Dobré ráno, dnes je neděle 25.8.2019
svátek slaví Radim,
zítra Luděk
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

52 zuriva_zenaNečekaným způsobem skončil spor muže a ženy z Prostějova, kteří rozdílnost názorů řešili násilím. Zatímco chlapík se motal pod značným vlivem alkoholu, notně vytočená dáma ho hokejkou přetáhla přes prsty na ruce!

O „stříbrné“ neděli bylo krátce před dvacátou hodinou na tísňovou linku 156 přijato sdělení poškozeného o napadení družkou. „Na hlídku oznamovatel čekal před restaurací v centru města. K události uvedl, že měl doma slovní rozepři se svojí dlouholetou přítelkyní, přičemž se hádka neustále stupňovala. Žena nakonec vzala hokejku a tou ho udeřila přes prsty na ruce,“ popsala Večerníku mileneckou melu Jana Adámková, tisková mluvčí Městské policie v Prostějově.

Žena pořádnou ránou hokejovou holí způsobila příteli nepohyblivost prstů. „Čtyřiačtyřicetiletý zraněný byl ovšem posilněný alkoholem, kdy při šetření celé události nadýchal strážníkům 2,3 promile alkoholu. Posléze vyhledal lékařské ošetření,“ dodala Adámková.

Třicetiletá žena je podezřelá z přestupku proti občanskému soužití. „Jelikož se skutek stal mezi osobami blízkými, jedná se o návrhový přestupek, který je možné podat do tří měsíců od spáchání ke správnímu řízení,“ uzavřela tisková mluvčí prostějovských strážníků. Pokud k němu dojde, mělo by se u něj vyjasnit, co se vlastně mezi oběma milenci pár dní před Vánoci stalo a proč se žena rozlítila na svého druha.

Total Comments

  • Memoriál Otmara Malečka
  • Nezamyslice
  • Sportovní hry
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK JSTE V LETNÍM OBDOBÍ SPOKOJENI S RESTAURAČNÍMI SLUŽBAMI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Total Comments

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Total Comments

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Total Comments

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...

Total Comments