Dobré dopoledne, dnes je neděle 23.9.2018
svátek slaví Berta,
zítra Jaromír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Ten chlap musí mít ale pořádný mindrák! Městští a posléze už také státní policisté šetří neurvalé chování šestatřicetiletého Prostějovana, který jako smyslů zbavený řádil v prodejně v centru města. Tam totiž pracuje jeho bývalá přítelkyně, se kterou má muž zřejmě nějaké nevyřízené účty. Výtržník zde bývalou milenku napadl, a to dva dny po sobě. Přitom ohrožoval i další prodavačky, ale také zákazníky obchodu!

Minulé úterý 6. března před třináctou hodinou oznámila na linku 156 pracovnice obchodu v centru města, že mají na prodejně problémového zákazníka. „Jednalo se o bývalého přítele jedné z kolegyň. Ten měl vstoupit do prodejny a někdejší přítelkyni slovně urážet, hrubě a nevhodně oslovoval i zákazníky, křičel na celou prodejnu. Toto chování muže se dělo opakovaně. Strážníci nemohli požádat o vysvětlení agresora, jelikož z místa odešel před jejich příjezdem,“ prozradil Petr Zapletal, strážník Městské policie Prostějov s tím, že výpověď poškozené potvrdili svědci, kteří se nacházeli v době incidentu na místě. „Svým jednáním je šestatřicetiletý muž podezřelý z přestupku proti občanskému soužití. Jeho chování bude oznámeno příslušnému správnímu orgánu, kde mu hrozí pokuta ve výši dvaceti tisíc korun,“ dodal ještě k incidentu Zapletal.
Okolnosti však přispěly k tomu, že chování zhrzeného milence nebude řešit jen přestupková komise. Druhý den totiž rabiát přišel do stejné prodejny znovu! „Uplynulou středu sedmého března kolem poledne vyjížděla hlídka opět do stejné prodejny, kde mělo dojít k dalšímu slovnímu napadení a urážení od totožného muže. Jelikož intenzita kontaktování i obtěžování narůstala a stále se opakovala, byla celá věc oznámena Policii ČR z důvodu podezření na trestný čin. Ta si celý případ převzala k dalšímu šetření,“ uzavřel Petr Zapletal.

Total Comments

 • Restaurant Day
 • zlechov
 • supersektor
 • kostelec n h
 • Interforst
 • ČSSD - Božena Sekaninová
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sportu dveře dokořán!

Minulý čtvrtek dopoledne bylo i za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy a dalších politických i sportovních celebrit slavnostně otevřeno Národní sportovní centrum v Prostějově. Krásnou halou za 130 milionů korun od státu se město může právem pyšnit.

Káže vodu, pije víno!

Další skandál se valí na hnutí Změna pro Prostějov. Tentokrát se provalil malér na zastupitelku Hanu Naiclerovou. Tato žena porušila stavební zákon, když zakoupený dům v Čehovicích měla dle povolení rekonstruovat, známá kazatelka morálky ho však rovnou zbourala. Hrozí jí až 500 000 korun pokuty!

Total Comments

Osobnost týdne

Aneta Langerová
Zpěvačka, hudebnice a vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 svým vystoupením na náměstí T. G. Masaryka uzavřela letošní Hanácké slavnosti v Prostějově. Koncert populární zpěvačky rozezpíval celé centrum a byl vydařenou tečkou za letošními hody.

aneta

Total Comments

Číslo týdne

 1769
VPodle nejnovější statistiky Úřadu práce je nyní právě tolik obyvatel Prostějovska ve věku od 18 do 64 let bez zaměstnání. Je to o tři klienty více než předchozí měsíc, ale i tak patří náš region k těm s absolutně nejnižší nezaměstnaností.

Total Comments

Výrok týdne

„DIEGO NENÍ ŽÁDNÝ BUZERANT A TOMU PEDOFILOVI SE BRÁNIL!“

Ladislav Lakatoš svérázné brání šestnáctiletého syna, kterého měl údajně obtěžovat sedmašedesátiletý Josef S.

Total Comments