Příjemnou noc, dnes je sobota 25.5.2019
svátek slaví Viola,
zítra Filip
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Takovou kolegyni a kamarádku mít, to muselo být terno. Policisté z prostějovské hospodářské kriminálky se aktuálně zabývají případem podvodu, který na dnes už bývalou kolegyni ušila žena z Olomouce. Pracovnice prostějovské firmy jí půjčila třicet tisíc korun, jenže dáma, která prosila o peníze kvůli své údajné těžké životní situaci, dala po obdržení peněz výpověď ze zaměstnání. A co myslíte? Najednou se stala nedostupnou... A když se jí věřitelka konečně dovolala, chtěla podvodnice další půjčku!

 „Z přečinu podvodu podezírají prostějovští policisté dvaačtyřicetiletou ženu z Olomouce. Tohoto skutku se měla podezřelá žena v listopadu roku 2016 dopustit tím, že od své tehdy sedmapadesátileté kolegyně vylákala půjčku ve výši třicet tisíc korun. První částka, o kterou podezřelá kolegyni požádala, byla přitom deset tisíc,během jednání o půjčce se však zvýšila na dvacet a nakonec vystoupala až na uvedených třicet tisíc. Tyto peníze měly sloužit na řešení těžké životní situace dlužnice. Krátce po poskytnutí peněz však nyní podezřelá žena ukončila pracovní poměr na společném pracovišti. Naposledy o dlužnici věřitelka slyšela, když se na ni za několik dní obrátila se žádostí o půjčení dalších dvanáct tisíc korun. To již ovšem věřitelka odmítla a poté se dlužnice definitivně odmlčela,“ popsal anabázi s vypůjčenými penězi František Kořínek, tiskový mluvčí Krajského ředitelství Policie Olomouckého kraje pro Územní odbor Prostějov.
Případ měl v posledních měsících určitý vývoj. „V prosinci minulého roku poškozená žena přestala čekat na zázrak a věc oznámila prostějovským policistům. Ti zahájili úkony trestního řízení pro podezření z přečinu podvodu. Podezřelá dáma půjčení peněz policistům přiznala a věřitelce je i s malým úrokem vrátila. To ji však trestního stíhání nezbavilo. Ve věci je konáno zkrácené přípravné řízení,“ uvedl mluvčí prostějovské policie. A dodal to nejpodstatnější. „V případě prokázání viny a odsouzení podezřelé hrozí trest odnětí svobody až na dva roky-“


Total Comments

 • KSČM
 • Noc Kostelů
 • Interforst
 • Lázně Skalka
 • Hořava
 • Basic
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI JADRAN?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Nejsme bezohlední.

Pětačtyřicetiletý Marek Mlčoch děkuje v aktuálním čísle nejen svým blízkým, ale i širokému aparátu záchranářů za svůj život, minulé úterý zavolala na linku 156 žena, která si povšimla seniora s jízdním kolem. Ten v Kolářových sadech bezvládně spadl na zem. Díky včasnému příjezdu sanitky se nestalo nic vážného. Tleskáme!

Skoro nejrizikovější fanoušci.

Vedení prostějovské policie ostře zkritizovalo chování části přívrženců hokejových Jestřábů při utkáních druhé nejvyšší soutěže. Za násilnosti, výtržnosti a majetkové trestné činy už Okresní soud v Prostějově vydal těm nejdivočejším sedm zákazů vstupu do haly, když se hraje zápas!

Total Comments

Osobnost týdne

Jan PŘEUČIL
20 preucil
Fenomenální herec společně se svojí manželkou Evou Hruškovou pobavil ve čtvrtek své fanoušky nejen v prostějovském divadle, ale o den dříve i starší příznivce v domově seniorů v Nerudově ulici při neformální besedě.

Total Comments

Číslo týdne

320 000 000

Tak to je darda! Přesně takto astronomickou sumu požaduje společnost Manthellen po prostějovském magistrátu za údajné porušení obchodní smlovy. Jak známo, záležitost se týká kauzy kolem výstavby Galerie Prostějov v prostoru U Špalíčku.

Total Comments

Výrok týdne

„NESUĎTE, ABYSTE NEBYLI SOUZENI!“

Takto při předávání Cen města Prostějova odpovídal jeden z vyznamenaných exprimátor Miroslav Pišťák na kritiku některých současných opozičních zastupitelů města

Total Comments