Dobré dopoledne, dnes je sobota 24.3.2018
svátek slaví Gabriel,
zítra Marián
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Řidiči kamionu jedoucímu po dálnici mezi Prostějovem a Olomoucí bylo v úterý pořádně horko. Důvodem přitom rozhodně nebylo pouze panující vedro. Jeho náklaďák totiž začal hořet, což řádně zkomplikovalo život i dalším šoférům.

Na místo vyjeli profesionální hasiči z Olomouce a z Prostějova a dobrovolní hasiči z Olšan u Prostějova a Prostějova - Vrahovic. „Hasiči po příjezdu zjistili, že hoří návěs kamionu včetně nákladu, který kamion převážel. Tím byly autosedačky pro luxusní vozy uložené v plastových přepravkách. Požár začali hasiči likvidovat třemi proudy vody a pěnou. Protože kamion zaparkoval pod mostem, hasiči také chladili mostní konstrukci,“ popsala tisková mluvčí krajských hasičů Vladimíra Hacsiková. Před příjezdem hasičů s plameny bojoval přenosnými hasicími přístroji řidič kamionu, který se lehce zranil. Hasiči ho ošetřili na místě. „Jednotky dále spolupracovaly se specializovanou firmou při překládání nákladu. Ten byl uvnitř ještě místy žhavý, proto hasiči dohašovali ohniska,“ dodala Vladimíra Hacsiková.

Výše škody byla předběžně odhadnuta na 8,5 milionu korun, příčinou vzniku požáru byla technická závada na nápravě návěsu. Dálnice byla minimálně do 15:30 uzavřena.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Komentáře   

0 #4 Reagan 2017-10-29 15:26
I see you don't monetize your site, don't waste your traffic, you can earn additional bucks every month because
you've got high quality content. If you want to know how
to make extra money, search for: Mrdalekjd methods for $$$

Take a look at my web page :: FirstVelva: https://10Ursula.blogspot.se
Citovat
0 #3 Juliane 2017-08-23 03:14
Safe NBA dwell Mobile Coins with complete refund method!

My web blog ... Nba live mobile coin Hack: https://www.kiwibox.com/clooneyrowan1/blog/entry/141054049/nba-live-mobile-hacks/
Citovat
0 #2 Byron 2017-08-13 06:18
Cost involves line rental (£19 per month).

Also visit my page :: full movies on youtube (online.fullmov iesu.com: http://online.fullmoviesu.com/)
Citovat
0 #1 Oliva 2017-08-12 20:37
Cost involves line rental (£19 per month).

Also visit my weblog http://www.imdb.com/: http://www.imdb.com/
Citovat
 • Kino Metro 70 Jarmark
 • Jarmark Ptrostějov
 • residence kostelecka
 • Hledání kraslic
 • hestego
 • agrop
 • linaplast
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Co říkáte na uzavírku Brněnské ulice?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Cestovali jsme s Kolbabou.

Tak to byla opravdu rekreace! Známý cestovatel Jiří Kolbaba imponoval minulé úterý vyprodanému sálu prostějovského kina Metro 70. Poutavé vyprávění, fotografie i promítání o jeho nedávné cestě po Islandu zapůsobily také na redaktora Večerníku tak, jako kdyby byl na výpravě s ním.

Znovu, a od začátku!

Spor mezi prostějovským magistrátem a společností Manthellan se dostal skoro na samý začátek. Nejvyšší soud ČR totiž zrušil rozsudek Krajského soudu v Brně, který považoval vzájemné smlouvy o pronájmu pozemků v centru města za platné. Teď se celý proces vrací zpět do Brna a finální řešení se tak zase prodlouží...

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Osobnost týdne

JINDŘICH ŠTREITstreitMinulou středu se v kině Metro 70 v Prostějově promítal filmový dokument o světoznámém fotografovi Jindřichu Štreitovi. Snad žádný z umělců se ve svém oboru nedokázal udržet tak dlouho na špičce jako tento jednasedmdesátiletý kumštýř.

Číslo týdne

 2501

To je ještě něco mnohem víc než epidemie! Krajská hygienická stanice vydala v pondělí novou statistiku počtu chřipkou nemocných lidí. V rámci Olomouckého kraje je na tom Prostějov absolutně nejhůře, aktuálně v uplnyulém týdnu trpělo dva a půl tisíce nemocných na sto tisíc obyvatel. 

Výrok týdne

„KDE NIC NENÍ, ANI SMRT NEBERE!“

Primátorka Prostějova Alena Rašková  takto zdůvodnila skutečnost, že Domovní správa Prostějov i tentokrát odepsalastatisícové pohledávky
za obyvateli městských
bytů, kteří dluží mnoho let na nájemném