Příjemnou noc, dnes je pondělí 27.5.2019
svátek slaví Valdemar,
zítra Vilém
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Teprve minulý týden Policie ČR zveřejnila podrobnosti k zadržení ženy, ke kterému došlo v pátek 25. ledna před jedenáctou hodinou v Mojmírově ulici. Policisté obvodního oddělení Prostějov 1 vypátrali tehdy třiatřicetiletou ženu, na kterou byl státním zástupcem vydán souhlas k zadržení pro majetkovou trestnou činnost.


„Policisté provedeným šetřením získali poznatek, že se žena má pohybovat v okolí Husova náměstí v Prostějově. S využitím tohoto poznatku pak ženu v uvedeném čase zadrželi v Mojmírově ulici.
Při osobní prohlídce pak nalezli více než 2,5 gramu drogy pervitin. Věc si převzali kriminalisté, kteří zahájili úkony trestního řízení pro podezření z přečinu přechovávání omamné a psychotropní látky a jedu,“ prozradil František Kořínek, tiskový mluvčí Krajského ředitelství Policie Olomouckého kraje pro Územní odbor Prostějov.
Ve středu 27. února si žena převzala od kriminalistů usnesení o zahájení trestního stíhání pro uvedený přečin, za který jí v případě odsouzení hrozí trest odnětí svobody až na dva roky. „Při následné domovní prohlídce pak policisté v místě podezřelé zajistili řádově desítky gramů bílé krystalické látky a rostlinné hmoty, u kterých je důvodné podezření, že se jedná o zakázané látky. Zajištěné látky byly odeslány k odbornému zkoumání,“ dodal ještě významnou informaci mluvčí prostějovské policie.

Total Comments

 • KSČM
 • Noc Kostelů
 • Interforst
 • Lázně Skalka
 • Hořava
 • Basic
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI JADRAN?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Noc kostelů táhla.

Fenomenální akce přitáhla stovky zájemců o prohlídky kostelů po celém Česku, Prostějovsko nevyjímaje. Svatostánky otevřely své útroby při dalším ročníku Noci kostelů a návštěvníci se tak mohli dostat i do prostor, kam se běžný smrtelník jen tak nedostane. A potěšitelným faktem bylo i to, že možnosti využili i nevěřící.

Zmlácený sudí.

Prostějovský fotbalový rozhodčí Petr Antoníček byl po finálovém utkání MOL Cupu napaden fanoušky poraženého Baníku Ostrava, kteří mu jako videorozhodčímu vyčítali schválení pokutového kopu ve prospěch pražské Slavie, načež jeden z nich jej udeřil pěstí a povalil na zem. Většímu násilí zabránila až hlídka Městské policie v Olomouci...

Total Comments

Osobnost týdne

Jiří Drahoš
21 drahos
Prostějov uplynulou středu navštívil senátor a v minulosti i kandidát na prezidenta České republiky Jiří Drahoš. Zavítal na radnici i do muzea, stihl i besedu se studenty. A Večerníku poskytl exkluzivní rozhovor, na který se můžete těšit ještě do prázdnin.

Total Comments

Číslo týdne

1

A hop do přehrady! Nejlepším možným výsledkem skončilo první měření vody v plumlovské nádrži, kde je na začátek sezóny kvalitní voda bez sinic a jiných nepříjemností. Přehrada stejně jako Poděbrady u Olomouce dostala jedničku.

Total Comments

Výrok týdne

„Každej furt kecá o suchu a já jsem mokrej jako myš!“

Jeden z promočených bezdomovců před místním nádražím takto hudroval v lijáku, který během minulé středy zkrápěl nejen město Prostějov

Total Comments