Dobré dopoledne, dnes je středa 19.9.2018
svátek slaví Zita,
zítra Oleg
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Stalo se to už poněkolikáté, ovšem dvaapadesátiletý násilník si přesto nedá říct. A tak opět surově napadl svoji čtyřiasedmdesátiletou matku, kterou mlátil pěstí a způsobil jí ta mnohačetná zranění. Jak po příjezdu na místo policisté zjistili, oba aktéři incidentu byli totálně opilí. Ovšem pouze syn skončil na záchytce...

„V přesně nezjištěné době od čtvrtečního večera druhého srpna do následujícího pátečního rána třetího měl dvaapadesátiletý muž v místě svého bydliště v obci na Prostějovsku opakovaně fyzicky napadnout svou čtyřiasedmdesátiletou matku. Údery pěstí do oblasti předloktí a ramen měl matce způsobit podlitiny na rukou a tržnou ránu na pravém předloktí,“ prozradil k nešťastnému případu František Kořínek, tiskový mluvčí Krajského ředitelství Policie Olomouckého kraje pro Územní odbor Prostějov.
Fyzické napadení starší ženy však policistům oznámila až v pátek odpoledne pracovnice úvěrové společnosti! „Ta po příjezdu za svou klientkou viděla, že se zjevně stala obětí fyzického napadení. Policisté v místě během šetření okolností případu mimo jiné provedli u obou zúčastněných dechovou zkoušku. U muže změřili hodnotu 3,52 promile a u napadené ženy 2,76 promile alkoholu v dechu,“ podotkl mluvčí prostějovské policie.
Na základě zjištěných skutečností policisté využili svého zákonného oprávnění a muže na dobu deseti dní z místa společného bydliště vykázali. „Za poslední roky to bylo několikáté vykázání muže ze společné domácnosti. S ohledem na jeho stav, byl muž po ukončení nezbytných administrativních úkonů k vystřízlivění eskortován a umístěn do protialkoholní záchytné stanice,“ informoval František Kořínek. „Pro své jednání je nyní podezřelý z přestupku proti občanskému soužití. Za ten mu v případě prokázání viny hrozí pokuta až do výše dvacet tisíc korun,“ dodal policejní tiskový mluvčí.

Total Comments

  • Interforst
  • pvecko
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sportu dveře dokořán!

Minulý čtvrtek dopoledne bylo i za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy a dalších politických i sportovních celebrit slavnostně otevřeno Národní sportovní centrum v Prostějově. Krásnou halou za 130 milionů korun od státu se město může právem pyšnit.

Káže vodu, pije víno!

Další skandál se valí na hnutí Změna pro Prostějov. Tentokrát se provalil malér na zastupitelku Hanu Naiclerovou. Tato žena porušila stavební zákon, když zakoupený dům v Čehovicích měla dle povolení rekonstruovat, známá kazatelka morálky ho však rovnou zbourala. Hrozí jí až 500 000 korun pokuty!

Total Comments

Osobnost týdne

Aneta Langerová
Zpěvačka, hudebnice a vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 svým vystoupením na náměstí T. G. Masaryka uzavřela letošní Hanácké slavnosti v Prostějově. Koncert populární zpěvačky rozezpíval celé centrum a byl vydařenou tečkou za letošními hody.

aneta

Total Comments

Číslo týdne

 1769
VPodle nejnovější statistiky Úřadu práce je nyní právě tolik obyvatel Prostějovska ve věku od 18 do 64 let bez zaměstnání. Je to o tři klienty více než předchozí měsíc, ale i tak patří náš region k těm s absolutně nejnižší nezaměstnaností.

Total Comments

Výrok týdne

„DIEGO NENÍ ŽÁDNÝ BUZERANT A TOMU PEDOFILOVI SE BRÁNIL!“

Ladislav Lakatoš svérázné brání šestnáctiletého syna, kterého měl údajně obtěžovat sedmašedesátiletý Josef S.

Total Comments