Dobré odpoledne, dnes je neděle 17.2.2019
svátek slaví Miloslava,
zítra Gizela
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

V minulém vydání jsme vás jako jediné médium informovali o pádu čtyřleté holčičky z okna třetího patra ubytovny v Olomoucké ulici. Celou záležitostí se začala okamžitě zabývat Policie ČR a Večerník tak zajímalo, zda byl v tomto případu někdo obviněn.

K události došlo v pátek 20. července, kdy dívka vypadla z výšky zhruba jedenácti metrů na dvůr ubytovny. Naštěstí přitom utrpěla pouze lehká zranění, s nimiž byla vrtulníkem transportována do nemocnice. Policie případ stále prošetřuje. „Byly zahájeny úkony trestního řízení pro trestný čin ublížení na zdraví z nedbalosti. Dosud z něj nikdo obviněn nebyl,“ reagovala na dotazy Večerníku Miluše Zajícová, tisková mluvčí Krajského ředitelství Policie Olomouckého kraje.
V průběhu uplynulého týdne redakci navštívil dvaatřicetiletý Pavel K., na němž byla bezprostředně po nešťastné události patrná silná nervozita. Na základě ní jsme naznačili, že právě on mohl v té době být odpovědný za péči o dítě. „Já se o holku starat neměl. Měli byste jít za její maminkou,“ vyjádřil se v minulosti trestaný Pavel K., který dle svých slov v současnosti pracuje a bojí se, že by mohl o práci přijít.

Total Comments

  • Nohejbal
  • Kendrion
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V PIZZERII LA PUTICA?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Gečnukův triumf.

Nejenom tenisté a tenistky mohou vystoupat na grál krajského sportu. Třetím takovým do party se stal parašutista Dukly Prostějov Jiří Gečnuk, který ovládl anketu Sportovec Olomouckého kraje za rok 2018. Český reprezentant posbíral během kariéry celou řadu medailí, pyšní se také titulem absolutního mistra světa.


Nájemníci se nehrnou.

Nově postavený prostějovský komunitní dům v Sušilově ulici pro potřebné seniory za osmdesát milionů korun příliš netáhne. Magistrát totiž v luxusní nemovitosti nasadil tak vysoké ceny nájemného, že kapacita je nyní zhruba naplněna jen z více než poloviny. A to je hodně málo...

Přechody budou!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ KOLBABA
07 kolbabaPo roce do Prostějova opět zavítal nejznámější český cestoval. V sále kina Metro 70 poutavě vyprávěl o své cestě po Havajských ostrovech, které Prostějovanům popsal jako opravdový ráj. Byla to vskutku zajímavá přednáška.

Total Comments

Číslo týdne

 2
Dvě nové ulice má od minulého úterý Prostějov. Jistě, vybudované domy ve Vrahovicích a také v Čechovicích nějaký čas už stojí, ovšem zdejší noví obyvatelé se nedokázali shodnout na názvu ulic. Tak vězte, že nyní máme v našem městě Meruňkovou a Frébortovu ulici!

Total Comments

Výrok týdne

„„JE TO MOJE CHYBA, A TO SE STÁVÁ VÝJIMEČNĚ!“

Primátor Prostějova František Jura přiznal pochybení v jednom ze svých výroků směrem ke Společenskému domu.
Sebevědomí mu ale rozhodně nechybí...

Total Comments