Dobrý večer, dnes je středa 19.9.2018
svátek slaví Zita,
zítra Oleg
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Dva případy neoprávněného užívání motorového vozidla v těchto dnech šetří plumlovští policisté. Oba případy zjistili při běžných silničních kontrolách. První v úterý 3. července před půlnocí, když v ulici Karla Svolinského v Prostějově kontrolovali dodávku značky Ford a jejího dvaatřicetiletého řidiče.

„Při kontrole policisté zjistili, že řidič není majitelem vozidla a dalším šetřením pak navíc zjistili, že se ho v dosud přesně nezjištěné době zmocnil neoprávněně, když bylo zaparkované nedaleko centra města Prostějova. Ve druhém případě byl neoprávněně užíván traktor značky Universal, který policisté kontrolovali v sobotu 7. července v deset hodin dopoledne v Jižní ulici v Mostkovicích. Čtyřiapadesátiletý řidič taktéž vlastníkem nebyl. Následným šetřením policisté zjistili, že tím je otec kontrolovaného řidiče, který však o jízdě svého vozidla nevěděl,“ sdělil František Kořínek, tiskový mluvčí Policie ČR, územního odboru Prostějov. Jak dodal, oba řidiči jsou pro své jednání podezřelí z přečinu neoprávněného užívání cizí věci. Za ty trestní zákoník pro pachatele stanoví trest odnětí svobody až na dva roky.

Total Comments

  • Interforst
  • pvecko
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sportu dveře dokořán!

Minulý čtvrtek dopoledne bylo i za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy a dalších politických i sportovních celebrit slavnostně otevřeno Národní sportovní centrum v Prostějově. Krásnou halou za 130 milionů korun od státu se město může právem pyšnit.

Káže vodu, pije víno!

Další skandál se valí na hnutí Změna pro Prostějov. Tentokrát se provalil malér na zastupitelku Hanu Naiclerovou. Tato žena porušila stavební zákon, když zakoupený dům v Čehovicích měla dle povolení rekonstruovat, známá kazatelka morálky ho však rovnou zbourala. Hrozí jí až 500 000 korun pokuty!

Total Comments

Osobnost týdne

Aneta Langerová
Zpěvačka, hudebnice a vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 svým vystoupením na náměstí T. G. Masaryka uzavřela letošní Hanácké slavnosti v Prostějově. Koncert populární zpěvačky rozezpíval celé centrum a byl vydařenou tečkou za letošními hody.

aneta

Total Comments

Číslo týdne

 1769
VPodle nejnovější statistiky Úřadu práce je nyní právě tolik obyvatel Prostějovska ve věku od 18 do 64 let bez zaměstnání. Je to o tři klienty více než předchozí měsíc, ale i tak patří náš region k těm s absolutně nejnižší nezaměstnaností.

Total Comments

Výrok týdne

„DIEGO NENÍ ŽÁDNÝ BUZERANT A TOMU PEDOFILOVI SE BRÁNIL!“

Ladislav Lakatoš svérázné brání šestnáctiletého syna, kterého měl údajně obtěžovat sedmašedesátiletý Josef S.

Total Comments