Dobrý podvečer, dnes je pátek 28.2.2020
svátek slaví Lumír,
zítra Horymír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

2012 22_zlodej
Br
odek u Prostějova/mik Chybělo málo, aby okradený pracovník firmy z Brodku u Prostějova chytil svého zloděje. Ten mu z kanceláře ukradl šrajtofli s více než třemi tisícovkami korun. S pachatelem se pustil do křížku, pak ho honil po ulici. Lump ale nasedl do auta a ujel.
 

„Trestného činu krádeže se dopustil neznámý pachatel, který v úterý kolem čtrnácté hodiny vnikl do otevřené kanceláře v budově na ulici Císařské v Brodku u Prostějova. Z místa odcizil černou koženou peněženku s finanční hotovostí, platebními kartami a osobními doklady poškozeného,“ seznámil Večerník s fakty zločinu Josef Bednařík, zastupující tiskový mluvčí Policie ČR v Prostějově.

Zlodějna se ovšem neodehrála bez povšimnutí. Svědkem krádeže se stal pracovník firmy.

A došlo k nebývalé honičce. „Čtyřiačtyřicetiletý muž z Prostějova na pachatele narazil, když se vracel zpět do kanceláře. Poškozený si všiml, že pachatel má v ruce jeho peněženku a dává si ji za opasek kalhot. V daný moment muže začal pronásledovat, kdy mu strhl kšiltovku a sundal triko. Pachatel doběhl na ulici Legionářská, kde nasedl do vozidla Seat Ibiza bílé barvy s dalšími dvěma muži. Poškozený se chytil vozidla, ale v moment, kdy se auto rozjelo, tak se ho pustil. Majiteli vznikla škoda přes 3 300 korun,“ popsal událost Josef Bednařík.

Policie České republiky Prostějov žádá občany, kteří se v uvedenou dobu pohybovali v okolí ulic Císařské a Legionářské v Brodku u Prostějova a viděli výše uvedený incident nebo vozidlo, aby kontaktovali Policii České republiky Prostějov na bezplatnou telefonní linku 158.

Total Comments

  • Doka izol
  • Ples Jevíčko
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V ZAHRANIČNÍCH RESTAURACÍCH?

P3_mnamky
2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Domy po cikánech zmizí.

Až tři miliony korun hodlají v Hradčanech-Kobeřicích investovat do demolice ohyzdných nemovitostí, které v obci zůstaly po vystěhování nepřizpůsobivých občanů a jsou zcela neobyvatelné. Po zbourání domů hodlají místní zastupitelé na uvolněném místě vybudovat okrasný park.

Radary zpět do akce!

V tichosti a režimu přísného utajení upekli prostějovští radní plán, dle něhož se v co nejzazší době má na silnicích opět měřit formou tzv. ptačích budek Ty jsou přitom již dobrých devět roků mimo provoz a v posledních letech se mluvilo o jejich zcela odlišném využití. A ejhle, bude se prý znovu fotit!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ VYKOUKAL
06 pawlovska

To jsou věci! Sportovní manažer Jestřábů se uplynulou sobotu vrátil po osmi sezónách na led a ve věku, kdy brzy oslaví 49. narozeniny, se stal nejstarším hráčem historie, který oblékl dres Prostějova v soutěžním utkání.

Total Comments

Číslo týdne

104

Úctyhodných sto čtyř roků se takřka dožila Josefa Schlesingerová, která byla nejstarší občankou města Prostějova. Minulé úterý bohužel její srdce dotlouklo.

Total Comments

Výrok týdne

„DVA MĚSÍCE JEDL MIXOVANOU STRAVU“

U Okresního soudu v Prostějově vypovídala v případu Jiřího Otáhala alias „kanibala“ jeho exmilenka. A z některých slov šel mráz po zádech…

Total Comments