Příjemnou noc, dnes je čtvrtek 24.10.2019
svátek slaví Nina,
zítra Beáta
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Místo lásky v tomto adventním čase si vyšlápl na vlastní matku! Pětačtyřicetiletý Prostějovan zpitý pod obraz neukočíroval své chování a napadl maminku. Seniorka na svého nezdárného syna přivolala strážníky, neboť měla strach o své zdraví, možná i holý život. Když hlídka dorazila k panelovému doma, opilec se jí snažil utéct. Avšak marně...


„V odpoledních hodinách během úterý jedenáctého prosince se prostřednictvím tísňové linky 156 na strážníky obrátila žena s tím, že má problémy s podnapilým synem, který ji neustále napadá. Do uvedené lokality v Prostějově byla okamžitě vyslána hlídka. Po příjezdu na místo strážníci zpozorovali neznámého muže středního věku, který vyběhl z panelového domu a snažil se utéct. Hlídkou byl však rychle dostižen a vyzván k setrvání na místě. Jelikož ale výzvy neuposlechl a snažil se neustále o útěk, byly použity donucovací prostředky. Muž skončil v poutech,“ popsala vyhrocenou situaci Tereza Greplová, tisková mluvčí Městské policie Prostějov.
Strážníci požadovali po viditelně opilém chlapíkovi vysvětlení celého incidentu... „Uvedl, že požil nějaký alkohol a po návratu domů se nepohodl se svojí matkou. Při konfliktu rozbil v bytě nějaké nádobí,“ prozradila Greplová s tím, že provedenou orientační dechovou zkouškou u něj bylo naměřeno 2,4 promile alkoholu. „Pětačtyřicetiletý muž byl vlivem alkoholu ve stavu, kdy nekontroloval své chování. Ohrožoval ostatní na zdraví, proto strážníci rozhodli o jeho umístění v protialkoholní záchytné stanici. Před vlastním převozem byl na místo přivolán lékař k posouzení zdravotního stavu. Zkontaktována byla i jeho čtyřiasedmdesátiletá matka. Ta byla z incidentu silně rozrušená, ale naštěstí bez zranění,“ přidala tisková mluvčí prostějovských strážníků.
Po vystřízlivění na záchytce bude muset muž své násilné chování vůči matce vysvětlovat na přestupkové komisi. „Protiprávní jednání pětačtyřicetiletého muže bylo postoupeno příslušnému správnímu orgánu. K projednání přestupku proti občanskému soužití je ale třeba souhlasu poškozené osoby. O tom strážníci oba dotyčné poučili,“ nevyloučila Tereza Greplová možnost, že by matka stáhla své oznámení na nezdárného syna.


Total Comments

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI HOTEL TENNIS CLUB?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Razantní postup policistů.

Když se po dálnici projíždí chlapík v kradeném luxusním autě, je opilý a ještě k tomu pod vlivem kokainu, nemůže to věstit nic dobrého. A právě takového šílence zadrželi s namířenými pistolemi policisté u dálničního sjezdu na Brodek u Prostějova. Policistům patří za rychlý zásah palec nahoru.


Dostal pěstí za močení.

Policie v těchto dnech šetří případ napadení čtrnáctiletého chlapce. Ten se totiž vyčůral za keř u polorozpadlé budovy za místním nádražím v Prostějově. Pěstí do obličeje jej uhodil bezdomovec za to, že chlapec vykonal svoji potřebu u studny, ze které bere bezdomovecká komunita vodu k pití.

Total Comments

Osobnost týdne

EWA FARNA
42 farna
Užívá si mateřské dovolené, ale přesto vystupuje. Populrání zpěvačka koncertovala minulé úterý v prostějovském divadle. Kromě svých tradičních hitů fanouškům zazpívala i zbrusu nové songy.

Total Comments

Číslo týdne

 120

Prostějovské gymnázium Jiřího Wolkera slavilo během uplynulého víkendu ostošest. A tato tradiční střední škola měla skutečně co slavit, vždyť od chvíle jejího vzniku uplynulo už úctyhodných sto dvacet let.


Total Comments

Výrok týdne

„Z PŮVODNĚ DESETIMINUTOVÉHO PROGRAMU Z TOHO DOKÁŽÍ UDĚLAT TŘÍHODINOVÉ DIVADLO!“

Jeden z koaličních zastupitelů takto komentoval úterní průběh mimořádného jednání prostějovského zastupitelstva

Total Comments