Dobrý podvečer, dnes je středa 21.8.2019
svátek slaví Johana,
zítra Bohuslav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram
{jkefel title=[Nasazení do skupin]}

Základní skupiny

Sobota 13. 7. 2013 8:30 – 17:30 hod.

Skupina A - hřiště 1
1. FC ANDĚL
2. CLEWER
3. JCS TEAM
4. AC ORIGINAL
5. MK MEDVĚDI
6. SEXMERALDA „A“
7. FC PV 1
8. BOTAFOGA
Skupina B - hřiště 2
1. SK DD SPORT „A“
2. TJ BISKUPICE
3. AC ROMA „A“
4. FC LADZIMIL ČEHOVICE
5. MAČKAL STAV
6. FC ANDĚL B
7. BRODEK U PV
8. LAMPÁCI
Skupina C - hřiště 3
1. SOKOL BEDIHOŠŤ
2. SK DD SPORT „B“
3. AC ROMA „B“
4. FC BONG - DA MANT
5. TORPEDO PROSTĚJOV
6. SEXMERALDA „B“
7. DOBROCHOV
8. PLUMLOV

Finálové skupiny

Neděle 14. 7. 2013 9:00 - 14:55

Skupina A
1-4A, 5B
Skupina B
1-4B, 5A
6. nejlepší tým ze základních skupin bude přiřazen do skupiny jiné než ve které hrál základní skupinu
Příklad 6A- skupina B,6B -skupina A,6C -skupina A,B
1-5C budou přiděleni na základě postupujícího 6 týmu střídavým způsobem do skupiny A,B

{/jkefel} {jkefel title=[Program a výsledky]} {jkefel title=[Skupina A]}

Skupina A

Sobota 13. 7. 2013 09:00 – 19:00 hod.

ČAS ZÁPAS VÝSLEDEK
09:00 FC Anděl : Botafoga 0:0
09:20 Clewer : FC PV 1 5:0
09:40 JSC Team : Sexmaralda "A" 0:4
10:00 AC Originál : MK Medvědi 1:1
10:20 Botafoga : MK Medvědi 1:0
10:40 Sexmeralda "A" : AC Originál 1:0
11:00 FC PV 1 : JSC Team 1:0
11:20 FC Anděl : Clewer 0:0
11:40 Clewer : Botafoga 2:1
12:00 JSC Team : FC Anděl 0:8
13:00 AC Originál : FC PV 1 1:1
13:20 MK Medvědi : Sexmeralda "A" 0:2
13:40 Botafoga : Sexmeralada "A" 0:0
14:00 FC PV 1 : MK Medvědi 2:1
14:20 FC Anděl : AC Originál 7:0
14:40 Clewer : JSC Team 3:1
15:00 JSC Team : Botafoga 0:1
15:20 AC Original : Clewer 0:2
15:40 MK Medvědi : FC Anděl 0:2
16:00 Sexmeralda "A" : FC PV 1 0:0
16:20 Botafoga : FC PV 1 3:0
16:40 FC-Anděl : Sexmeralda "A" 2:0
17:00 Clewer : MK Medvědi 2:3
17:20 JSC Team : AC Originál 1:0
17:40 AC Originál : Botafoga 1:5
18:00 MK Medvědi : JSC Team 1:1
18:20 Sexmeralda "A" : Clewer 0:2
18:40 FC PV 1 : FC Anděl 0:3

Pořadí ve skupině

MUŽSTVO Z V R P S B POŘADÍ
 Clewer 7 5 1 1 16:4 16  2.
Sexmeralda "A" 7 3 2 2 7:4 11  4.
FC Anděl  7 5 2 0 22:0 17  1.
Botafoga 7 4 2 1 11:3 14  3.
FC PV 1 7 2 2 3 4:13 8  5.
AC Original 7 0 2 5 3:18 2  8.
MK Medvědi 7 1 2 4 6:11 5  6.
JCS Team 7 1 1 5 3:18 4  7.
{/jkefel} {jkefel title=[Skupina B]}

Skupina B

Sobota 13. 7. 2013 09:00 – 19:00 hod.

ČAS ZÁPAS VÝSLEDEK
09:00 SK DD Sport "A" : Lampáci 1:0
09:20 TJ Biskupice : Brodek u Pv 0:0
09:40 AC Roma "A" : FC Anděl "B" 0:1
10:00 FC Ladzimil Čehovice : Mačkal stav 0:1
10:20 Lampáci : Mačkal stav 2:2
10:40 FC Anděl  "B" : FC Ladzimil Čehovice 0:0
11:00 Brodek u Pv  : AC Roma "A" 1:4
11:20 SK DD Sport "A" : TJ Biskupice 1:0
11:40 TJ Biskupice : Lampáci 0:2
12:00 AC Roma "A" : SK DD Sport "A" 0:0
13:00 FC Ladzimil Čehovice : Brodek u Pv 1:0
13:20 Mačkal stav : FC Anděl "B" 0:1
13:40 Lampáci : FC Anděl "B" 0:1
14:00  Brodek u Pv : Mačkal stav 3:0
14:20  SK DD Sport "A" : FC Ladzimil Čehovice 2:0
14:40  TJ Biskupice : AC Roma "A" 2:5
15:00 AC Roma "A" : Lampáci 3:0
15:20  FC Ladzimil : TJ Biskupice 2:0
15:40  Mačkal stav : SK DD sport "A" 0:7
16:00  FC Anděl  "B" : Brodek u Pv 1:0
16:20 Lampáci : Brodek u Pv 0:1
16:40 SK DD Sport "A" : FC Anděl "B" 0:1
17:00 TJ Biskupice : Mačkal stav 0:1
17:20 AC Roma "A" : FC Ladzimil Čehovice 0:0
17:40 FC Ladzimil Čehovice : Lampáci 1:1
18:00 Mačkal stav : AC Roma "A" 0:3
18:20 FC Anděl "B" : TJ Biskupice 3:0
18:40 Brodek u Pv : SK DD Sport "A" 0:5

Pořadí ve skupině

MUŽSTVO Z V R P S B POŘADÍ
SK DD Sport "A" 7 5 1 1 16:1 16  2.
AC Roma "A" 7 4 2 1 15:4 14  3.
Lampáci 7 1 2 4 5:9 5  7.
Mačkal stav 7 2 1 4 4:16 7  6.
FC Anděl "B" 7 6 1 0 8:0 19  1.
FC Ladzimil Čehovice 7 2 3 2 4:4 9  4.
Brodek u Prostějova 7 2 1 4 5:11 7  5.
TJ Biskupice 7 0 1 6 2:14 1  8.
{/jkefel} {jkefel title=[Skupina C]}

Skupina C

Sobota 13. 7. 2013 09:00 – 19:00 hod.

ČAS ZÁPAS VÝSLEDEK
09:00 Sokol Bedihošť : Plumlov 1:0
09:20 SK DD Sport "B" : Dobrochov 0:0
09:40 AC Roma "B" : Sexmeralda "B" 0:2
10:00 FC Bong Da Mantinels : Torpedo Pv 0:4
10:20 Plumlov : Torpedo Pv  0:4
10:40 Sexmeralda "B" : FC Bong Da Mantinels 2:0
11:00 Dobrochov : AC Roma "B" 2:1
11:20 Sokol Bedihošť : SK DD Sport "B" 4:0
11:40 SK DD Sport "B" : Plumlov 1:0
12:00 AC Roma "B" : Sokol Bedihošť 0:2
13:00 FC Bong Da Mantinels : Dobrochov 0:1
13:20 Torpedo Pv : Sexmeralda "B" 0:1
13:40 Plumlov : Sexmeralda "B" 1:3
14:00 Dobrochov : Torpedo Pv 4:1
14:20 Sokol Bedihošť : FC Bong Da Mantinels 5:1
14:40 SK DD Sport "B" : AC Roma "B" 1:0
15:00 AC Roma "B" : Plumlov 0:2
15:20 FC Bong  Da Mantinels : SK DD Sport "B" 0:0
15:40 Torpedo Pv : Sokol Bedihošť 1:2
16:00 Sexmeralda "B" : Dobrochov 1:0
16:20 Plumlov : Dobrochov 0:5
16:40 Sokol Bedihošť : Sexmeralda "B" 2:1
17:00 SK DD Sport "B" : Torpedo Prostějov 0:1
17:20 AC Roma "B" : FC Bong Da Mantinels 2:1
17:40 FC Bong Da Mantinels : Plumlov 0:3
18:00 Torpedo Pv : AC Roma "B" 1:1
18:20 Sexmeralda "B" : SK DD Sport "B" 1:1
18:40 Dobrochov : Sokol Bedihošť 1:0

Pořadí ve skupině

MUŽSTVO Z V R P S B POŘADÍ
 Sokol Bedihošť 7 6 0 1 16:4 18  1.
Torpedo Pv 7 3 1 3 12:8 10  4.
 Sexmeralda "B" 7 5 1 1 11:4 16  3.
Dobrochov 7 5 1 1 13:3 16  2.
SK DD Sport "B" 7 2 3 2 3:6 9  5.
AC Roma "B" 7 1 1 5 4:11 4  7.
FC Bong Da Mantinels  7 0 1 6 2:17 1  8.
Plumlov 7 2 0 5 6:14 6  6.
{/jkefelend} {/jkefel} {jkefel title=[Finálové skupiny]} {jkefel title=[Skupina A]}

Skupina A

Neděle 14. 7. 2013 09:00 – 14:55 hod.

ČAS ZÁPAS VÝSLEDEK
09:00  FC Anděl "A" : Brodek u Prostějova 3:0
09:20  Clewer : Sokol Bedihošť 2:1
09:40  Botafoga : Dobrochov 0:1
10:00   Sexmeralda "A" : Mačkal stav 2:0
10:20   FC Anděl "A" : Sokol Bedihošť 1:0
10:40  Sexmeralda "A" : Dobrochov 0:1
11:00  Clewer : Brodek u Prostějova 3:0
11:20  Botafoga : Sokol Bedihošť 3:0
11:40  Clewer :  Mačkal stav 1:1
12:00  Botafoga :  Mačkal stav 3:0
13:00  FC Anděl "A" :  Dobrochov 1:0
13:20  Sexmeralda "A" :  Sokol Bedihošť 0:1
13:40  Clewer :  Mačkal stav 5:0
14:00  Botafoga :  Brodek u Prostějova 2:0
14:20  FC Anděl "A" :  Mačkal stav 6:0
14:40  Sexmeralda "A" :  Brodek u Prostějova 5:0

Pořadí ve skupině

MUŽSTVO Z V R P S B POŘADÍ
FC Anděl  11  9  2  0 33:0  29  1.
 Clewer  11  8  2  1 27:6  26  2.
 Dobrochov  11  7  2  2 16:5  23  3.
 Botafoga  11  7  2  2 19:4  23  4.
 Sokol Bedihošť  11  7  0  4 18:10  21  5.
 Sexmeralda "A"  11  5  2  4 14:6  17  6.
 Brodek u Prostějova  11  2  1  8 5:24  7  7.
 Mačkal stav  11  2  1  8 4:29  7  8.
{/jkefel} {jkefel title=[Skupina B]}

Skupina B

Neděle 14. 7. 2013 09:00 – 14:55 hod.

ČAS ZÁPAS VÝSLEDEK
09:00  FC Anděl "B" :  FC PV 1 0:0
09:20  SK DD Sport "A" :  Sexmeralda "B" 3:0
09:40  AC Roma "A" :  Torpedo Pv 5:1
10:00   Ladzimil Čehovice :  SK DD Sport "B" 1:0
10:20   FC Anděl "B" :  Sexmeralda "B" 2:0
10:40   Ladzimil Čehovice :  Torpedo Pv 1:1
11:00  SK DD Sport "A" :  FC PV 1 4:1
11:20  AC Roma "A" :  Sexmeralda "B" 0:3 K
11:40  SK DD Sport "A" :  Torpedo Pv 1:1
12:00 AC Roma "A" : SK DD Sport "B" 4:2
13:00  FC Anděl "B" :  Torpedo Pv 3:0 K
13:20  Ladzimil Čehovice :  Sexmeralda "B" 2:1
13:40  SK DD Sport "A" :  SK DD sport "B" oba 0:3 K
14:00  AC Roma "A" :  FC PV 1 3:0
14:20  FC Anděl "B" :  SK DD Sport "B" 3:0 K
14:40  Ladzimil Čehovice :  FC PV 1 1:0

Pořadí ve skupině

MUŽSTVO Z V R P S B POŘADÍ
 FC Anděl "B"  11  9 2 0 16:0  29  1.
 AC Roma "A"  11  7  2  2 27:10  23  3.
 SK DD Sport "A"  11  7  2  2 24:6  23  2.
 Sexmeralda "B"  11  6  1  4 15:11  19  5.
 Ladzimil Čehovice 11  5  4  2 9:6  19  4.
 Torpedo Pv  11  3  3  5 15:18  12  6.
 FC PV 1  11  2  3  6 5:21  9  8.
 SK DD Sport "B"  11  2  3  6 5:17  9  7.
{/jkefelend} {/jkefel} {jkefel title=[O umístění]} {jkefel title=[Finále]}

Finále

Neděle 14. 7. 2013 00:00hod.

ČAS ZÁPAS VÝSLEDEK
00:00  FC Anděl :  FC Anděl "B" 4:1
{/jkefel} {jkefel title=[o 3. místo]}

O 3. místo

Neděle 14. 7. 2013 00:00hod.

ČAS ZÁPAS VÝSLEDEK
00:00  Clewer :  AC Roma "A" 0:3
{/jkefel} {jkefel title=[o 5. místo]}

O 5. místo

Neděle 14. 7. 2013 00:00hod.

ČAS ZÁPAS VÝSLEDEK
00:00  Dobrochov :  Ladzimil Čehovice 1:0
{/jkefel} {jkefel title=[o 7. místo]}

O 7. místo

Neděle 14. 7. 2013 00:00hod.

ČAS ZÁPAS VÝSLEDEK
00:00  Botafoga :  Sexmeralda "B" 1:0
{/jkefelend} {/jkefel} {jkefel title=[Vítězové]}

Vítězové

MÍSTO MUŽSTVO BODY
1.
2.
3.
{/jkefel} {jkefel title=[Fotogalerie]} {jkefel title=[Základní skupiny]}

Bedihošť cup - základní skupiny

 {/jkefel} {jkefel title=[Finálové skupiny]}

Bedihošť cup - finálové skupiny

{/jkefel} {jkefel title=[O 7. místo]}

Bedihošť cup - o 7. místo

{/jkefel} {jkefel title=[O 5. místo]}

Bedihošť cup - o 5. místo

{/jkefel} {jkefel title=[O 3. místo]}

Bedihošť cup - o 3. místo

{/jkefel} {jkefel title=[Finále]}

Bedihošť cup - Finále

{/jkefel} {jkefel title=[Týmová fota]}

Bedihošť cup - Týmová fota

{/jkefelend} {/jkefelend}

Náš reportér je přímo v dění turnaje, výsledky pro vás průběžně zveřejňujeme!


34 hruban 001Fotogalerie: Fotograf a speleolog Petr Hruban představí návštěvníkům Art kavárny Avatarka krásy zdejších jeskyní a důlních děl. Přijďte se pokochat dech beroucími záběry z nitra Země. Pokud vás lákají nepřístupné podzemní prostory, jeskyně a štoly, nemusíte porušovat zákazy vstupu ani překračovat zákon. Stačí, když ve dnech od 26. srpna do 28. září zavítáte do bezpečné a zcela jednoduše přístupné Art kavárny Avatarka na náměstí T. G. Masaryka, kde budete moci zhlédnout výstavu unikátních fotografií z moravských jeskyní a důlních děl, které pro vás pořídil fotograf a speleolog Petr Hruban. 
31 krestaMalé jubileum oslavil v tomto roce turnaj v malé kopané Bedihošť Cup. Na hrubčickém fotbalovém hřišti se odehrál v pořadí již pátý ročník a hlavnímu pořadateli Jiřímu Krestovi mladšímu (na snímku) dělá radost, že toto klání se stalo již pevnou součástí letního období, těší se zájmu spousty mužstev a každým rokem stoupá úroveň.

28 bedihost_vyhlaseni_04Putovní pohár pro celkového vítěze Bedihošť Cupu připadl již potřetí za pět let družstvu FC Anděl. Za jedenáct střetnutí základní a finálové skupiny neobdržel jeho gólman Jaroslav Běhalík ani jednu branku, poprvé inkasoval až ve finále s celkem FC Anděl „B“. Třetí místo vybojovali po jasné výhře nad Clewerem hráči týmu AC Roma „A“, pátému Dobrochovu stačila jedna branka nad Čehovicemi, stejně jako sedmé Botafoze nad Sexmeraldou „B“.

28 bedihost obronzSouboj o třetí místo letošního ročníku Bedihošť Cupu se stal jednoznačnou záležitostí týmu AC Roma „A“, jenž díky třem nastříleným brankám zdolal svého soupeře Clewer 3:0. Do tohoto souboje přitom vítězové prošli jen díky odhlášení celku SK DD Sport „A“, jenž opustil hrubčický areál předčasně.

28 bedihostcup zs 48Zápletka je rozluštěna. Ve skupině „A“ zvítězil brankou gólmana FC Anděl nad Dobrochovem 1:0 a zajistil si kolo před koncem postup do finále, jeho vyzyvatelem bude FC Anděl „B“, jemuž pomohla kontumační výhra nad Torpedem Prostějov.

28 bedihostcup zs 57„Áčko“ i „béčko“ FC Anděl, Clewer, Dobrochov a SK DD Sport „A“. Z této pětice vzejdou po odehrání zbývajících utkání obou nadstavbových skupin finalisté pátého ročníku turnaje v malé kopané Bedihošť Cup. Zbývající jedenáctka postupujících ze soboty již má ambice maximálně na boj o třetí místo.

29 bedihostcup zs 28Nástrahami základních skupin prošli úspěšně všichni favorité. „Áčku“ vládne obhájce vítězství FC Anděl, jenž dosud ani jednou neprohrál, ani jednou neinkasoval a s dvaadvaceti brankami je rovněž nejofenzivnějším mužstvem, skupinou „B“ prošel těsnými výhrami z vedoucí pozice FC Anděl „B“, třetí skupině pak kraloval Sokol Bedihošť, když jako jediný dokázal úvodních šest zápasů vyhrát.

29 bedihostcup zs 09Rovná desítka týmů zatím prochází turnajem Bedihošť Cup bez porážky. Nejvíce se na hrubčickém fotbalovém hřišti vede „domácímu“ Sokolu Bedihošť, jenž zdolal Plumlov, DD Sport „B“ i celek Roma „B“ a po třech zápasech tak má plný počet devíti bodů. Bez ztráty bodu procházejí i Sexmeralda „A“, Sexmeralda „B“ a Torpedo Pv, tato družstva ovšem mají za sebou jen dva duely.

28 bedihostcup zs 03Trojicí zápasů FC Anděl – Botafoga, SK DD Sport „A“ – Lampáci a Sokol Bedihošť – Plumlov odstartoval letošní ročník Bedihošť Cupu. Tradičního turnaje v malé kopané se tentokrát zúčastní celkem čtyřiadvacet mužstev, které pořadatelé rozdělili do tří skupin, ze sobotního programu projde dál šestnáct nejlepších.

  • Memoriál Otmara Malečka
  • Nezamyslice
  • Sportovní hry
  • Basic
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK JSTE V LETNÍM OBDOBÍ SPOKOJENI S RESTAURAČNÍMI SLUŽBAMI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...