Příjemnou noc, dnes je pátek 18.10.2019
svátek slaví Lukáš,
zítra Michaela
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

26 uchylTak to už je moc! PROSTĚJOVSKÝ Večerník nedávno jako první informoval o případu úchyla, který na Hloučele obtěžoval či dodnes snad i obtěžuje(?) kolemjdoucí dámy tím, že před nimi masturbuje. Další, a možná tentýž prasák zaútočil znovu, tentokrát před Základní školou Jana Železného na Sídlišti Svobody.

Prostějovská Policie ČR pátrá po čuňákovi, který zcela nahý, paradoxně jen s černou kuklou na hlavě, vystrašil předminulý pátek dvě třináctileté školačky na Sídlišti Svobody. „Nepříjemnou udá-lost zažily dvě třináctileté slečny. O půl osmé večer poblíž školy Jana Železného spatřily nahého muže, který před nimi vyskočil zpoza křoví a osahával si přirození. Nezletilé dívky zachovaly chladnou hlavu a ihned toto jednání oznámily telefonicky na linku 156. Hlídce zmíněnou postavu popsaly. Mělo se jednat muže vysokého okolo 180 centimetrů, sportovní postavy s černou kuklou na obličeji. Muž byl zcela bez oblečení,“ sdělila Večerníku Jana Adámková, tisková mluvčí Městské policie v Prostějově. 

 

„Strážníci ihned po příjezdu na místo události provedli kontrolu okolí, ovšem podezřelou osobu nenalezli. Vyrozuměna byla okamžitě Policie ČR, která si případ převzala,“ dodala Adámková.

Podle informací Večerníku kriminalisté nyní prověřují, zda tento případ má nějakou souvislost s mužem, který v předešlých případech exhiboval před ženami v lesoparku Hloučela, či zda se jedná o dva jiné muže, avšak se stejným „koníčkem“...

Případ budeme sledovat a při

zjištění jakýchkoliv nových okolností vás budeme okam-žitě informovat i na internetových stránkách www.vecernikpv.cz!

Total Comments

  • GJW
  • ME korfbal
  • Dyne
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ RESTAURACI U CÍSAŘSKÉ CESTY?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Makají jako o život.

Celkovou uzavírku Plumlovské a Blahoslavovy ulice pochopitelně provázejí výrazné dopravní komplikace v centru Prostějova, ovšem stavební dělníci pokračují ve frézování staré vozovky a pokládce nového asfaltového koberce ve zrychleném tempu. Takže nám řidičům nezbývá než to ještě jeden týden vydržet!


Bydlení na „Sušilce“ nezlevní.

Poté, co Večerník v přechozích vydáních popsal a zveřejnil skutečnosti o naprosto nevyhovujících bytech v nově postaveném domě v Sušilově ulici, navíc za nehorázné nájemné až 11 tisíc korun, jsme čekali vstřícný krok prostějovských radních. Ti ale novým nájemníkům mírnější podmínky nenabídnou...


Total Comments

Osobnost týdne

VÁCLAV HUDEČEK
41 hudecek
Stálice českého koncertního umění a fenomenální houslový virtuos potěšil svým sobotním představením na zámku v Konici především fajnšmekry vážné hudby.

Total Comments

Číslo týdne

 1 426
Přesně tolik lidí je nyní aktuálně na Prostějovsku v registru nezaměstnaných. Je to o pětatřicet lidí méně než na konci předchozího měsíce, což znamená, že podíl nezaměstnaných se ve zdejším regionu stále drží pod dvěma procenty.


Total Comments

Výrok týdne

„MAJÍ ŠTĚSTÍ, ŽE JSEM TAM NEBYL. OKAMŽITĚ BYCH CELOU SLAVNOU KOMISI ROZPUSTIL!“

Primátor Prostějova František Jura nechápe, jak speciální komise mohla vybrat tak hnusný „pomník“ E. Husserla

Total Comments