Dobré odpoledne, dnes je pondělí 19.2.2018
svátek slaví Patrik,
zítra Oldřich
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Říká se, že známý je člověk, kterého známe dost dlouho, abychom si od něho vypůjčili, ale ne dost dobře, abychom mu sami půjčili. O tom, že zná svého zaměstnance dost dobře na to, aby mu mohl půjčit automobil, byl přesvědčen majitel jedné regionální firmy. Ale to se přepočítal...

Na dobu od 21. do 23. července 2017 zapůjčil majitel firmy z obce na Prostějovsku svému šestadvacetiletému zaměstnanci svůj osobní automobil značky Peugeot. Muž ve firmě pracoval jako řidič nákladního automobilu a vozidlo si občas vypůjčil z důvodu brzkého nástupu na další pracovní směnu. „Půjčený automobil měl poté zaměstnanec bez vědomí jeho majitele v obci Holubice dále půjčit svému známému. Toho však znal pouze osobně, nikoli jménem, a také nebyl schopen podat jakékoli bližší informace k místu jeho pobytu či pohybu. Protože vozidlo nebylo v dohodnutém termínu řádně vráceno a zaměstnanec jeho majiteli sdělil, že ho někomu půjčil, tento věc oznámil na policii,“ popsal celou anabázi František Kořínek, tiskový mluvčí Policie Olomouckého kraje pro Územní odbor Prostějov.
Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření z přečinu neoprávněného užívání cizí věci a po jeho pachateli a vozidle zahájili pátrání. „Provedením důkladného šetření plumlovští policisté zjistili totožnost podezřelého i to, že by se vozidlo mohlo nacházet na parkovišti u některého z kroměřížských supermarketů,“ nastínil Kořínek.
Kroměřížští policisté ho pak opravdu vypátrali na parkovišti u obchodního domu ve Velehradské ulici v Kroměříži. Vozidlo policisté až do příjezdu a převzetí jeho majitelem zajistili.
Po celou dobu jej měl užívat šestašedesátiletý muž z Prostějovska. Ten je pro své jednání nyní podezřelý z přečinu neoprávněného užívání cizí věci. Ve věci je vedeno zkrácené přípravné řízení. V případě prokázání viny a odsouzení podezřelému muži hrozí trest odnětí svobody až na dva roky. (mls)

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Komentáře   

-1 #1 HENRIETTA FERNANDO 2017-09-14 01:07
Dobrý den,
To informuje širokou veřejnost, že paní Henrietta Fernando, soukromá půjčka, otevřela finanční příležitost pro každého, kdo potřebuje jakoukoli finanční pomoc. Poskytujeme půjčku ve výši 2% úrokové sazby pro jednotlivce, společnosti a společnosti za jasných a srozumitelných podmínek a podmínek. Kontaktujte nás dnes prostřednictvím e-mailu na adrese: ()
Citovat
 • Purim
 • Hledání kraslic
 • interforst
 • finsys
 • eurooptik
 • JH Reality
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK SE VÁM LÍBÍ V HOSTINCI NA PŘEMYSLOVCE

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Zlatý Ámos je doma!

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se! 

Politický handl neuspěl.

LNěkteří komunální politici už zřejmě nevědí, co roupama dělat. Prostějovští Piráti oslovili primátorku statutárního města Alenu Raškovou s tím, aby okamžitě odvolala z funkce svého náměstka Jiřího Pospíšila. Výměnou za to by prý celá Změna pro Prostějov podržela radniční koalici až do voleb... A ona to jako koalice potřebuje?

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Osobnost týdne

MIROSLAV DONUTIL
Cestou necestou se minulý čtvrtek až do Prostějova vydal jeden z nejpopulárnějších českých herců, bavičů, vypravěčů a také zpěváků. Se svojí show pobavil beznadějně vyprodaný sál Městského divadla v Prostějově. 

donutil copy

Číslo týdne

 19

Tak tohle bude zřejmě také jeden z rekordů! Policisté při běžné kontrole zadrželi za volantem osobního vozidla jednatřicetiletého muže, který má v tuto chvíli hned tři platné zákazy řízení. Celkově jich ale od absolvování autoškoly má už v kartě řidiče neuvěřitelných devatenáct! Otázkou je, proč stále jezdí autem?!

Výrok týdne

NEVÍM, ZDA BY BYLO VHODNÉ HROTIT SITUACI

Náměstkyně prostějovské primátorky Ivana Hemerková si nemyslí, že bývalý vedoucí kina Metro 70Ivan Čech by měl platit škody, které zanechal ve služebním bytě