Dobré odpoledne, dnes je středa 20.6.2018
svátek slaví Květa,
zítra Alois
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Ten chlap musí mít ale pořádný mindrák! Městští a posléze už také státní policisté šetří neurvalé chování šestatřicetiletého Prostějovana, který jako smyslů zbavený řádil v prodejně v centru města. Tam totiž pracuje jeho bývalá přítelkyně, se kterou má muž zřejmě nějaké nevyřízené účty. Výtržník zde bývalou milenku napadl, a to dva dny po sobě. Přitom ohrožoval i další prodavačky, ale také zákazníky obchodu!

Minulé úterý 6. března před třináctou hodinou oznámila na linku 156 pracovnice obchodu v centru města, že mají na prodejně problémového zákazníka. „Jednalo se o bývalého přítele jedné z kolegyň. Ten měl vstoupit do prodejny a někdejší přítelkyni slovně urážet, hrubě a nevhodně oslovoval i zákazníky, křičel na celou prodejnu. Toto chování muže se dělo opakovaně. Strážníci nemohli požádat o vysvětlení agresora, jelikož z místa odešel před jejich příjezdem,“ prozradil Petr Zapletal, strážník Městské policie Prostějov s tím, že výpověď poškozené potvrdili svědci, kteří se nacházeli v době incidentu na místě. „Svým jednáním je šestatřicetiletý muž podezřelý z přestupku proti občanskému soužití. Jeho chování bude oznámeno příslušnému správnímu orgánu, kde mu hrozí pokuta ve výši dvaceti tisíc korun,“ dodal ještě k incidentu Zapletal.
Okolnosti však přispěly k tomu, že chování zhrzeného milence nebude řešit jen přestupková komise. Druhý den totiž rabiát přišel do stejné prodejny znovu! „Uplynulou středu sedmého března kolem poledne vyjížděla hlídka opět do stejné prodejny, kde mělo dojít k dalšímu slovnímu napadení a urážení od totožného muže. Jelikož intenzita kontaktování i obtěžování narůstala a stále se opakovala, byla celá věc oznámena Policii ČR z důvodu podezření na trestný čin. Ta si celý případ převzala k dalšímu šetření,“ uzavřel Petr Zapletal.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

  • Legendy na Přehradě
  • Hořava cup
  • kvh
  • fokus
  • supersektor
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI LÁZNĚ?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Léto budiž pochváleno!

To kalendářní sice do Prostějova ještě nedorazilo, ovšem to kulturní ano! Prostějovské léto 2018 začalo uplynulý čtvrtek, a to pěkně zostra. Kapela Slza přilákala na náměstí T.G. Masaryka přes tisícovku mladých lidí, kteří při koncertu vytvořili bouřlivou atmosféru. A to předtím proběhl kurz první pomoci...

Otevřená okna se vymstila.

Kriminální policie vyšetřuje otřesný případ z Kostelce na Hané. Zatím neznámý muž tam předminulý víkend vnikl otevřeným oknem do rodinného domu v centru města a přinutil spící ženu k sexuálním praktikám. Zatím v tuto chvíli není jasné, zda šlo o náhodu nebo šel násilník najisto.

Osobnost týdne

JANA GÁBOROVÁ
Referentka vnějších vztahů prostějovského magistrátu se na popáté dočkala. Bývalá reportérka Českého rozhlasu, která funguje jako tisková mluvčí statutárního města Prostějov, byla zvolena do Rady ČTK, kam ji nominovalo hnutí Svoboda a přímé demokracie Tomia Okamury.

gaborova

Číslo týdne

 -229
Vývoj nezaměstnanosti v Prostějově dospěl k dalšímu rekordnímu číslu a také zajímavému faktu. Aktuálně je totiž bez práce 1 861 lidí, což je historicky nejméně, ale hlavně je tu druhý podstatný fakt. Počet registrovaných volných míst je na „pracáku“ 2160, což je tedy o necelé tři stovky více! Nejsou holt lidi. A hned tak nebudou...

Výrok týdne