Příjemnou noc, dnes je úterý 16.7.2019
svátek slaví Luboš,
zítra Martina
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Z přečinu krádeže podezírají policisté sedmadvacetiletého muže z Prostějova. Tohoto skutku se měl podezřelý dopustit 8. července tohoto roku na stavbě rodinného domu v Čelechovicích na Hané. Do novostavby domu si ho jako pomocníka přizval řemeslník provádějící tam práci. Při pohybu po domě si měl podezřelý všimnout volně odloženého mobilního telefonu značky Sony, patřícího majiteli domu. Pokušení neodolal a telefon si přivlastnil. Majiteli přístroje tím způsobil škodu vyčíslenou na 7 650 korun. Policisté obvodního oddělení Prostějov 2 ve věci provedli důkladné šetření a jako pachatele označili právě tohoto pracovníka. Při následném výslechu podezřelý zpočátku tvrdil, že si telefonu ani nevšiml, ale po předložení důkazů mu nezbylo, než se k věci přiznat. V přiznání uvedl, že po zapnutí přístroje zjistil, že je zablokovaný. Protože dostal strach, že by se na jeho skutek mohlo přijít, telefon raději zničil a vyhodil. Za přečin krádeže mu nyní hrozí trest odnětí svobody až na dva roky.

Total Comments

  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments