Příjemnou noc, dnes je pondělí 9.12.2019
svátek slaví Vratislav,
zítra Julie
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

26 uchylTak to už je moc! PROSTĚJOVSKÝ Večerník nedávno jako první informoval o případu úchyla, který na Hloučele obtěžoval či dodnes snad i obtěžuje(?) kolemjdoucí dámy tím, že před nimi masturbuje. Další, a možná tentýž prasák zaútočil znovu, tentokrát před Základní školou Jana Železného na Sídlišti Svobody.

Prostějovská Policie ČR pátrá po čuňákovi, který zcela nahý, paradoxně jen s černou kuklou na hlavě, vystrašil předminulý pátek dvě třináctileté školačky na Sídlišti Svobody. „Nepříjemnou udá-lost zažily dvě třináctileté slečny. O půl osmé večer poblíž školy Jana Železného spatřily nahého muže, který před nimi vyskočil zpoza křoví a osahával si přirození. Nezletilé dívky zachovaly chladnou hlavu a ihned toto jednání oznámily telefonicky na linku 156. Hlídce zmíněnou postavu popsaly. Mělo se jednat muže vysokého okolo 180 centimetrů, sportovní postavy s černou kuklou na obličeji. Muž byl zcela bez oblečení,“ sdělila Večerníku Jana Adámková, tisková mluvčí Městské policie v Prostějově. 

 

„Strážníci ihned po příjezdu na místo události provedli kontrolu okolí, ovšem podezřelou osobu nenalezli. Vyrozuměna byla okamžitě Policie ČR, která si případ převzala,“ dodala Adámková.

Podle informací Večerníku kriminalisté nyní prověřují, zda tento případ má nějakou souvislost s mužem, který v předešlých případech exhiboval před ženami v lesoparku Hloučela, či zda se jedná o dva jiné muže, avšak se stejným „koníčkem“...

Případ budeme sledovat a při

zjištění jakýchkoliv nových okolností vás budeme okam-žitě informovat i na internetových stránkách www.vecernikpv.cz!

Total Comments

 • Box
 • Konstrukta
 • Zima PV
 • Kendrion
 • Praktik
 • Hopi
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VNÍMÁTE DÍVKY, KTERÉ SI NECHÁVAJÍ PLATIT OD MUŽŮ ZA "OTROCTVÍ"?

P3_restaurace_lazne
Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Skutečně pomohli a chránili.

Policejní eskortu z Prostějova, která vezla po dálnici D1 v Praze dopadeného pachatele trestného činu spáchaného v prostějovské ubytovně, potkala nečekaná situace. Naši policisté se stali svědky nehody dvou osobních vozidel. Zastavili a vyprostili dvě zraněné osoby z převrácené škodovky. Bravo!

Sdílená kola zmizí z města.

 Vedení radnice kvůli velkému zájmu občanů prodloužilo smlouvu s provozovatelem, lidé tak budou moci oproti původnímu plánu používat sdílená kola i během listopadu a prosince. Jenže poté kola na půjčení na dva měsíce zmizí a znovu se objeví až 1. března. Stroje prý potřebují servis...

Total Comments

Osobnost týdne

ILONA CSÁKOVÁ

48 csakovaPáteční slavnostní rozsvícení vánočního stromu na náměstí T. G. Masaryka zpestřila svým nádherným vystoupením před tisícovkami Prostějovanů právě tato skvělá muzikálová zpěvačka.

Total Comments

Číslo týdne

 69 356 000

Už na zítřejším zasedání zastupitelstva se bude projednávat rozpočet Prostějova na příští rok. Jak Večerník už minulý týden zjistil, ke schválení míří rozpočet se schodkem za bezmála 70 milionů korun.

Total Comments

Výrok týdne

„CHČIJE A JE MI ZIMA. TAK SE TAK BLBĚ NEPTEJ!“

Na otázku Večerníku, jak jde život, měl bezdomovec stojící před místním nádražím zcela jasnou odpověď...

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments