Příjemnou noc, dnes je středa 17.7.2019
svátek slaví Martina,
zítra Drahomíra
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Podobných případů s policejní dohrou v poslední době bohužel přibývá i v Prostějově. V odpoledních hodinách během úterý 26. června vyjížděla hlídka Městské policie k případu hádky týkající se rodinných příslušníků. Syn slovně i fyzicky napadl vlastní mámu. A dalo by se říct, že kvůli naprostým banalitám! Žena nakonec ze strachu před bitím zavolala na pomoc policii.

„Na místě bylo zjištěno, že se jedná o konflikt mezi matkou a synem, který se odehrává v bytě. Sedmnáctiletý mladík se choval hlučně, rozhazoval nádobí po kuchyni, bouchal rukama do nábytku a interiérových dveří, křičel na svou mámu, ať mu vysvětlí určité věci. Ve snaze potrestat svého syna vypnula matka internet,“ prozradil František Adámek, zastupující tiskové mluvčí Městské policie Prostějov.
Tímto zatím „škádlením“ však spor dospívajícího syna s rodičem neskončil! „Následně se spolu začali přetahovat o Wi-Fi router. Při téhle události došlo k fyzickému napadení ze strany syna vůči matce. Ze strachu, aby synovo agresivní chování nanabíralo na intenzitě, žena celou událost nahlásila na policii,“ popisoval děj tiskový mluvčí prostějovských strážníků.
Ke zranění mladíka ani jeho maminky naštěstí nedošlo a podle strážníků nebyla ani způsobena žádná škoda na majetku. „Vysvětlení, proč k celé události došlo, se nepodařilo od syna poškozené získat, jelikož z bytu odešel před příjezdem strážníků neznámo kam. Svým chováním je podezřelý ze spáchání přestupku proti občanskému soužití. Celá záležitost byla oznámena příslušnému správnímu orgánu,“ doplnil ještě Adámek.

Total Comments

  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments