Dobré dopoledne, dnes je pondělí 6.4.2020
svátek slaví Vendula,
zítra Heřman a Hermína
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

25 kukuriceMladá vína a mladá děvčata jsou stejně opojná jako zrádná. Zatímco z vína vás maximálně bude bolet hlava, pokud se necháte omámit děvčaty, můžete skončit na ulici, v dluzích nebo dokonce i ve vězení... Své by o tom mohli vyprávět dva mladí muži. Oba si loni v létě „něco“ začali s pohlednou, ale nezletilou Kristýnou P. z Prostějova. Za mříže ale nakonec nepůjdou...

Nastávající období svádí k letním láskám. Za trestný čin pohlavního zneužívání ovšem mužům, kteří se „zapomenou“ s nezletilou, hrozí až osm let natvrdo. „Věděl jsem, že Kristýna chodí ještě na základku, ale když jsme se začali líbat, tak jsem na to upřímně řečeno vůbec nemyslel. Měla u sebe kondom, který mi nabídla. Spali jsme spolu jen dvakrát, jednou v kukuřici na poli nedaleko koupaliště ve Vrahovicích a podruhé v lesoparku Hloučela. Pak se se mnou rozešla, vyčítala mi, že ji podvádím, přestože to vůbec nebyla pravda,“ vypověděl o své letní lásce devatenáctiletý Jindřich N. 

Ačkoliv jí ještě nebylo patnáct, nebyla slečna Kristýna v sexu žádným nováčkem. Než se seznámila s Jindrou, přišla o panenství s jednatřicetiletým Jiřím P. I on byl v této souvislosti vyšetřován policií a nakonec i postaven před soud.

„Že jsem pod zákonem, jsem věděla, žádná újma mi způsobena nebyla. V současné době mám přítele a pravidelně spolu spíme,“ prohlásila čerstvě patnáctiletá slečna Kristýna.

I díky této její výpovědi odešli oba obžalovaní od soudu s nejnižším trestem, jaký jim soud mohl udělit.

Oba muži dostali rok pod-míněně, rozsudky už nabyly právní moci.

Total Comments

  • Kominek
  • Naděje Podhorná
  • Kalendář
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_pomoc_vecernik

Anketa - hlavní

Co říkáte na nezodpovědné jedince, kteří nedodržují vládní nařízení a tím ohrožují sebe i své okolí?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Rozdávají roušky.

Do rozdávání ochranných roušek se zapojila také městská policie a ochrannou pomůcku před koronavirem jste si mohli vyzvednout i přímo na dvoře radnice. Přímo od strážníků se dočkali také obyvatelé domů s pečovatelskou službou. Přidali se také ostatní, pomáhají jednotlivci i celé firmy a další subjekty.

Proboha, co dělal?!

Během minulého pondělí odpoledne zmasakroval starší řidič osobního vozidla Volvo dva elektrorozvaděče v Dolní ulici v Prostějově poté, co v opilosti vyjel ze silnice. Z místa nehody ujel, ale za pár minut jej policisté dohonili na křižovatce ve Svatoplukově ulici. Senior jim nadýchal 0,8 promile...

Total Comments

Osobnost týdne

THUAN DINH DUC

Vietnamský obchodník a majitel prodejny v centru Prostějova je jedním z nejobětavějších pomocníků v této těžké době koronavirového temna. On a jeho manželka ušili a zdarma rozdali již tisíce ochranných roušek.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

630

Uplynulý pátek jsme si připomenuli přesně 630 let od „povýšení“ Prostějova na město. Jak historici ví, stalo se tak udělením práva výročního trhu. Magistrát měl k oslavě výročí připraveno celoroční program, první akce již však musely být odloženy.

Total Comments

Výrok týdne

„MĚLA JSEM I ČTYŘICET ZÁCHVATŮ NĚKOLIK HODIN V KUSE...“

Čtrnáctiletá Vanessa Reiterová musela v životě zvládnout nepříjemnou nemoc, nyní obsadila v krajském kole Dívka roku bronzovou příčku. 

Total Comments

Z_Kalendar