Dobrý podvečer, dnes je pondělí 19.8.2019
svátek slaví Ludvík,
zítra Bernard
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram
policieKe dvěma nehodám došlo v průběhu minulého týdne. Zatímco motorkář si za zranění po karambolu u Ludmírova mohl sám, šedesátiletou cyklistku srazilo auto ve Vrahovické ulici.

Ve čtvrtek 23. května kolem půl jedenácté v noci došlo na ulici Vrahovické k dopravní nehodě, která si vyžádala lehké zranění cyklistky. „Z dosavadního šetření vyplývá, že 24letý řidič vozidla Ford Mondeo, který jel ve směru od centra k ulici Vrahovické křižovatkou ulic Vrahovická-Českobratrská, se v prostoru ulice Vrahovické střetl s 60letou cyklistkou, která jela ve směru od Českobratrské ulice. Zraněná cyklistka byla sanitkou převezena do prostějovské nemocnice, kde byla hospitalizována na pozorování. Délka léčení nebyla zatím stanovena. Alkohol byl na místě vyloučen dechovou zkouškou, hmotná škoda byla vyčíslena na 2 100 korun. Nehodu policisté nadále šetří,” infomovala policejní tisková mluvčí Irena Urbánková.

Lehké zranění chodce si vyžádala také dopravní nehoda, ke které došlo v sobotu 25. května krátce po čtvrté hodině odpoledne na silnici u Ludmírova. „Z dosavadního šetření vyplývá, že 21letý řidič motocyklu Honda, který jel od Hvozdu do Ponikve, při průjezdu zatáčkou zřejmě nepřizpůsobil rychlost jízdy a najel do protisměru, kde se střel s osobním vozidlem Renault Megane. Motocyklista byl sanitkou převezen do prostějovské nemocnice na vyšetření. Podle lékařské zprávy utrpěl lehké zranění, doba léčení nebyla zatím stanovena. Alkohol byl na místě vyloučen dechovou zkouškou, hmotná škoda byla vyčíslena na 60 tisíc korun. Policisté nehodu nadále šetří,” uvedla Urbánková.

Total Comments

  • Nezamyslice
  • Sportovní hry
  • Basic
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK JSTE V LETNÍM OBDOBÍ SPOKOJENI S RESTAURAČNÍMI SLUŽBAMI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Total Comments

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Total Comments

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Total Comments

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...

Total Comments