Dobré odpoledne, dnes je úterý 19.9.2017
svátek slaví Zita,
zítra Oleg
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Říká se, že známý je člověk, kterého známe dost dlouho, abychom si od něho vypůjčili, ale ne dost dobře, abychom mu sami půjčili. O tom, že zná svého zaměstnance dost dobře na to, aby mu mohl půjčit automobil, byl přesvědčen majitel jedné regionální firmy. Ale to se přepočítal...

Na dobu od 21. do 23. července 2017 zapůjčil majitel firmy z obce na Prostějovsku svému šestadvacetiletému zaměstnanci svůj osobní automobil značky Peugeot. Muž ve firmě pracoval jako řidič nákladního automobilu a vozidlo si občas vypůjčil z důvodu brzkého nástupu na další pracovní směnu. „Půjčený automobil měl poté zaměstnanec bez vědomí jeho majitele v obci Holubice dále půjčit svému známému. Toho však znal pouze osobně, nikoli jménem, a také nebyl schopen podat jakékoli bližší informace k místu jeho pobytu či pohybu. Protože vozidlo nebylo v dohodnutém termínu řádně vráceno a zaměstnanec jeho majiteli sdělil, že ho někomu půjčil, tento věc oznámil na policii,“ popsal celou anabázi František Kořínek, tiskový mluvčí Policie Olomouckého kraje pro Územní odbor Prostějov.
Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření z přečinu neoprávněného užívání cizí věci a po jeho pachateli a vozidle zahájili pátrání. „Provedením důkladného šetření plumlovští policisté zjistili totožnost podezřelého i to, že by se vozidlo mohlo nacházet na parkovišti u některého z kroměřížských supermarketů,“ nastínil Kořínek.
Kroměřížští policisté ho pak opravdu vypátrali na parkovišti u obchodního domu ve Velehradské ulici v Kroměříži. Vozidlo policisté až do příjezdu a převzetí jeho majitelem zajistili.
Po celou dobu jej měl užívat šestašedesátiletý muž z Prostějovska. Ten je pro své jednání nyní podezřelý z přečinu neoprávněného užívání cizí věci. Ve věci je vedeno zkrácené přípravné řízení. V případě prokázání viny a odsouzení podezřelému muži hrozí trest odnětí svobody až na dva roky. (mls)

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Komentáře   

-1 #1 HENRIETTA FERNANDO 2017-09-14 01:07
Dobrý den,
To informuje širokou veřejnost, že paní Henrietta Fernando, soukromá půjčka, otevřela finanční příležitost pro každého, kdo potřebuje jakoukoli finanční pomoc. Poskytujeme půjčku ve výši 2% úrokové sazby pro jednotlivce, společnosti a společnosti za jasných a srozumitelných podmínek a podmínek. Kontaktujte nás dnes prostřednictvím e-mailu na adrese: ()
Citovat
 • Burza práce a vzdělání
 • klobasy
 • Atletická velká cena
 • Plumlovské Vinobraní
 • john crane
 • JH Reality
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlas lidu...

Jak se vám líbily PROSTĚJOVSKÉ HANÁCKÉ SLAVNOSTI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Fantazii se meze nekladou

O přípravách instalace sochy sedícího Jiřího Wolkera na lavičce na náměstí T. G. Masaryka Večerník již informoval. Autor sochy architekt Miloš Karásek z Bratislavy se ale Večerníku svěřil, že jeho dalším plánem je čůrající Hanačka před Zlatou bránou. Proč ne? Velmi dobrý a originální nápad! 

 

To myslí vážně?! 

I když je na vzestupu a přestože to pod jeho vedením dotáhla na první příčku světového žebříčku, rozhodla se tenistka Karolína Plíšková, že zčistajasna ukončí spolupráci s trenérem prostějovského klubu Davidem Kotyzou. Prý kvůli neshodám ve strategii. Stále více se proslýchá, že tu „strategii“ určuje pouze jistý Hrdlička...

Osobnost týdne

BARBORA POLÁKOVÁ 
Největší hvězdou kulturního programu v rámci Hanáckých slavností na prostějovském náměstí byla bezesporu Barbora Poláková. Herečka a zpěvačka při svém koncertu pochopitelně nemohla opomenout svůj největší hit. „Nafrněné“ tleskalo zaplněné náměstí včetně jejího manžela Pavla Lišky s dcerou. 

38 02 polakova copy

Číslo týdne

86


Do bojů o poslanecké mandáty vysílá v Olomouckém kraji své kandidáty celkem šestadvacet politických stran a hnutí. A na listinách jsme objevili hned šestaosmdesát želízek v ohni z prostějovského regionu. Kdo z nich uspěje a dostane se do Parlamentu ČR? 

Výrok týdne

„NA CO BYCH

SI TU KNÍŽKU

KUPOVALA, KDYŽ

JI NEPOUŽIJI...“

Jedna ze studentek mířících ráno do školní lavice jasně odpověděla kamarádce, proč si nehodlá obstarat jednu z učebnic českého jazyka...