Dobrý podvečer, dnes je pondělí 19.8.2019
svátek slaví Ludvík,
zítra Bernard
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

01 metroTo snad už není pravda! Čeho všeho jsou někteří lidé schopni, prokázal bohužel zatím neznámý padouch, který tři dny před Vánoci využil epileptického záchvatu starší ženy před kinem Metro ve Školní ulici. Ženě, ležící na zemi a svíjející se v bolestech, strhnul z ramene kabelku a utekl do parku!

Příklad neskutečného hyenismu potvrdil Večerníku mluvčí krajské policie. „V pátek 21. prosince před sedmnáctou hodinou došlo před kinem Metro ve Školní ulici v Prostějově ke krádeži. Na chodníku před kinem dostala osmapadesátiletá žena epileptický záchvat a upadla na chodníku do zhruba dvouminutového bezvědomí. Toho zneužil neznámý pachatel, který jí z ramene strhl kabelku, ve které měla žena doklady, menší sumu peněz a platební kartu. Škoda byla vyčíslena na 200 korun. Zloděj i s kabelkou z místa činu utekl, policie po něm intenzivně pátrá,“ uvedl Večerníku Josef Bednařík z Krajského ředitelství Policie ČR v Prostějově.

Pozitivní zprávou je, že k ženě se záchvatem brzy přijela sanitka, kterou přivolali okolojdoucí občané. „Žena už při našem příjezdu komunikovala s lidmi, kteří ji poskytovali první pomoc. Převezli jsme ji okamžitě na neurologii prostějovské nemocnice,“ prozradil Večerníku Radomír Gurka, šéf prostějovské záchranky.

Policisté případ vyšetřují pro trestný čin krádeže a neoprávněného opatření platebního prostředku. Ale co takhle pro trestný čin neposkytnutí první pomoci? Chytněte ho a zavřete, až zčerná!

Total Comments

  • Nezamyslice
  • Sportovní hry
  • Basic
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK JSTE V LETNÍM OBDOBÍ SPOKOJENI S RESTAURAČNÍMI SLUŽBAMI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Total Comments

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Total Comments

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Total Comments

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...

Total Comments