Dobré ráno, dnes je neděle 29.3.2020
svátek slaví Taťána,
zítra Arnošt
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

26 uchylTak to už je moc! PROSTĚJOVSKÝ Večerník nedávno jako první informoval o případu úchyla, který na Hloučele obtěžoval či dodnes snad i obtěžuje(?) kolemjdoucí dámy tím, že před nimi masturbuje. Další, a možná tentýž prasák zaútočil znovu, tentokrát před Základní školou Jana Železného na Sídlišti Svobody.

Prostějovská Policie ČR pátrá po čuňákovi, který zcela nahý, paradoxně jen s černou kuklou na hlavě, vystrašil předminulý pátek dvě třináctileté školačky na Sídlišti Svobody. „Nepříjemnou udá-lost zažily dvě třináctileté slečny. O půl osmé večer poblíž školy Jana Železného spatřily nahého muže, který před nimi vyskočil zpoza křoví a osahával si přirození. Nezletilé dívky zachovaly chladnou hlavu a ihned toto jednání oznámily telefonicky na linku 156. Hlídce zmíněnou postavu popsaly. Mělo se jednat muže vysokého okolo 180 centimetrů, sportovní postavy s černou kuklou na obličeji. Muž byl zcela bez oblečení,“ sdělila Večerníku Jana Adámková, tisková mluvčí Městské policie v Prostějově. 

 

„Strážníci ihned po příjezdu na místo události provedli kontrolu okolí, ovšem podezřelou osobu nenalezli. Vyrozuměna byla okamžitě Policie ČR, která si případ převzala,“ dodala Adámková.

Podle informací Večerníku kriminalisté nyní prověřují, zda tento případ má nějakou souvislost s mužem, který v předešlých případech exhiboval před ženami v lesoparku Hloučela, či zda se jedná o dva jiné muže, avšak se stejným „koníčkem“...

Případ budeme sledovat a při

zjištění jakýchkoliv nových okolností vás budeme okam-žitě informovat i na internetových stránkách www.vecernikpv.cz!

Total Comments

  • Komínek
  • Basic
  • Naděje Podhorná
  • Kalendář
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_pomoc_vecernik

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ RYCHLÁ OBČERSTVENÍ V PROSTĚJOVĚ?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Aspoň něco hezkého, jaro je tady!

Uplynulý pátek deset minut před pátou hodinou ranní nastala jarní rovnodennost. A to krásné období roku o sobě dává vědět už v každé ulici, když nejen v Prostějově kvetou sněženky, bledule, a dokonce už i fialky. Tak snad nám to zlepší celkově smutnou „koronavirovou“ náladu…

Výpovědi hokejistům.

Nepříjemný závěr sezóny v podání prostějovských Jestřábů podtrhl klub několika výpověďmi pro hokejisty. Klub dle kuloárních hlasů údajně přišel o smlouvy a tím pádem i o příjmy. Pro fanoušky možná překvapení, pro některé z hokejistů však, podle jejich slov, ani ne. A bohužel půltucet už obdržel padáka. Poštou…

Total Comments

Osobnost týdne

Anna Hanáková

Známá prostějovská numeroložka přispěchala v exkluzivním rozhovoru pro rubriku Servis pro ženy alespoň s kouskem nádechu optimismu, že by ten letošní rok nemusel být až tak špatný. A dokonce poradila, jak se obrnit proti strachu. A to se právě v těchto dnech hodí!

11 stasova

Total Comments

Číslo týdne

12

Počet lidí s prokázanou nákazou Covid-19 v Olomouckém kraji do nedělního večera vzrostl na 85. Během víkendu výrazně přibylo nakažených zejména na Prostějovsku, kde bylo nově evidováno už plný tucet případů.

Total Comments

Výrok týdne

„NEJEN MY JSME TEĎ MĚSTEM DUCHŮ...“

Náměstek primátora Jiří Rozehnal přiznal, že zahájení jakékoliv stavební investice je v těchto dnech velkým problémem

Total Comments

Z_Kalendar