Dobré odpoledne, dnes je neděle 18.3.2018
svátek slaví Eduard,
zítra Josef
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Ten chlap musí mít ale pořádný mindrák! Městští a posléze už také státní policisté šetří neurvalé chování šestatřicetiletého Prostějovana, který jako smyslů zbavený řádil v prodejně v centru města. Tam totiž pracuje jeho bývalá přítelkyně, se kterou má muž zřejmě nějaké nevyřízené účty. Výtržník zde bývalou milenku napadl, a to dva dny po sobě. Přitom ohrožoval i další prodavačky, ale také zákazníky obchodu!

Minulé úterý 6. března před třináctou hodinou oznámila na linku 156 pracovnice obchodu v centru města, že mají na prodejně problémového zákazníka. „Jednalo se o bývalého přítele jedné z kolegyň. Ten měl vstoupit do prodejny a někdejší přítelkyni slovně urážet, hrubě a nevhodně oslovoval i zákazníky, křičel na celou prodejnu. Toto chování muže se dělo opakovaně. Strážníci nemohli požádat o vysvětlení agresora, jelikož z místa odešel před jejich příjezdem,“ prozradil Petr Zapletal, strážník Městské policie Prostějov s tím, že výpověď poškozené potvrdili svědci, kteří se nacházeli v době incidentu na místě. „Svým jednáním je šestatřicetiletý muž podezřelý z přestupku proti občanskému soužití. Jeho chování bude oznámeno příslušnému správnímu orgánu, kde mu hrozí pokuta ve výši dvaceti tisíc korun,“ dodal ještě k incidentu Zapletal.
Okolnosti však přispěly k tomu, že chování zhrzeného milence nebude řešit jen přestupková komise. Druhý den totiž rabiát přišel do stejné prodejny znovu! „Uplynulou středu sedmého března kolem poledne vyjížděla hlídka opět do stejné prodejny, kde mělo dojít k dalšímu slovnímu napadení a urážení od totožného muže. Jelikož intenzita kontaktování i obtěžování narůstala a stále se opakovala, byla celá věc oznámena Policii ČR z důvodu podezření na trestný čin. Ta si celý případ převzala k dalšímu šetření,“ uzavřel Petr Zapletal.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

  • interforst
  • Hledání kraslic
  • interier nabytek
  • semo
  • JH Reality
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Co říkáte na uzavírku Brněnské ulice?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Dojde konečně na „parlament“?

Ledy se konečně hnuly směrem ke kritizovanému domu hrůzy v ulici Šárka. Prostějovští radní se rozhodli u odborníků zjistit, kolik by stála rekonstrukce domu se sociálními byty, který se na mnoha místech už doslova rozpadá. O levnější variantě, tedy zbourání, prý nemůže být ani řeči! 
 

Rozhodnuto, ale jak?

Nejvyšší soud ČR už rozhodl ve věci odvolání společnosti Prior proti rozsudku na neplatnost smlouvy mezi městem Prostějovem a společností Manthellan. Jak verdikt zní, zatím není známé, zůstává totiž neveřejný. Potíž je v tom, že nejdříve jej musí písemně obdržet obě strany sporu. Napětí vzrůstá...

Osobnost týdne

ALBERT HALMO
Nejen kulturní veřejnost zarmoutila tato smutná zpráva. Minulé pondělí 5. března ve věku 58 let zemřel Albert Halmo. „Albi“ byl veřejně známý zejména jako vůdčí osobnost Fotoklubu Prostějov. Zároveň měl lví podíl na fungování Galerie u Hanáka ve Školní ulici v Prostějově. Jeho pohřeb se koná tento pátek.

albert copy

Číslo týdne

 8815

Tohle není zrovna optimistické číslo... Ze statistik Policie ČR za rok 2017 vyplývá, že se hned bezmála osm tisíc lidí dopustilo v Prostějově přestupku. Prostějovští strážci zákona řešili přesně 7 227 občanů ČR a 247 cizinců. Znamená to, že proti zákonu se vloni provinil zhruba každý šestý Prostějovan!

Výrok týdne

„OCHUTNÁVKA TAM TEDY ROZHODNĚ NEBUDE!“

Náměstek primátorky Pavel Smetana ozval novináře na prohlídku protidrogového vlaku, ovšem bez toho, že by si v něm mohl třeba někdo „šňupnout“ nebo „píchnout“...