Dobré ráno, dnes je pátek 7.8.2020
svátek slaví Lada,
zítra Soběslav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

35 kostelec_hazena_logoPrvní soutěžní duel nové sezóny se házenkářům TJ Sokol Kostelec na Hané HK hrubě nepovedl. V citelně oslabené sestavě vysoko prohráli střetnutí úvodního kola Českého poháru mužů 2013/14, když venku vůbec nestačili diviznímu Droždínu. Za normálních okolností by Hanáci papírově slabšího soupeře měli porazit, jenže v nedělním odpoledni převážily negativní faktory. „K zápasu jsme jeli bez šesti klíčových opor. Chyběli Ševčík, bratři Greplové, Varhalík i Grulich. Nastoupili tedy převážně mladí kluci a navíc se hned v desáté minutě zranil Smékal, kterému vyvrátili prst na ruce. 

Tím pádem jsme dohrávali v sedmi lidech a to bylo hodně složité,“ přiblížil kouč Sokola Zdeněk Čtvrtníček.
Kostelecké torzo pak v Droždíně od začátku do konce tahalo za kratší konec herního i výsledkového provazu, outsider si na rozklíženém druholigistovi s chutí smlsnul. „Vychytal nás domácí gólman Ošťádal. Neproměňovali jsme šance a velký problém nám dělal rychlý přechod do útoku, o čemž svědčí vysoký počet třiceti technických chyb. Celkově jsme odehráli velmi nevydařené utkání po všech stránkách,“ zrekapituloval Čtvrtníček.

V mnohem lepším světle se jeho tým pokusí předvést na domácím přípravném turnaji, kterým bude v sobotu 7. září od 9.00 hodin tradiční SEMO Cup 2013. Koná se v kostelecké sportovní hale a výkonnost mužů HK prověří vesměs silní soupeři z 1. ligy: Dukla Praha B, Litovel a Bohunice. Házenkářští fandové se tedy mohou těšit na příjemně kvalitní podívanou.

SK Droždín - TJ Sokol Kostelec n. H. HK (15:8) 31:22

Sestava Kostelce na Hané:
Varha, Navrátil – Smékal 1, Prášil 1, Kopečný 1, Kocourek 1, Hochvald 3, Palička 1, M. Knébl 4, P. Knébl 3, Vymětal 7. Trenér: Zdeněk Čtvrtníček.

Total Comments

  • Gulas Fest
  • Olypmic
  • Czech Tour
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Obáváte se druhé vlny koronavirusu?

P3_hana_nabor
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Počasí konečně přálo.

Během uplynulého víkendu se v celém prostějovském regionu konal bezpočet kulturních a společenských akcí, které tentokrát nemusely být rušeny kvůli nepřízni počasí. Oproti předešlému fiasku tak v rámci Léta s hvězdami mohla při druhém pokusu nejen kapela Argema zahrát vícero návštěvníkům.

Koronavirus odložil investice.
Stavební investice za desítky milionů korun byli nuceni na příští rok odložit prostějovští radní. Důvodem je až příliš velké množství peněz vynaložených radnicí během nouzového stavu a zároveň obava z dalšího šíření nákazy covid-19. Počkat si musí Národní dům, kino Metro 70 a další.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Pavel ŠPORCL

Fenomenální český houslista uhranul své příznivce při svém vystoupení s názvem Pocta Paganinimu na zámku v Plumlově.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

5 417

Přesně tolik zákazníků využilo během prvního pololetí službu Senior taxi v Prostějově. Velký pokles počtu klientů kvůli covid-19 byl zaznamenán během nouzového stavu.

Total Comments

Výrok týdne

„Takhle kdyby mi vařila moje žena!“

Jeden ze spokojených účastníků ptenského Gulášfestu určitě nechtěl urazit svoji manželku, ale...

Total Comments

-