Dobrý večer, dnes je sobota 25.1.2020
svátek slaví Miloš,
zítra Zora
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

52 zuriva_zenaNečekaným způsobem skončil spor muže a ženy z Prostějova, kteří rozdílnost názorů řešili násilím. Zatímco chlapík se motal pod značným vlivem alkoholu, notně vytočená dáma ho hokejkou přetáhla přes prsty na ruce!

O „stříbrné“ neděli bylo krátce před dvacátou hodinou na tísňovou linku 156 přijato sdělení poškozeného o napadení družkou. „Na hlídku oznamovatel čekal před restaurací v centru města. K události uvedl, že měl doma slovní rozepři se svojí dlouholetou přítelkyní, přičemž se hádka neustále stupňovala. Žena nakonec vzala hokejku a tou ho udeřila přes prsty na ruce,“ popsala Večerníku mileneckou melu Jana Adámková, tisková mluvčí Městské policie v Prostějově.

Žena pořádnou ránou hokejovou holí způsobila příteli nepohyblivost prstů. „Čtyřiačtyřicetiletý zraněný byl ovšem posilněný alkoholem, kdy při šetření celé události nadýchal strážníkům 2,3 promile alkoholu. Posléze vyhledal lékařské ošetření,“ dodala Adámková.

Třicetiletá žena je podezřelá z přestupku proti občanskému soužití. „Jelikož se skutek stal mezi osobami blízkými, jedná se o návrhový přestupek, který je možné podat do tří měsíců od spáchání ke správnímu řízení,“ uzavřela tisková mluvčí prostějovských strážníků. Pokud k němu dojde, mělo by se u něj vyjasnit, co se vlastně mezi oběma milenci pár dní před Vánoci stalo a proč se žena rozlítila na svého druha.

Total Comments

  • gatta
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U ANDĚLA V TYLOVĚ ULICI?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

K charitě se přidávají další.

Rovněž během uplynulého týdne pokračovala před místním nádražím v Prostějově charitativní akce v podobě rozlévání polévek bezdomovcům. Je potěšitelné, že k Miladě Sokolové s přidávají i majitelé občerstvení, kteří v sobotu lidem bez domova dovezli pochoutky s kebabem.

Smrt osobností.

 

Prostějovskou společnost zasáhly v posledních dnech hned dvě nešťastné zprávy. Zemřela dlouholetá prostějovská komunální politička, členka ČSSD a ředitelka Domova pro seniory v Jesenci Zuzana Bratterová, zesnul rovněž bývalý ředitel Obchodní akademie v Prostějově Pavel Sekanina. Čest jejich památce!

Total Comments

Osobnost týdne

TEREZA DOČKALOVÁ
03 dockalova
Držitelka dvou Cen Thálie byla hlavní postavou ve hře Nora, kterou minulé úterý přijelo do Prostějova představit pražské Divadlo pod Palmovkou.

Total Comments

Číslo týdne

1 801 797

Bravo! Téměř dva miliony korun přinesla letošní tříkrálová sbírka z celého Prostějovska, čímž byl zase o něco více překonán loňský rekord. Konická charita získala 579 028 korun, prostějovská 1 222 769 korun.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SE PROBUDILA, TAK KOLEM MĚ BYLY PLAMENY…“

Desetiletá Laura Čurejová vzpomíná na oheň, který pohltil celý dům její rodiny ve Vrbátkách a ona sama se ocitla v Dětském domově v Prostějově...

Total Comments