Dobré ráno, dnes je neděle 20.9.2020
svátek slaví Oleg,
zítra Matouš
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

26 uchylTak to už je moc! PROSTĚJOVSKÝ Večerník nedávno jako první informoval o případu úchyla, který na Hloučele obtěžoval či dodnes snad i obtěžuje(?) kolemjdoucí dámy tím, že před nimi masturbuje. Další, a možná tentýž prasák zaútočil znovu, tentokrát před Základní školou Jana Železného na Sídlišti Svobody.

Prostějovská Policie ČR pátrá po čuňákovi, který zcela nahý, paradoxně jen s černou kuklou na hlavě, vystrašil předminulý pátek dvě třináctileté školačky na Sídlišti Svobody. „Nepříjemnou udá-lost zažily dvě třináctileté slečny. O půl osmé večer poblíž školy Jana Železného spatřily nahého muže, který před nimi vyskočil zpoza křoví a osahával si přirození. Nezletilé dívky zachovaly chladnou hlavu a ihned toto jednání oznámily telefonicky na linku 156. Hlídce zmíněnou postavu popsaly. Mělo se jednat muže vysokého okolo 180 centimetrů, sportovní postavy s černou kuklou na obličeji. Muž byl zcela bez oblečení,“ sdělila Večerníku Jana Adámková, tisková mluvčí Městské policie v Prostějově. 

 

„Strážníci ihned po příjezdu na místo události provedli kontrolu okolí, ovšem podezřelou osobu nenalezli. Vyrozuměna byla okamžitě Policie ČR, která si případ převzala,“ dodala Adámková.

Podle informací Večerníku kriminalisté nyní prověřují, zda tento případ má nějakou souvislost s mužem, který v předešlých případech exhiboval před ženami v lesoparku Hloučela, či zda se jedná o dva jiné muže, avšak se stejným „koníčkem“...

Případ budeme sledovat a při

zjištění jakýchkoliv nových okolností vás budeme okam-žitě informovat i na internetových stránkách www.vecernikpv.cz!

Total Comments

  • Hradišťan
  • Vinotéka Hruška
  • ČSSD
  • Interforst
  • Bellis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Byli jste na prostějovských hodech? A jak se vám slavnosti líbily?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Nástupce Berdycha?

Skvělé představení odehrál v uplynulém týdnu osmnáctiletý talent TK Agrofert Prostějov Jiří Lehečka, který zazářil na letošním ročníku Moneta Czech Open a díky semifinále se může těšit na posun ze šesté stovky světového žebříčku. Pochvalu zaslouží i organizátoři z TK PLUS, kteří přes všechny koronavirové nástrahy uspořádali turnaj na jedničku. Ostatně jako vždycky.

Manko v Národním domě!
Postupně ale přece jen unikají informace o tom, co předcházelo odvolání Jiřího Hlocha z funkce ředitele Národního domu. Audit nařízený magistrátem odhaluje nesrovnalosti v účetnictví. Dle kusých zpráv vyplývá, že po bývalém šéfovi zbyly finanční i materiální nesrovnalosti v řádu statisíců korun. Radní nevylučují trestní oznámení.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

KATARÍNA KNECHTOVÁ

Vystoupení vynikající prešovské zpěvačky, kytaristky a skladatelky společně se skupinou Peha bylo zlatým hřebem letošních Hanáckých slavností v Prostějově.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

6

Ač se na základě dlouhého programu nepředpokládal hladký průběh úterního jednání Zastupitelstva statutárního města Prostějov, komunální politici stihli vše projednat v rekordním čase šesti hodin...

33

Total Comments

Výrok týdne

„PANÍ NAICLEROVOU BERU JAKO ZNEUZNANOU POLITIČKU, KTERÁ TRPÍ FRUSTRACÍ!“

Prostějovský radní Miloš Sklenka takto reagoval na osobní útoky opoziční zastupitelky.

Total Comments

-