Dobré odpoledne, dnes je sobota 14.12.2019
svátek slaví Lýdie,
zítra Radana a Radan
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

policieV pátek 4. ledna fyzicky napadl 22letý vnuk svého 70letého dědu. Nebylo to poprvé. Mladý muž už byl z domu čtyřikrát vykázán. Kvůli poslednímu případu mu bylo zakázáno, aby deset dní chodil domů. On si však říct nedal a v domě opět přespal. Za to mu nyní hrozí trest. 

Začátkem ledna prostějovská policie řešila první případ vykázání v letošním roce na Prostějovsku. „V pátek 4.1.2013 v nočních hodinách v jednom z domů v obci na Prostějovsku napadl 22letý vnuk svého 70letého dědu. Fyzickému napadení předcházela hádka, při které mladý muž velmi vulgárně urážel dědečka a vyhrožoval mu zabitím. Nakonec po něm hodil konferenční stolek, který dědu nezasáhl. Poškozený senior vše oznámil na policii. Během šetření muži zákona zjistili, že povedený vnuk se takového jednání nedopustil poprvé. Využili svého zákonného oprávnění a mladíku na dobu 10 dnů vykázali ze společného obydlí a jeho bezprostředního okolí. Páteční incident policisté šetří samostatně jako trestný čin nebezpečné vyhrožování,” popsala policejní tisková mluvčí Irena Urbánková s tím, že tento mladý muž byl již v minulosti celkem čtyřikrát z uvedeného domu vykázán. Mladého muže však zřejmě nic neodradí. „Policisté během kontroly zjistili, že muž vykázání nerespektuje a z neděle na pondělí v domě přespal. Porušení vykázání bylo kvalifikováno jako trestný čin maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání a povedený mladík může za tento trestný čin strávit až tři roky za mřížemi,” upozornila Urbánková.

Total Comments

  • Soledo
  • Lázně Slatinice
  • Zima PV
  • Kendrion
  • Praktik
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VNÍMÁTE DÍVKY, KTERÉ SI NECHÁVAJÍ PLATIT OD MUŽŮ ZA "OTROCTVÍ"?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Máme rozpočet i vyhlášky.

Důležité úterní jednání prostějovského zastupitelstva se nijak neprodlužovalo. Komunální politici celkem racionálně projednali a schválili nejdůležitější dokument města. Na světě je tak nejen rozpočet města Prostějov na rok 2020, ale i nové vyhlášky o hazardu, odpadu či psech.

I tak se dá vydělávat!

Nová móda se rozšiřuje mezi prostějovskými dívkami, které hodlají využívat nejen své přirozené krásy, ale i tvrdé povahy. Jak jinak než přes internet si našly přivýdělek, který je hodně za hranou mravního chování, nicméně nese to. A tak mladé holky poroučí mužům a inkasují „lehce“ vydělané peníze...

Total Comments

Osobnost týdne

ONDŘEJ HAVELKA

49 havelkaFenomenální zpěvák, herec a tanečník se ve čtvrtek představil se svým Melody Makers prostějovským fanouškům na prknech divadla. A jak jinak než především swingovou hudbou z třicátých let.

Total Comments

Číslo týdne

 3 528

Výtěžek z prodeje vlastnoručně vyrobených pamlsků při nedávném Restaurant Day věnoval PROSTĚJOVSKÝ Večerník psímu útulku Voříšek v Čechách pod Kosířem. Odměnou byl ve čtvrtek veselý psí štěkot.

Total Comments

Výrok týdne

„JDU SI ZAKOUŘIT, TO SE NEDÁ POSLOUCHAT!“

První náměstek prostějovského primátora Jiří Pospíšil si od výtek opozice musel dát během zastupitelstva nejednu „rauchpauzu“

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments