Dobré ráno, dnes je středa 26.2.2020
svátek slaví Dorota,
zítra Alexandr
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram
podvod nemcicePolicisté z Obvodního oddělení v Němčicích nad Hanou mají v těchto dnech napilno, šetří případ podvodu. Za svou drzost bude pykat sedmadvacetiletý muž z Olomouce, který si chtěl přilepšit pár tisícovkama. Přitom použil jednoduché lsti, jak přijít k finančnímu obnosu.

Ne vždy přitom musí jít o převratné sumy, kvůli kterým se pachatel odhodlá k porušení zákona. „Koncem září loňského roku uzavřel tento muž prostřednictvím obchodního zástupce s úvěrovou společností smlouvu o půjčce na finanční částku 16 tisíc. Při uzavření smlouvy o půjčce v zákaznické kartě však uvedl nepravdivé údaje o svém zaměstnání a finanční informace o měsíčním příjmu. Při podpisu a schválení uvedené smlouvy na místě převzal finanční částku 16 tisíc, z této částky předal obchodnímu zástupci zálohu na splátky ve výši 2 tisíc, ale dále již v dohodnutých termínech splátek svůj závazek nehradil. Způsobil tak škodu 14 tisíc,“ informovala policejní tisková mluvčí Eva Čeplová. Byly důvodem jeho konání finanční problémy, které potřeboval rychle vyřešit nebo jen hloupost a nepromyšlenost svého činu? „Vzhledem k výši škody je také pravděpodobné, že to mohl být jen pokus o případně další a větší pozdější podvod. Bohužel pro něj klec spadla, jmenovanému bylo v těchto dnech sděleno podezření z přečinu podvod  a ve věci je vedeno zkrácené přípravné řízení,“ doplnila Čeplová.

Total Comments

  • Infos
  • Ples Jevíčko
  • Basic
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V ZAHRANIČNÍCH RESTAURACÍCH?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Domy po cikánech zmizí.

Až tři miliony korun hodlají v Hradčanech-Kobeřicích investovat do demolice ohyzdných nemovitostí, které v obci zůstaly po vystěhování nepřizpůsobivých občanů a jsou zcela neobyvatelné. Po zbourání domů hodlají místní zastupitelé na uvolněném místě vybudovat okrasný park.

Radary zpět do akce!

V tichosti a režimu přísného utajení upekli prostějovští radní plán, dle něhož se v co nejzazší době má na silnicích opět měřit formou tzv. ptačích budek Ty jsou přitom již dobrých devět roků mimo provoz a v posledních letech se mluvilo o jejich zcela odlišném využití. A ejhle, bude se prý znovu fotit!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ VYKOUKAL
06 pawlovska

To jsou věci! Sportovní manažer Jestřábů se uplynulou sobotu vrátil po osmi sezónách na led a ve věku, kdy brzy oslaví 49. narozeniny, se stal nejstarším hráčem historie, který oblékl dres Prostějova v soutěžním utkání.

Total Comments

Číslo týdne

104

Úctyhodných sto čtyř roků se takřka dožila Josefa Schlesingerová, která byla nejstarší občankou města Prostějova. Minulé úterý bohužel její srdce dotlouklo.

Total Comments

Výrok týdne

„DVA MĚSÍCE JEDL MIXOVANOU STRAVU“

U Okresního soudu v Prostějově vypovídala v případu Jiřího Otáhala alias „kanibala“ jeho exmilenka. A z některých slov šel mráz po zádech…

Total Comments