Dobré dopoledne, dnes je neděle 12.7.2020
svátek slaví Bořek,
zítra Markéta
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

I takové věci se dějí! Policisté z prostějovského obvodního oddělení se zabývají případem křivé výpovědi. Až tři roky kriminálu teď hrozí znalci, který ve svém posudku uvedl nepravdy a zároveň před senátem Okresního soudu v Prostějově lhal, jako když tiskne!

„Začátkem června letošního roku pětapadesátiletý muž vypovídal u hlavního líčení Okresního soudu v Prostějově jako svědek, a jeho výpověď byla následně soudem vyhodnocena jako nevěrohodná a v rozporu s výpovědí obžalované osoby. Při podání vysvětlení na policii se doznal, že uvedl nepravdu o okolnosti, která měla podstatný význam pro rozhodnutí,“ popsala podstatu křivé výpovědi soudního znalce Irena Urbánková, tisková mluvčí Krajského ředitelství Policie ČR Olomouckého kraje. „Muž, na kterém má záviset rozhodnutí soudce, je nyní podezřelý z trestného činu křivé výpovědi a nepravdivého znaleckého posudku s maximálním trestem odnětí svobody až na tři léta,“ dodala mluvčí krajské policie.

Total Comments

  • Makovec
  • Rock memory of
  • Elite
  • Farmářské trhy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Půjdete v tomto týdnu do Prostějova na tenis?

P3_moravian_husserle
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Uzavírka zatím bez problémů.

Už druhým týdnem je v platnosti uzavírka jedné z nejfrekventovanějších ulic v Prostějově. Zatímco dělníci už pracují na rekonstrukci povrchu vozovky na Vápenici, doprava v centru Prostějova nijak nekolabuje a řidiči v klidu využívají objízdných tras. Jen aby to tak vydrželo.

Místo basy podmínka.

Vrchní soud v Olomouci byl zcela jiného názoru než Krajský soud v Brně. Bývalý předseda mládežnického hokejového klubu LHK Jestřábi spolek Michal Tomiga uspěl u odvolacího soudu, který mu za dotační podvod ve známé kauze změnil pětiletý nepodmíněný trest na tříletou podmínku.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Jiří Vrba

Nestor pivínské zábavy se stal Největším Hanákem! Divadelník ze spolku Větřák Jiří Vrba dosáhl vítězství v prestižní anketě vyhlašované Hanáckou Kyselkou.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

100


Další „stovkařce“ v Prostějově přišel osobně poblahopřát první náměstek primátora Jiří Pospíšil. Paní Božena Zikušková oslavila kulaté narozeniny v plné svěžesti a pohodě.

8 000 000

 

Total Comments

Výrok týdne

„JAK MŮŽETE VYCHOVÁVAT DĚTI, KDYŽ OBA FETUJETE A KRADETE?!“

Soudce Okresního soudu v Prostějově Petr Vrtěl se v případě Ondřeje Smékala přiklonil k nejvyššímu možnému trestu, tedy dvouletému trestu domácího vězení.

Total Comments

-