Dobré ráno, dnes je neděle 12.7.2020
svátek slaví Bořek,
zítra Markéta
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

policieV neděli kolem jedné hodiny ráno měl být na cyklostezce v blízkosti parčíku na Floriánském náměstí nedaleko městských lázní v Prostějově napaden a okraden 24 letý muž. „Mladík jdoucí po cyklostezce míjel skupinku tří neznámých mužů. Jeden z nich ho oslovil a ptal se, zda nemá cigaretu. Když uslyšel odmítavou odpověď, dostal kopanec od druhého z nich. Útok pokračoval, i když napadený spadl na zem. Při tom mu útočník ze zad stáhl jeho batoh s věcmi. K útočníkovi se pak přidali i další dva a do napadeného kopali také. Potom i s lupem utekli neznámo kam. Napadený muž utrpěl zhmožděniny na noze a břiše. Neznámí útočníci mu způsobili škodu za 1 340 korun. V batohu měl totiž peněženku s penězi, platební kartou a osobními doklady,” informovala policejní tisková mluvčí Irena Urbánková.

Policisté případ šetří pro podezření ze spáchání zločinu loupež, za který útočníkům, v případě jejich zjištění, hrozí trest odnětí svobody v rozmezí od dvou do deseti let.

„Podle popisu poškozeného se mělo jednat o tři muže. Jeden z nich byl ve věku kolem 25 let, bílé pleti, vysoký kolem 180 cm, štíhlé postavy. Měl tmavé vlasy dlouhé zhruba půl centimetru. Na sobě měl rifle tmavé barvy a hovořil česky. Další dva byli vysocí také kolem 180 cm, štíhlé postavy, oba s kapucí přes hlavu. Jeden z nich měl mít bradku,” uvedla dle popisu napadeného Urbánková.

Policie ČR se tímto obrací se žádostí o pomoc na případné svědky tohoto incidentu. Jakékoliv informace, které by mohly přispět k objasnění případu, mohou občané sdělit na kteroukoliv policejní služebnu případně kdykoliv na policejní linku 158.

K loupežnému přepadení došlo necelý měcí po incidentu, kdy na parkovišti mezi ulicemi Komenského a Wolkerova byla oloupena žena.

Total Comments

  • Makovec
  • Rock memory of
  • Elite
  • Farmářské trhy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Půjdete v tomto týdnu do Prostějova na tenis?

P3_moravian_husserle
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Uzavírka zatím bez problémů.

Už druhým týdnem je v platnosti uzavírka jedné z nejfrekventovanějších ulic v Prostějově. Zatímco dělníci už pracují na rekonstrukci povrchu vozovky na Vápenici, doprava v centru Prostějova nijak nekolabuje a řidiči v klidu využívají objízdných tras. Jen aby to tak vydrželo.

Místo basy podmínka.

Vrchní soud v Olomouci byl zcela jiného názoru než Krajský soud v Brně. Bývalý předseda mládežnického hokejového klubu LHK Jestřábi spolek Michal Tomiga uspěl u odvolacího soudu, který mu za dotační podvod ve známé kauze změnil pětiletý nepodmíněný trest na tříletou podmínku.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Jiří Vrba

Nestor pivínské zábavy se stal Největším Hanákem! Divadelník ze spolku Větřák Jiří Vrba dosáhl vítězství v prestižní anketě vyhlašované Hanáckou Kyselkou.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

100


Další „stovkařce“ v Prostějově přišel osobně poblahopřát první náměstek primátora Jiří Pospíšil. Paní Božena Zikušková oslavila kulaté narozeniny v plné svěžesti a pohodě.

8 000 000

 

Total Comments

Výrok týdne

„JAK MŮŽETE VYCHOVÁVAT DĚTI, KDYŽ OBA FETUJETE A KRADETE?!“

Soudce Okresního soudu v Prostějově Petr Vrtěl se v případě Ondřeje Smékala přiklonil k nejvyššímu možnému trestu, tedy dvouletému trestu domácího vězení.

Total Comments

-