Příjemnou noc, dnes je pátek 22.11.2019
svátek slaví Cecílie,
zítra Klement
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

policieV neděli kolem jedné hodiny ráno měl být na cyklostezce v blízkosti parčíku na Floriánském náměstí nedaleko městských lázní v Prostějově napaden a okraden 24 letý muž. „Mladík jdoucí po cyklostezce míjel skupinku tří neznámých mužů. Jeden z nich ho oslovil a ptal se, zda nemá cigaretu. Když uslyšel odmítavou odpověď, dostal kopanec od druhého z nich. Útok pokračoval, i když napadený spadl na zem. Při tom mu útočník ze zad stáhl jeho batoh s věcmi. K útočníkovi se pak přidali i další dva a do napadeného kopali také. Potom i s lupem utekli neznámo kam. Napadený muž utrpěl zhmožděniny na noze a břiše. Neznámí útočníci mu způsobili škodu za 1 340 korun. V batohu měl totiž peněženku s penězi, platební kartou a osobními doklady,” informovala policejní tisková mluvčí Irena Urbánková.

Policisté případ šetří pro podezření ze spáchání zločinu loupež, za který útočníkům, v případě jejich zjištění, hrozí trest odnětí svobody v rozmezí od dvou do deseti let.

„Podle popisu poškozeného se mělo jednat o tři muže. Jeden z nich byl ve věku kolem 25 let, bílé pleti, vysoký kolem 180 cm, štíhlé postavy. Měl tmavé vlasy dlouhé zhruba půl centimetru. Na sobě měl rifle tmavé barvy a hovořil česky. Další dva byli vysocí také kolem 180 cm, štíhlé postavy, oba s kapucí přes hlavu. Jeden z nich měl mít bradku,” uvedla dle popisu napadeného Urbánková.

Policie ČR se tímto obrací se žádostí o pomoc na případné svědky tohoto incidentu. Jakékoliv informace, které by mohly přispět k objasnění případu, mohou občané sdělit na kteroukoliv policejní služebnu případně kdykoliv na policejní linku 158.

K loupežnému přepadení došlo necelý měcí po incidentu, kdy na parkovišti mezi ulicemi Komenského a Wolkerova byla oloupena žena.

Total Comments

  • Kendrion
  • Fischer Lokomotive
  • Interforst
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U POSLEDNÍHO HALÍŘE?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Bílá pastelka zabrala.

Jubilejní dvacátá sbírka na speciální služby pro nevidomé, slabozraké a na podporu speciálních výukových programů měla širokou odezvu i mezi dětmi základních škol a studenty středních škol v Prostějově. Dohromady se mezi školní mládeží v Prostějově vybralo 60 328 korun.

Opět bez tiskové konference.

Radní už podruhé za sebou prokázali, že o setkání s novináři zřejmě příliš nestojí. Informace z magistrátu o jednání rady města v úterý 19. listopadu sice došla, jedním dechem ale bylo sděleno, že se tradiční následná tisková konference konat nebude... Vivat transparentnost!

Total Comments

Osobnost týdne

JAN DOLANSKÝ

46 dolanskySpolečně s dalšími známými herci se v prostějovském divadle představil v rámci akce Noc divadel ve hře Perfect Days. Partnery mu byli například Jan Hofman, Lenka Vlasáková a Dana Syslová.

Total Comments

Číslo týdne

 30

Celý minulý týden se logicky nesl ve znamení oslav a připomínek třicátého výročí listopadových událostí roku 1989. Vrcholem všeho byly nedělní oslavy sametové revoluce na prostějovském náměstí T. G. Masaryka.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SI PŘEČETL  ROZHOVOR S PANEM  ŠLAMBOREM, TAK JSEM  SI MUSEL DÁT SKLENIČKU  STUDENÉ VODY!“

Předseda Oblastního sdružení ODS Prostějov Petr Sokol žasne, jak po třiceti letech někteří vidí sametovou revoluci...

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments