Dobré odpoledne, dnes je pátek 25.9.2020
svátek slaví Zlata,
zítra Andrea
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

DN u VícovaxOhrozimiSilnice mezi Ohrozimí a Vícovem už začila řadu tragických nehod. Z paměti dosud nevymizely vzpomínky na letošní leden, kdy tu po havárii zemřeli dva mladíci. Rok před tím na stejném místě zahynul devětatřicetiletý lékárník. K další nehodě tu došlo v pondělí, ve felicii zde bourala pětatřicetiletá řidička, která vezla jedenáctiletou dceru.

 

„Z prvotního šetření vyplývá, že 35letá řidička v levotočivé zatáčce pravděpodobně nepřizpůsobila rychlost jízdy vlastnostem vozidla a povětrnostním podmínkám a dostala smyk. Sjela do příkopu, kde se převrátila na střechu. Společně s ní cestovala ve vozidle její 11 letá dcera. Po havárii obě z vozidla vystoupily a vyčkaly do příjezdu složek integrovaného záchranného systému. Podle prvotní lékařské zprávy žádná z nich neutrpěla zranění. Alkohol u řidičky vyloučila dechová zkouška, hmotná škoda byla vyčíslena na 25 tisíc korun. Nehodu nadále šetří policisté dopravního inspektorátu,” informovala policejní tisková mluvčí Irena Urbánková.

 

Total Comments

  • Hradišťan
  • Vinotéka Hruška
  • ČSSD
  • Interforst
  • Bellis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak byste řešili vzrůstající pandemii koronaviru?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Smích s klasikou.

Koronavir – nekoronaavir, prostějovská veřejnost chce žít! Není proto divu, že letní promítání na nádvoří zámku mělo značnou diváckou kulisu. A co dávali? No přece klasickou českou komedii Postřižiny! A organizátoři vsadili na dobrou kartu, když se rozhodli pro film nedávno zesnulého režiséra Menzla!

 

Lidová tvořivost před volbami.
Předvolební kampaně politických stran a hnutí nabírají na intenzitě a s tím také množství různých billboardů či plakátů v ulicích města. A stejně jako před každými volbami se tyto propagační záležitosti stávají terčem vandalů. Mnoha politikům tak přibyly vousy, vlasy, dokonce mají propíchnuté oči...

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Petr JANDA

Nestárnoucí rocker řádil uplynulou sobotu večer se svým Olympicem na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě. Jak? Jako zamlada!

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

47 722

Město Prostějov má v tuto chvíli přesně tolik obyvatel. Jejich počet rok od roku klesá a doby, kdy jsme se chlubili více než padesátitisícovým městem, jsou dávno pryč.

33

Total Comments

Výrok týdne

„ONI POTŘEBUJÍ MASY, KTERÉ BY DĚLALY BEZ REPTÁNÍ TO, CO CHTĚJÍ. TO JSME JIM KAZILI...“

Jednadevadesátiletý Ladislav „Bor“ Šín, který byl u znovuzaložení skautů v Konici v roce 1991, takto promluvil ke komunistům.

Total Comments

-