Dobrý večer, dnes je čtvrtek 22.8.2019
svátek slaví Bohuslav,
zítra Sandra
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

01 mrtvolaPolicisté ze sousedního Přerova se i na prostějovskou veřejnost obrací se žádostí o pomoc při pátrání po totožnosti neznámé mrtvoly. Není totiž vyloučeno, že doposud neznámý dělník může pocházet z našeho města či okolí.

„V závěru roku 2012 byla v Přerově nalezena mrtvola muže neznámé totožnosti. Jeho odhadované stáří je kolem 50 až 60 let, měří 172 centimetry a váží kolem 70 kilogramů. Vlasy měl krátké, vlnité, hnědé, prošedivělé, ale neupravené. Oči měl modré barvy, nosil plnovous, který měl hnědý a prošedivělý. Měl velmi špatný chrup. Nařízená pitva vyloučila cizí zavinění, muž zemřel přirozenou smrtí,“ shrnul veškeré poznatky o mrtvole Irena Urbánková, mluvčí krajské policie.  

Podle dosavadního šetření měla tato osoba pracovat v první polovině roku 2012 na rekonstrukci jednoho z oddělení přerovské nemocnice jako pomocná síla a spolupracovníky měl být oslovován jménem Saša. V tomto období měl být údajně oholen.  Po Přerově se pohyboval delší dobu, často v blízkosti kontejnerů s odpadem, a sám. 

„Vzhledem k tomu, že se policii dosud nepodařilo zjistit jeho totožnost, obrací se na veřejnost se žádostí o pomoc. Jakékoliv informace, které by vedly ke zjištění jeho totožnosti, mohou občané sdělit v pracovní dobu od 7.00 do 15.00 hodin na telefonní linku 974 778 337, případně kdykoliv na bezplatnou linku 158,“ dodala Irena Urbánková.

Total Comments

  • Memoriál Otmara Malečka
  • Nezamyslice
  • Sportovní hry
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK JSTE V LETNÍM OBDOBÍ SPOKOJENI S RESTAURAČNÍMI SLUŽBAMI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Total Comments

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Total Comments

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Total Comments

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...

Total Comments