Dobré dopoledne, dnes je neděle 15.12.2019
svátek slaví Radana a Radan,
zítra Albína
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram
policieKe dvěma nehodám došlo v průběhu minulého týdne. Zatímco motorkář si za zranění po karambolu u Ludmírova mohl sám, šedesátiletou cyklistku srazilo auto ve Vrahovické ulici.

Ve čtvrtek 23. května kolem půl jedenácté v noci došlo na ulici Vrahovické k dopravní nehodě, která si vyžádala lehké zranění cyklistky. „Z dosavadního šetření vyplývá, že 24letý řidič vozidla Ford Mondeo, který jel ve směru od centra k ulici Vrahovické křižovatkou ulic Vrahovická-Českobratrská, se v prostoru ulice Vrahovické střetl s 60letou cyklistkou, která jela ve směru od Českobratrské ulice. Zraněná cyklistka byla sanitkou převezena do prostějovské nemocnice, kde byla hospitalizována na pozorování. Délka léčení nebyla zatím stanovena. Alkohol byl na místě vyloučen dechovou zkouškou, hmotná škoda byla vyčíslena na 2 100 korun. Nehodu policisté nadále šetří,” infomovala policejní tisková mluvčí Irena Urbánková.

Lehké zranění chodce si vyžádala také dopravní nehoda, ke které došlo v sobotu 25. května krátce po čtvrté hodině odpoledne na silnici u Ludmírova. „Z dosavadního šetření vyplývá, že 21letý řidič motocyklu Honda, který jel od Hvozdu do Ponikve, při průjezdu zatáčkou zřejmě nepřizpůsobil rychlost jízdy a najel do protisměru, kde se střel s osobním vozidlem Renault Megane. Motocyklista byl sanitkou převezen do prostějovské nemocnice na vyšetření. Podle lékařské zprávy utrpěl lehké zranění, doba léčení nebyla zatím stanovena. Alkohol byl na místě vyloučen dechovou zkouškou, hmotná škoda byla vyčíslena na 60 tisíc korun. Policisté nehodu nadále šetří,” uvedla Urbánková.

Total Comments

  • Soledo
  • Lázně Slatinice
  • Zima PV
  • Kendrion
  • Praktik
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VNÍMÁTE DÍVKY, KTERÉ SI NECHÁVAJÍ PLATIT OD MUŽŮ ZA "OTROCTVÍ"?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Máme rozpočet i vyhlášky.

Důležité úterní jednání prostějovského zastupitelstva se nijak neprodlužovalo. Komunální politici celkem racionálně projednali a schválili nejdůležitější dokument města. Na světě je tak nejen rozpočet města Prostějov na rok 2020, ale i nové vyhlášky o hazardu, odpadu či psech.

I tak se dá vydělávat!

Nová móda se rozšiřuje mezi prostějovskými dívkami, které hodlají využívat nejen své přirozené krásy, ale i tvrdé povahy. Jak jinak než přes internet si našly přivýdělek, který je hodně za hranou mravního chování, nicméně nese to. A tak mladé holky poroučí mužům a inkasují „lehce“ vydělané peníze...

Total Comments

Osobnost týdne

ONDŘEJ HAVELKA

49 havelkaFenomenální zpěvák, herec a tanečník se ve čtvrtek představil se svým Melody Makers prostějovským fanouškům na prknech divadla. A jak jinak než především swingovou hudbou z třicátých let.

Total Comments

Číslo týdne

 3 528

Výtěžek z prodeje vlastnoručně vyrobených pamlsků při nedávném Restaurant Day věnoval PROSTĚJOVSKÝ Večerník psímu útulku Voříšek v Čechách pod Kosířem. Odměnou byl ve čtvrtek veselý psí štěkot.

Total Comments

Výrok týdne

„JDU SI ZAKOUŘIT, TO SE NEDÁ POSLOUCHAT!“

První náměstek prostějovského primátora Jiří Pospíšil si od výtek opozice musel dát během zastupitelstva nejednu „rauchpauzu“

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments