Příjemnou noc, dnes je neděle 16.2.2020
svátek slaví Ljuba,
zítra Miloslava
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

policieCelkem 141 řidičů během čtyř hodin zkontrolovali v pondělí prostějovští dopravní policisté. Zjistili celkem sedm přestupků, ve dvou případech načapali opilé řidiče.

„V pondělí 20. ledna v době od 5:00 hod do 9:00 hod proběhla na teritoriu územního odboru Prostějov dopravně bezpečnostní akce, při které se policisté zaměřili na dodržování zákazu požívání alkoholických nápojů a jiných návykových látek ze strany řidičů. Zkontrolovali 141 řidičů a zjistili 7 přestupků. V pěti případech byly uloženy blokové pokuty za 1 700 korun. Jednalo se o nevyhovující technický stav vozidla a jiné porušení povinností ze strany řidičů, které jim vyplývají ze zákona. Ve dvou případech bylo zjištěno řízení pod vlivem alkoholu. Tyto případy budou po zadokumentování oznámeny příslušnému správnímu orgánu k projednání,” informovala policejní tisková mluvčí Irena Urbánková.

 

Total Comments

  • Ples Jevíčko
  • gatta
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI NA SÉPCE?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Rázný krok k dohodě?

Zastupitelé schválili vznik komise, která by měla posoudit návrhy na uspořádání parku ve Studentské ulici. Návrhy židů, petičního výboru i města se ale liší, takže konečná verze připomenutí židovského hřbitova nemusí hned tak vzniknout. Je to ale další krok k možnému kompromisnímu řešení.

Další vražedný čin v obci.

Ještě v živé paměti máme čin seniora, který v březnu 2016 zastřelil v Bedihošti svého tchána. Předminulou sobotu ve stejné obci muž napadl sekáčkem sedmdesátiletého důchodce a přivodil mu tak těžká zranění. Policie pachatele dopadla a ten za pokus o vraždu skončil ve vazbě.

Total Comments

Osobnost týdne

HALINA PAWLOVSKÁ
06 pawlovska
Známá tvář českého showbyznysu pobavila ve čtvrtek svými humornými historkami vyprodaný sál Městského divadla v Prostějově.

Total Comments

Číslo týdne

1 628 000


Přesně tuto částku schválili a rozdělili v rámci dotací pro sociální oblast na letošní rok prostějovští zastupitelé. Největší příspěvek od města obdrželo Azylové centrum.

Total Comments

Výrok týdne

„A kolik má Havel na svědomí životů?“

Prostějovský zastupitel za KSČM Jaroslav Šlambor hodně protestoval proti tomu, aby vznikaly pamětní desky obětem komunistické zvůle

Total Comments