Dobrý večer, dnes je čtvrtek 13.12.2018
svátek slaví Lucie,
zítra Lýdie
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Ten chlap musí mít ale pořádný mindrák! Městští a posléze už také státní policisté šetří neurvalé chování šestatřicetiletého Prostějovana, který jako smyslů zbavený řádil v prodejně v centru města. Tam totiž pracuje jeho bývalá přítelkyně, se kterou má muž zřejmě nějaké nevyřízené účty. Výtržník zde bývalou milenku napadl, a to dva dny po sobě. Přitom ohrožoval i další prodavačky, ale také zákazníky obchodu!

Minulé úterý 6. března před třináctou hodinou oznámila na linku 156 pracovnice obchodu v centru města, že mají na prodejně problémového zákazníka. „Jednalo se o bývalého přítele jedné z kolegyň. Ten měl vstoupit do prodejny a někdejší přítelkyni slovně urážet, hrubě a nevhodně oslovoval i zákazníky, křičel na celou prodejnu. Toto chování muže se dělo opakovaně. Strážníci nemohli požádat o vysvětlení agresora, jelikož z místa odešel před jejich příjezdem,“ prozradil Petr Zapletal, strážník Městské policie Prostějov s tím, že výpověď poškozené potvrdili svědci, kteří se nacházeli v době incidentu na místě. „Svým jednáním je šestatřicetiletý muž podezřelý z přestupku proti občanskému soužití. Jeho chování bude oznámeno příslušnému správnímu orgánu, kde mu hrozí pokuta ve výši dvaceti tisíc korun,“ dodal ještě k incidentu Zapletal.
Okolnosti však přispěly k tomu, že chování zhrzeného milence nebude řešit jen přestupková komise. Druhý den totiž rabiát přišel do stejné prodejny znovu! „Uplynulou středu sedmého března kolem poledne vyjížděla hlídka opět do stejné prodejny, kde mělo dojít k dalšímu slovnímu napadení a urážení od totožného muže. Jelikož intenzita kontaktování i obtěžování narůstala a stále se opakovala, byla celá věc oznámena Policii ČR z důvodu podezření na trestný čin. Ta si celý případ převzala k dalšímu šetření,“ uzavřel Petr Zapletal.

Total Comments

  • Repoint
  • Sporcl
  • mubea
  • jaro
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Blíží se vánoční svátky, na co se nejvíce těšíte?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

A jde to i bez hádek!

Ano, potěšil nás a zároveň také velice překvapil hladký průběh úterního jednání prostějovských zastupitelů. Nejdůležitější dokument města, rozpočet na rok 2019, byl schválen celkem rychle, navíc bez zbytečných průtahů v podobě slovních přestřelek s opozičními zastupiteli. Tak to má být.

Máme nejdražší vodu!.

Během posledních dvou let se cena vodného a stočného na Prostějovsku nezvyšovala a tak jsme možná mnozí nabyli dojmu, že to tak i zůstane. Moravská vodárenská ovšem pro rok 2019 sáhla k výraznému zdražení, po kterém budeme mít nejdražší vodu na Moravě.  

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Total Comments

Osobnost týdne

VLADIMÍR WALDA NERUŠIL
V němčickém kině OKO vystoupil uplynulou sobotu Waldemar Matuška. Ne, legendární zpěvák nevstal z mrtvých, ale parádně ho zastoupil jeho „dvojník“. Vánoční koncert v podání Vladimíra Waldy Nerušila se skutečně povedl.

49 walda13

Total Comments

Číslo týdne

5
O tolik korun budou mít PROSTĚJOVSKÝ Večerník levnější ti předplatitelé, kteří si pořídí ještě do konce roku abonenství nejčtenějšího regionálního periodika na rok 2019. Kvůli zdražení papíru totiž cena na stánku vystoupá od 1. ledna na rovnou dvacetikorunu.

Total Comments

Výrok týdne

„NA OPAKOVÁNÍ VOLEB JSEM BYLA PŘIPRAVENA...“

Nově zvolená senátorka za Prostějovsko Jitka Chalánková poskytla Večerníku první rozhovor ve své nové funkci.

Total Comments