Dobrý večer, dnes je sobota 17.11.2018
svátek slaví Mahulena,
zítra Romana
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

V minulém vydání jsme vás jako jediné médium informovali o pádu čtyřleté holčičky z okna třetího patra ubytovny v Olomoucké ulici. Celou záležitostí se začala okamžitě zabývat Policie ČR a Večerník tak zajímalo, zda byl v tomto případu někdo obviněn.

K události došlo v pátek 20. července, kdy dívka vypadla z výšky zhruba jedenácti metrů na dvůr ubytovny. Naštěstí přitom utrpěla pouze lehká zranění, s nimiž byla vrtulníkem transportována do nemocnice. Policie případ stále prošetřuje. „Byly zahájeny úkony trestního řízení pro trestný čin ublížení na zdraví z nedbalosti. Dosud z něj nikdo obviněn nebyl,“ reagovala na dotazy Večerníku Miluše Zajícová, tisková mluvčí Krajského ředitelství Policie Olomouckého kraje.
V průběhu uplynulého týdne redakci navštívil dvaatřicetiletý Pavel K., na němž byla bezprostředně po nešťastné události patrná silná nervozita. Na základě ní jsme naznačili, že právě on mohl v té době být odpovědný za péči o dítě. „Já se o holku starat neměl. Měli byste jít za její maminkou,“ vyjádřil se v minulosti trestaný Pavel K., který dle svých slov v současnosti pracuje a bojí se, že by mohl o práci přijít.

Total Comments

  • Repoint nabídka na listopad 2018
  • mp
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jste spokojeni s volbou prostějovského primátora, kterým se stal František Jura?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Město už žije zimou.

 Uplynulý pátek byla definitivně zahájena Prostějovská zima, a to konkrétně slavnostním otevřením provozu mobilního kluziště na náměstí T. G. Masaryka. Přestože kalendářní dá na sebe zřejmě ještě nějaký ten týden čekat, tak kulturní je zde. Zatím si užijme bruslení, brzy se dočkáme vánočního jarmarku.

Nemá to konce

Problémy bývalého šéfa mládežnického hokeje v Prostějově Michala Tomigy jsou, zdá se, ještě větší, než se původně myslelo. Na jeho hlavu už padlo obvinění z dotačních podvodů, nově pak také obvinění z přečinu krácení daní se škodou bezmála čtyř set tisíc korun. Kde se tato kauza zastaví...?

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Total Comments

Osobnost týdne

Eliška Balzerová

 
balzerovaVšech patnáct postav v laskavé komedii Můj báječný rozvod zvládla s bravurou v prostějovském divadle skvělá česká herečka Eliška Balzerová. Pondělní závěrečný díl festivalu Aplaus 2018 vyšel na jedničku, a to před naprosto vyprodaným hledištěm.

Total Comments

Číslo týdne

83
Přesně tolik schodů k nebi vede přes novou rozhlednu Kopaninka, která se vypíná u Repech do výše 22 metrů. Pátý objekt tohoto druhu na Prostějovsku a první v jeho západní části by měl přilákat turisty i cykloturisty ze širokého okolí, pro něž bude otevřena 2. prosince. Celkové náklady na výstavbu se vyšplhaly ke třem milionům korun.

Total Comments

Výrok týdne

„JSEM PROSTĚ EXHIBICIONISTA“

Frontman legendární skupiny
Olympic Petr JANDA učinil v exkluzivním rozhovoru pro Večerník vážné přiznání...

Total Comments