Dobré odpoledne, dnes je středa 24.4.2019
svátek slaví Jiří,
zítra Marek
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Stalo se to už poněkolikáté, ovšem dvaapadesátiletý násilník si přesto nedá říct. A tak opět surově napadl svoji čtyřiasedmdesátiletou matku, kterou mlátil pěstí a způsobil jí ta mnohačetná zranění. Jak po příjezdu na místo policisté zjistili, oba aktéři incidentu byli totálně opilí. Ovšem pouze syn skončil na záchytce...

„V přesně nezjištěné době od čtvrtečního večera druhého srpna do následujícího pátečního rána třetího měl dvaapadesátiletý muž v místě svého bydliště v obci na Prostějovsku opakovaně fyzicky napadnout svou čtyřiasedmdesátiletou matku. Údery pěstí do oblasti předloktí a ramen měl matce způsobit podlitiny na rukou a tržnou ránu na pravém předloktí,“ prozradil k nešťastnému případu František Kořínek, tiskový mluvčí Krajského ředitelství Policie Olomouckého kraje pro Územní odbor Prostějov.
Fyzické napadení starší ženy však policistům oznámila až v pátek odpoledne pracovnice úvěrové společnosti! „Ta po příjezdu za svou klientkou viděla, že se zjevně stala obětí fyzického napadení. Policisté v místě během šetření okolností případu mimo jiné provedli u obou zúčastněných dechovou zkoušku. U muže změřili hodnotu 3,52 promile a u napadené ženy 2,76 promile alkoholu v dechu,“ podotkl mluvčí prostějovské policie.
Na základě zjištěných skutečností policisté využili svého zákonného oprávnění a muže na dobu deseti dní z místa společného bydliště vykázali. „Za poslední roky to bylo několikáté vykázání muže ze společné domácnosti. S ohledem na jeho stav, byl muž po ukončení nezbytných administrativních úkonů k vystřízlivění eskortován a umístěn do protialkoholní záchytné stanice,“ informoval František Kořínek. „Pro své jednání je nyní podezřelý z přestupku proti občanskému soužití. Za ten mu v případě prokázání viny hrozí pokuta až do výše dvacet tisíc korun,“ dodal policejní tiskový mluvčí.

Total Comments

  • Taneční čaje
  • Zagorová v Prostějově
  • Galerie
  • Ceny Kultury
  • Tvaruzkovy festival
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V MOTORESTU U KOLA?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chvályhodný počin.

Přesně 251 velikonočních beránků nabídla středeční charitativní akce v Národním domě v Prostějově, kterou každoročně pořádá Rotary klub. Jak jsme zjistili, část krasavců byla přímo na místě prodána, zbývající originální kousky putovaly do sociálních ústavů a domovů.

Smrt pohřešovaného.

V minulém vydání Večerníku jsme zveřejnili policejní pátrací relaci po pohřešovaném seniorovi z Olšan u Prostějova. Sedmdesátiletý muž odjel osobním vozidlem k lékaři a slehla se po něm zem.
Na začátku minulého týdne přišla krutá zpráva. Důchodce byl nalezen mrtev v okrese Olomouc...

Total Comments

Osobnost týdne

HARLEJ
16 harlej 1
Pražská skupina vznikla v roce 1995 a za tu dobu si její dravé rockové písničky našly tisíce fanoušků. Svérázní muzikanti potěšili prostějovské fandy uplynulý čtvrtek večer v sále Společenského domu.

Total Comments

Číslo týdne

103
Josefa Schlesingerová spatřila světlo světa 19. dubna 1916. Na Velký pátek tak oslavila neuvěřitelné 103. narozeniny a stala se nejstarší obyvatelkou Prostějova. Vitální a stále čiperná dáma maturovala na obchodní akademii a celý život pracovala jako účetní. Dnes žije u své dcery.

Total Comments

Výrok týdne

„VEČERNÍK PRÝ VÍ VŠECHNO. TAKŽE URČITĚ VÍTE, ŽE MÁM FAKT HROZNOU ŽÍZEŇ!“

Jeden z dobře známých bezdomovců na náměstí T. G. Masaryka oslovil redaktora Večerníku se žádostí o finanční podporu na zakoupení krabicového vína.

Total Comments