Dobré dopoledne, dnes je pátek 6.12.2019
svátek slaví Mikuláš,
zítra Ambrož a Benjamín
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

01 mrtvolaPolicisté ze sousedního Přerova se i na prostějovskou veřejnost obrací se žádostí o pomoc při pátrání po totožnosti neznámé mrtvoly. Není totiž vyloučeno, že doposud neznámý dělník může pocházet z našeho města či okolí.

„V závěru roku 2012 byla v Přerově nalezena mrtvola muže neznámé totožnosti. Jeho odhadované stáří je kolem 50 až 60 let, měří 172 centimetry a váží kolem 70 kilogramů. Vlasy měl krátké, vlnité, hnědé, prošedivělé, ale neupravené. Oči měl modré barvy, nosil plnovous, který měl hnědý a prošedivělý. Měl velmi špatný chrup. Nařízená pitva vyloučila cizí zavinění, muž zemřel přirozenou smrtí,“ shrnul veškeré poznatky o mrtvole Irena Urbánková, mluvčí krajské policie.  

Podle dosavadního šetření měla tato osoba pracovat v první polovině roku 2012 na rekonstrukci jednoho z oddělení přerovské nemocnice jako pomocná síla a spolupracovníky měl být oslovován jménem Saša. V tomto období měl být údajně oholen.  Po Přerově se pohyboval delší dobu, často v blízkosti kontejnerů s odpadem, a sám. 

„Vzhledem k tomu, že se policii dosud nepodařilo zjistit jeho totožnost, obrací se na veřejnost se žádostí o pomoc. Jakékoliv informace, které by vedly ke zjištění jeho totožnosti, mohou občané sdělit v pracovní dobu od 7.00 do 15.00 hodin na telefonní linku 974 778 337, případně kdykoliv na bezplatnou linku 158,“ dodala Irena Urbánková.

Total Comments

 • Box
 • Konstrukta
 • Zima PV
 • Kendrion
 • Praktik
 • Hopi
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI BĚLECKÝ MLÝN?

P3_restaurace_lazne
Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Skutečně pomohli a chránili.

Policejní eskortu z Prostějova, která vezla po dálnici D1 v Praze dopadeného pachatele trestného činu spáchaného v prostějovské ubytovně, potkala nečekaná situace. Naši policisté se stali svědky nehody dvou osobních vozidel. Zastavili a vyprostili dvě zraněné osoby z převrácené škodovky. Bravo!

Sdílená kola zmizí z města.

 Vedení radnice kvůli velkému zájmu občanů prodloužilo smlouvu s provozovatelem, lidé tak budou moci oproti původnímu plánu používat sdílená kola i během listopadu a prosince. Jenže poté kola na půjčení na dva měsíce zmizí a znovu se objeví až 1. března. Stroje prý potřebují servis...

Total Comments

Osobnost týdne

ILONA CSÁKOVÁ

48 csakovaPáteční slavnostní rozsvícení vánočního stromu na náměstí T. G. Masaryka zpestřila svým nádherným vystoupením před tisícovkami Prostějovanů právě tato skvělá muzikálová zpěvačka.

Total Comments

Číslo týdne

 69 356 000

Už na zítřejším zasedání zastupitelstva se bude projednávat rozpočet Prostějova na příští rok. Jak Večerník už minulý týden zjistil, ke schválení míří rozpočet se schodkem za bezmála 70 milionů korun.

Total Comments

Výrok týdne

„CHČIJE A JE MI ZIMA. TAK SE TAK BLBĚ NEPTEJ!“

Na otázku Večerníku, jak jde život, měl bezdomovec stojící před místním nádražím zcela jasnou odpověď...

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments