Dobrý večer, dnes je středa 22.1.2020
svátek slaví Slavomír,
zítra Zdeněk
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

násilíProstějovští policisté realizovali další vykázání násilníka z domu. V letošním roce se jedná již o sedmý případ.

„V pondělí ve večerních hodinách v jedné obci na Prostějovsku velmi vulgárně nadával dvaatřicetiletý muž své jednatřicetileté družce. Od nadávek přešel k fyzickému útoku. Kopl ji do stehna a přidal i několik ran pěstí. Na místo přivolaná policejní hlídka agresora zajistila a převezla na policejní služebnu. Tam u něj provedli dechovou zkoušku a naměřili mu 2,35 promile alkoholu v dechu. Na základě lékařského vyšetření byl převezen do protialkoholní záchytné stanice v Olomouci k vystřízlivění. Během šetření policisté zjistili, že se nejedná o první případ takového jednání ze strany agresora. Využili svého zákonného oprávnění a muže na dobu 10 dnů vykázali ze společného obydlí a jeho bezprostředního okolí,“ uvedla Irena Urbánková, tisková mluvčí Policie ČR v Prostějově. Samotný incident z pondělního večera šetří policie jako přestupek proti občanskému soužití.

Total Comments

  • Lesy Pv
  • Národní dům
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U ANDĚLA V TYLOVĚ ULICI?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

K charitě se přidávají další.

Rovněž během uplynulého týdne pokračovala před místním nádražím v Prostějově charitativní akce v podobě rozlévání polévek bezdomovcům. Je potěšitelné, že k Miladě Sokolové s přidávají i majitelé občerstvení, kteří v sobotu lidem bez domova dovezli pochoutky s kebabem.

Smrt osobností.

 

Prostějovskou společnost zasáhly v posledních dnech hned dvě nešťastné zprávy. Zemřela dlouholetá prostějovská komunální politička, členka ČSSD a ředitelka Domova pro seniory v Jesenci Zuzana Bratterová, zesnul rovněž bývalý ředitel Obchodní akademie v Prostějově Pavel Sekanina. Čest jejich památce!

Total Comments

Osobnost týdne

TEREZA DOČKALOVÁ
03 dockalova
Držitelka dvou Cen Thálie byla hlavní postavou ve hře Nora, kterou minulé úterý přijelo do Prostějova představit pražské Divadlo pod Palmovkou.

Total Comments

Číslo týdne

1 801 797

Bravo! Téměř dva miliony korun přinesla letošní tříkrálová sbírka z celého Prostějovska, čímž byl zase o něco více překonán loňský rekord. Konická charita získala 579 028 korun, prostějovská 1 222 769 korun.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SE PROBUDILA, TAK KOLEM MĚ BYLY PLAMENY…“

Desetiletá Laura Čurejová vzpomíná na oheň, který pohltil celý dům její rodiny ve Vrbátkách a ona sama se ocitla v Dětském domově v Prostějově...

Total Comments