Dobré poledne, dnes je neděle 15.12.2019
svátek slaví Radana a Radan,
zítra Albína
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

01 metroTo snad už není pravda! Čeho všeho jsou někteří lidé schopni, prokázal bohužel zatím neznámý padouch, který tři dny před Vánoci využil epileptického záchvatu starší ženy před kinem Metro ve Školní ulici. Ženě, ležící na zemi a svíjející se v bolestech, strhnul z ramene kabelku a utekl do parku!

Příklad neskutečného hyenismu potvrdil Večerníku mluvčí krajské policie. „V pátek 21. prosince před sedmnáctou hodinou došlo před kinem Metro ve Školní ulici v Prostějově ke krádeži. Na chodníku před kinem dostala osmapadesátiletá žena epileptický záchvat a upadla na chodníku do zhruba dvouminutového bezvědomí. Toho zneužil neznámý pachatel, který jí z ramene strhl kabelku, ve které měla žena doklady, menší sumu peněz a platební kartu. Škoda byla vyčíslena na 200 korun. Zloděj i s kabelkou z místa činu utekl, policie po něm intenzivně pátrá,“ uvedl Večerníku Josef Bednařík z Krajského ředitelství Policie ČR v Prostějově.

Pozitivní zprávou je, že k ženě se záchvatem brzy přijela sanitka, kterou přivolali okolojdoucí občané. „Žena už při našem příjezdu komunikovala s lidmi, kteří ji poskytovali první pomoc. Převezli jsme ji okamžitě na neurologii prostějovské nemocnice,“ prozradil Večerníku Radomír Gurka, šéf prostějovské záchranky.

Policisté případ vyšetřují pro trestný čin krádeže a neoprávněného opatření platebního prostředku. Ale co takhle pro trestný čin neposkytnutí první pomoci? Chytněte ho a zavřete, až zčerná!

Total Comments

  • Soledo
  • Lázně Slatinice
  • Zima PV
  • Kendrion
  • Praktik
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VNÍMÁTE DÍVKY, KTERÉ SI NECHÁVAJÍ PLATIT OD MUŽŮ ZA "OTROCTVÍ"?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Máme rozpočet i vyhlášky.

Důležité úterní jednání prostějovského zastupitelstva se nijak neprodlužovalo. Komunální politici celkem racionálně projednali a schválili nejdůležitější dokument města. Na světě je tak nejen rozpočet města Prostějov na rok 2020, ale i nové vyhlášky o hazardu, odpadu či psech.

I tak se dá vydělávat!

Nová móda se rozšiřuje mezi prostějovskými dívkami, které hodlají využívat nejen své přirozené krásy, ale i tvrdé povahy. Jak jinak než přes internet si našly přivýdělek, který je hodně za hranou mravního chování, nicméně nese to. A tak mladé holky poroučí mužům a inkasují „lehce“ vydělané peníze...

Total Comments

Osobnost týdne

ONDŘEJ HAVELKA

49 havelkaFenomenální zpěvák, herec a tanečník se ve čtvrtek představil se svým Melody Makers prostějovským fanouškům na prknech divadla. A jak jinak než především swingovou hudbou z třicátých let.

Total Comments

Číslo týdne

 3 528

Výtěžek z prodeje vlastnoručně vyrobených pamlsků při nedávném Restaurant Day věnoval PROSTĚJOVSKÝ Večerník psímu útulku Voříšek v Čechách pod Kosířem. Odměnou byl ve čtvrtek veselý psí štěkot.

Total Comments

Výrok týdne

„JDU SI ZAKOUŘIT, TO SE NEDÁ POSLOUCHAT!“

První náměstek prostějovského primátora Jiří Pospíšil si od výtek opozice musel dát během zastupitelstva nejednu „rauchpauzu“

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments