Dobré ráno, dnes je neděle 24.3.2019
svátek slaví Gabriel,
zítra Marián
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Teprve minulý týden Policie ČR zveřejnila podrobnosti k zadržení ženy, ke kterému došlo v pátek 25. ledna před jedenáctou hodinou v Mojmírově ulici. Policisté obvodního oddělení Prostějov 1 vypátrali tehdy třiatřicetiletou ženu, na kterou byl státním zástupcem vydán souhlas k zadržení pro majetkovou trestnou činnost.


„Policisté provedeným šetřením získali poznatek, že se žena má pohybovat v okolí Husova náměstí v Prostějově. S využitím tohoto poznatku pak ženu v uvedeném čase zadrželi v Mojmírově ulici.
Při osobní prohlídce pak nalezli více než 2,5 gramu drogy pervitin. Věc si převzali kriminalisté, kteří zahájili úkony trestního řízení pro podezření z přečinu přechovávání omamné a psychotropní látky a jedu,“ prozradil František Kořínek, tiskový mluvčí Krajského ředitelství Policie Olomouckého kraje pro Územní odbor Prostějov.
Ve středu 27. února si žena převzala od kriminalistů usnesení o zahájení trestního stíhání pro uvedený přečin, za který jí v případě odsouzení hrozí trest odnětí svobody až na dva roky. „Při následné domovní prohlídce pak policisté v místě podezřelé zajistili řádově desítky gramů bílé krystalické látky a rostlinné hmoty, u kterých je důvodné podezření, že se jedná o zakázané látky. Zajištěné látky byly odeslány k odbornému zkoumání,“ dodal ještě významnou informaci mluvčí prostějovské policie.

Total Comments

  • Basic
  • Zahradnictví Adelovi
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_superfinale_korfbal

Anketa - hlavní

Jak hodnotíte sezónu prostějovských hokejistů?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Pod mostem se maká.

Většina Prostějovanů zřejmě již zaregistrovala, že se pod mostem v Olomoucké ulici pilně pracuje. Bagry a stavební dělníci připravují základy pro „podchod“ pod mostem, který v nebezpečné a dopravně frekventované lokalitě bude sloužit jak cyklistům, tak chodcům. Už aby to bylo!

Sníh přikryl Protivanovsko.

Jaro se pomalu ale jistě ujímá vlády, ovšem pozor! „Paní Zima“ ještě ani zdaleka neřekla poslední slovo. Důkazem toho je středeční chumelenice na Protivanovsku, kde napadlo zhruba pět centimetrů sněhové pokrývky. Silničáři tak měli po delším čase opět práci a děti málem stavěly sněhuláky...

Total Comments

Osobnost týdne

Simona STAŠOVÁ

Dcera Jiřiny Bohdalové byla hlavní postavou divadelní hry Skleněný zvěřinec, kterou skvělá herečka představila se svými kolegy minulé pondělí na prknech Městského divadla v Prostějově.

11 stasova

Total Comments

Číslo týdne

7
Na této příčce skončili sezónu Chance ligy 2018/2019 hokejisté Prostějova. Ani napočtvrté za sebou tak Jestřábi ve druhé nejvyšší soutěži nepřekročili svůj stín a znovu vypadli již ve čtvrtfinále play-off.

Total Comments

Výrok týdne

„ŽE NÁS LIDI BEROU VÁŽNĚ - SMRTELNĚ VÁŽNĚ“

Předseda Klubu vojenské historie Dukla Prostějov Jaroslav Dvořák má o největším úspěchu své organizace zcela jasno...

Total Comments