Příjemnou noc, dnes je pátek 18.10.2019
svátek slaví Lukáš,
zítra Michaela
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Manželku zavřel na balkoně, pak jí vyházel věci z okna!

Prostějovský rozvod po italskuNo to vám byla sobota! Strážníci prostějovské městské policie si předminulý víkend skutečně užili zajímavých případů. Rozhodně se nenudili, protože řešili dva velmi svízelné spory mezi partnery. Zatímco v tom prvním případě šlo o svár zhrzeného muže s milenkou, v tom druhém šlo do tuhého. Rozvod s manželkou neunesl muž ze sídliště, který to vzal přímo po italsku!


Oba případy, kdy strážníci museli se museli rovněž vžít do rolí psychologů, se odehrály v sobotu 26. května. „Nejdříve před polednem na linku 156 nahlásila čtyřicetiletá žena odcizení klíčů od bytu svým bývalým přítelem. Strážníci na uvedené adrese čtyřiačtyřicetiletého muže nezastihli, protože podle oznamovatelky z místa utekl ihned po jejím telefonátu. Klíče jí vrátit odmítl s tím, že neví, kam je ve vzteku zahodil. K incidentu došlo na chodníku před domem. Celé toto dění potvrdil i přítomný svědek události. Záležitost byla postoupena správnímu orgánu pro podezření z přestupku proti majetku a občanskému soužití,“ uvedla Jana Adámková z Městské policie v Prostějově. Zatímco strážníci dlouho uklidňovali rozrušenou ženu, pomalu se schylovalo k pořádně řízné manželské patálii na druhém konci města. Jak později vyplynulo z šetření strážníků, šlo o nesváry partnerů v době rozvodového řízení. „Po šestnácté hodině bylo přijato na tísňovou linku sdělení občana, že manžel zavřel svoji ženu na balkoně a vyházel jí všechny věci z okna na ulici. Než hlídka dorazila na místo ženu, muž svou manželku z lodžie pustil. Strážníci zjistili, že paní si přijela do mužova bytu pro své osobní věci. S manželem se ale nepohodla a setkání vyústilo ve výše uvedené jednání,“ popsala nám nebývalou událost Jana Adámková. Její pořádně naštvaný choť se k činu doznal.  „Za přítomnosti hlídky se ale manželé zklidnili. Jednačtyřicetiletá poškozená si posbírala z chodníku své věci a z místa odjela. Škoda na majetku jí nevznikla. V tomto případě se jedná o návrhový přestupek, který lze podat nejpozději do tří měsíců ke správnímu orgánu,“ dodala Jana Adámková. Oba partnerské incidenty se naštěstí obešly bez zranění. Ale bylo to o fous!

Total Comments

  • GJW
  • ME korfbal
  • Dyne
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ RESTAURACI U CÍSAŘSKÉ CESTY?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Makají jako o život.

Celkovou uzavírku Plumlovské a Blahoslavovy ulice pochopitelně provázejí výrazné dopravní komplikace v centru Prostějova, ovšem stavební dělníci pokračují ve frézování staré vozovky a pokládce nového asfaltového koberce ve zrychleném tempu. Takže nám řidičům nezbývá než to ještě jeden týden vydržet!


Bydlení na „Sušilce“ nezlevní.

Poté, co Večerník v přechozích vydáních popsal a zveřejnil skutečnosti o naprosto nevyhovujících bytech v nově postaveném domě v Sušilově ulici, navíc za nehorázné nájemné až 11 tisíc korun, jsme čekali vstřícný krok prostějovských radních. Ti ale novým nájemníkům mírnější podmínky nenabídnou...


Total Comments

Osobnost týdne

VÁCLAV HUDEČEK
41 hudecek
Stálice českého koncertního umění a fenomenální houslový virtuos potěšil svým sobotním představením na zámku v Konici především fajnšmekry vážné hudby.

Total Comments

Číslo týdne

 1 426
Přesně tolik lidí je nyní aktuálně na Prostějovsku v registru nezaměstnaných. Je to o pětatřicet lidí méně než na konci předchozího měsíce, což znamená, že podíl nezaměstnaných se ve zdejším regionu stále drží pod dvěma procenty.


Total Comments

Výrok týdne

„MAJÍ ŠTĚSTÍ, ŽE JSEM TAM NEBYL. OKAMŽITĚ BYCH CELOU SLAVNOU KOMISI ROZPUSTIL!“

Primátor Prostějova František Jura nechápe, jak speciální komise mohla vybrat tak hnusný „pomník“ E. Husserla

Total Comments