Dobrý večer, dnes je středa 22.11.2017
svátek slaví Cecílie,
zítra Klement
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Říká se, že známý je člověk, kterého známe dost dlouho, abychom si od něho vypůjčili, ale ne dost dobře, abychom mu sami půjčili. O tom, že zná svého zaměstnance dost dobře na to, aby mu mohl půjčit automobil, byl přesvědčen majitel jedné regionální firmy. Ale to se přepočítal...

Na dobu od 21. do 23. července 2017 zapůjčil majitel firmy z obce na Prostějovsku svému šestadvacetiletému zaměstnanci svůj osobní automobil značky Peugeot. Muž ve firmě pracoval jako řidič nákladního automobilu a vozidlo si občas vypůjčil z důvodu brzkého nástupu na další pracovní směnu. „Půjčený automobil měl poté zaměstnanec bez vědomí jeho majitele v obci Holubice dále půjčit svému známému. Toho však znal pouze osobně, nikoli jménem, a také nebyl schopen podat jakékoli bližší informace k místu jeho pobytu či pohybu. Protože vozidlo nebylo v dohodnutém termínu řádně vráceno a zaměstnanec jeho majiteli sdělil, že ho někomu půjčil, tento věc oznámil na policii,“ popsal celou anabázi František Kořínek, tiskový mluvčí Policie Olomouckého kraje pro Územní odbor Prostějov.
Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření z přečinu neoprávněného užívání cizí věci a po jeho pachateli a vozidle zahájili pátrání. „Provedením důkladného šetření plumlovští policisté zjistili totožnost podezřelého i to, že by se vozidlo mohlo nacházet na parkovišti u některého z kroměřížských supermarketů,“ nastínil Kořínek.
Kroměřížští policisté ho pak opravdu vypátrali na parkovišti u obchodního domu ve Velehradské ulici v Kroměříži. Vozidlo policisté až do příjezdu a převzetí jeho majitelem zajistili.
Po celou dobu jej měl užívat šestašedesátiletý muž z Prostějovska. Ten je pro své jednání nyní podezřelý z přečinu neoprávněného užívání cizí věci. Ve věci je vedeno zkrácené přípravné řízení. V případě prokázání viny a odsouzení podezřelému muži hrozí trest odnětí svobody až na dva roky. (mls)

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Komentáře   

-1 #1 HENRIETTA FERNANDO 2017-09-14 01:07
Dobrý den,
To informuje širokou veřejnost, že paní Henrietta Fernando, soukromá půjčka, otevřela finanční příležitost pro každého, kdo potřebuje jakoukoli finanční pomoc. Poskytujeme půjčku ve výši 2% úrokové sazby pro jednotlivce, společnosti a společnosti za jasných a srozumitelných podmínek a podmínek. Kontaktujte nás dnes prostřednictvím e-mailu na adrese: ()
Citovat
 • Restaurant Day
 • Charita
 • fynsis
 • optika
 • agel
 • Fischer Automotive
 • JH Reality
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - Seriál restaurací

JAK SE VÁM LÍBÍ V HOSTINCI U ANDĚLA?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Brněnská do nového.

Vzali to fofrem, ale co už teď! Krajský úřad Olomouckého kraje naprosto nečekaně a na poslední chvíli oznámil prostějovskému magistrátu, že rekonstrukce silnice v Brněnské ulici bude zahájena už příští týden. Město narychlo zajišťuje objízdné trasy a radní mají z uzavírky obavy. Půlka ulice se ale rychle oblékne do nového!

 

Organizace skřípala.

V úterý odpoledne se začala nakládat historická lokomotiva, která zkrášlovala prostor před hlavním nádražím v Prostějově od roku 1980. Stěhování do muzea Českých drah se ale nečekaně protáhlo, organizace nakládky totiž absolutně vázla. Musel být povolán druhý jeřáb a tahač přijel až pozdě večer...  

Osobnost týdne

ALOIS MLČOCH

Starosta SDH Určice předal uplynulou sobotu na akci Uspávání zvířátek ředitelce místní mateřinky, prostějovské Asociaci rodičů a přátel zdravotně postižených dětí Radost a Dětskému domovu v Plumlově finanční šeky či věcné dary. Všechny peníze hasiči vybrali na dobrovolném vstupném z celé řady akcí, které v obci pořádají. K tomu sbor přidal i finance získané za druhé místo v celostátní anketě Dobrovolní hasiči roku 2016. 

47 02 mlcoch

Číslo týdne

324

Přesně tolik dní probíhalo oficiálně pátrání po muži, který 20. prosince loňského roku přepadl tenistku Petru Kvitovou v bytě domu v Jezdecké ulici. Neúspěch ve vyšetřování prezentovali na tiskové konferenci krajští kriminalisté. Alespoň že vyvrátili fámy, podle níž si hráčka prostějovského klubu pořezala ruku sama...

Výrok týdne

„EMOCE NĚJAKÉ BYLY, ALE URČITĚ

SE NEHÁDÁME OD VEČERA DO RÁNA!

Miroslav Pišťák exkluzivně pro Večerník vysvětlil svoji

rezignaci na post šéfa Klubu zastupitelů ČSSD v Prostějově