Dobré dopoledne, dnes je středa 20.11.2019
svátek slaví Nikola,
zítra Albert
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

35 kostelec_hazena_logoPrvní soutěžní duel nové sezóny se házenkářům TJ Sokol Kostelec na Hané HK hrubě nepovedl. V citelně oslabené sestavě vysoko prohráli střetnutí úvodního kola Českého poháru mužů 2013/14, když venku vůbec nestačili diviznímu Droždínu. Za normálních okolností by Hanáci papírově slabšího soupeře měli porazit, jenže v nedělním odpoledni převážily negativní faktory. „K zápasu jsme jeli bez šesti klíčových opor. Chyběli Ševčík, bratři Greplové, Varhalík i Grulich. Nastoupili tedy převážně mladí kluci a navíc se hned v desáté minutě zranil Smékal, kterému vyvrátili prst na ruce. 

Tím pádem jsme dohrávali v sedmi lidech a to bylo hodně složité,“ přiblížil kouč Sokola Zdeněk Čtvrtníček.
Kostelecké torzo pak v Droždíně od začátku do konce tahalo za kratší konec herního i výsledkového provazu, outsider si na rozklíženém druholigistovi s chutí smlsnul. „Vychytal nás domácí gólman Ošťádal. Neproměňovali jsme šance a velký problém nám dělal rychlý přechod do útoku, o čemž svědčí vysoký počet třiceti technických chyb. Celkově jsme odehráli velmi nevydařené utkání po všech stránkách,“ zrekapituloval Čtvrtníček.

V mnohem lepším světle se jeho tým pokusí předvést na domácím přípravném turnaji, kterým bude v sobotu 7. září od 9.00 hodin tradiční SEMO Cup 2013. Koná se v kostelecké sportovní hale a výkonnost mužů HK prověří vesměs silní soupeři z 1. ligy: Dukla Praha B, Litovel a Bohunice. Házenkářští fandové se tedy mohou těšit na příjemně kvalitní podívanou.

SK Droždín - TJ Sokol Kostelec n. H. HK (15:8) 31:22

Sestava Kostelce na Hané:
Varha, Navrátil – Smékal 1, Prášil 1, Kopečný 1, Kocourek 1, Hochvald 3, Palička 1, M. Knébl 4, P. Knébl 3, Vymětal 7. Trenér: Zdeněk Čtvrtníček.

Total Comments

  • ZŠ Melantrichova
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U POSLEDNÍHO HALÍŘE?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Bílá pastelka zabrala.

Jubilejní dvacátá sbírka na speciální služby pro nevidomé, slabozraké a na podporu speciálních výukových programů měla širokou odezvu i mezi dětmi základních škol a studenty středních škol v Prostějově. Dohromady se mezi školní mládeží v Prostějově vybralo 60 328 korun.

Opět bez tiskové konference.

Radní už podruhé za sebou prokázali, že o setkání s novináři zřejmě příliš nestojí. Informace z magistrátu o jednání rady města v úterý 19. listopadu sice došla, jedním dechem ale bylo sděleno, že se tradiční následná tisková konference konat nebude... Vivat transparentnost!

Total Comments

Osobnost týdne

JAN DOLANSKÝ

46 dolanskySpolečně s dalšími známými herci se v prostějovském divadle představil v rámci akce Noc divadel ve hře Perfect Days. Partnery mu byli například Jan Hofman, Lenka Vlasáková a Dana Syslová.

Total Comments

Číslo týdne

 30

Celý minulý týden se logicky nesl ve znamení oslav a připomínek třicátého výročí listopadových událostí roku 1989. Vrcholem všeho byly nedělní oslavy sametové revoluce na prostějovském náměstí T. G. Masaryka.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SI PŘEČETL  ROZHOVOR S PANEM  ŠLAMBOREM, TAK JSEM  SI MUSEL DÁT SKLENIČKU  STUDENÉ VODY!“

Předseda Oblastního sdružení ODS Prostějov Petr Sokol žasne, jak po třiceti letech někteří vidí sametovou revoluci...

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments