Příjemnou noc, dnes je sobota 22.2.2020
svátek slaví Petr,
zítra Svatopluk
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Přítel ji zkopal! Strážníci městské policie řešili předminulou neděli případ násilného činu, kterého se podle nalezené zraněné ženy dopustil její . Po vzájemné hádce měl partnerku zkopat, tu našla hlídka zraněnou u garáží na okraji Prostějova...„V neděli jedenatřicátého března ve večerních hodinách jsme přijali oznámení o ležící ženě, která si stěžuje na bolesti a volá o pomoc. Do okrajové části města byla okamžitě vyslána hlídka. Za garážemi nalezla plačící třicetiletou osobu s viditelným poraněním hlavy. Na dotaz strážníků, jak ke zranění došlo, žena uvedla, že se pohádala s přítelem a on ji pak několikrát kopl do nohy, na kterou se nemůže postavit. Dále sdělila, že vlivem požitého alkoholu zavrávorala a udeřila se hlavou o zeď,“ informovala Tereza Greplová, tisková mluvčí Městské policie Prostějov.
Vzhledem k poranění byla převezena do nemocnice na vyšetření, inkriminovaného přítele se hlídce zkontaktovat nepodařilo. „Svým jednáním je čtyřiatřicetiletý muž podezřelý z přestupku proti občanskému soužití. Záležitost byla postoupena k dořešení příslušnému správnímu orgánu,“ dodala Greplová.

Total Comments

  • Infos
  • Ples Jevíčko
  • Basic
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak jste spokojeni s dosavadním působením primátora statutárního města Prostějov Františka Jury?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Památky lákají.

V Olomouckém kraji vloni došlo k nejrychlejšímu nárůstu počtu turistů v rámci celého Česka. Vyplývá to z aktuálních dat Českého statistického úřadu. Návštěvnost narostla téměř o devět procent a více lidí zde také přenocovalo. V regionu se vloni ubytovalo přes tři čtvrtě miliónu hostů.

Sabine páchala škody.

Černé předpovědi se vyplnily a orkán s dívčím jménem způsobil výrazné škody i v regionu. Strhával střechy, vyvracel stromy a ničil také elektrická vedení. Škody sčítá i prostějovský magistrát, kvůli dalším škodám byl nucen dokonce na dva dny uzavřít Městský hřbitov.

Total Comments

Osobnost týdne

ZDENĚK IZER
06 pawlovska
Známý bavič a imitátor tentokrát rozechvěl bránice divákům při svém nedělním představení v němčickém kině Oko, u něhož nechyběl ani Večerník

Total Comments

Číslo týdne

1 708


Jde o varování? Také na Prostějovsku se výrazným způsobem zvýšila nezaměstnanost, a to o čtrnáct procent. Aktuálně je na prostějovském „pracáku“ registrováno přes sedmnáct stovek lidí bez práce.

Total Comments

Výrok týdne

„LIDÉ SI NA MĚ UKAZUJÍ PRSTEM“

Redakci se ozval svědek bedihošťského případu skorovraždy. Nešťastný muž J. C. si postěžoval nad chováním spoluobčanů. Někteří jej prý viní ze spoluúčasti...

Total Comments