Příjemnou noc, dnes je pondělí 20.5.2019
svátek slaví Zbyšek,
zítra Monika
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Bleskurychle jednali strážníci Městské policie Prostějov ve chvíli, kdy obdrželi hlášení o muži ničícím auta na parkovišti v centru města. Po pár minutách jej dopadli i s kamenem v ruce, kterým poškodil několik vozidel. Vandal se snažil strážníkům namluvit, že kámen drží v ruce jen pro štěstí...


„V úterý třiadvacátého dubna ve večerních hodinách byla přijata v rozmezí několika minut dvě oznámení o muži, který na parkovišti v ulicích Komenského a Křížkovského v Prostějově bouchá do zaparkovaných vozidel a ničí je. Na místo byla okamžitě vyslána hlídka. K zadržení pachatele přispěli všímaví lidé, kterým patří velké poděkování za okamžité oznámení na linku tísňového volání 156. Strážníci čtyřiatřicetiletého muže při útěku omezili na osobní svobodě,“ uvedla Tereza Greplová, tisková mluvčí Městské policie Prostějov.
Jak dodala, muž strážníkům lhal, přestože důkaz byl zcela zřetelný. „V ruce měl i kámen, kterým poškodil dvě zaparkovaná vozidla. Strážníkům tvrdil, že ho má pro štěstí. Jelikož vzniklo důvodné podezření na spáchání trestného činu, vyžádala si hlídka příjezd Policie ČR. Policistům byl pachatel předán na místě k dalším úkonům. Majitelé poškozených vozidel byli zkontaktováni a vyrozuměni o vzniklé situaci a dalším postupu,“ doplnila Greplová.

Total Comments

  • Noc Kostelů
  • Muzejní noc
  • Lázně Skalka
  • Hořava
  • Semo Smržice
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI JADRAN?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Prostějov nejlepší v ČR!

Po absolutním vítězství v prestižní anketě v rámci Olomouckého kraje se statutární město Prostějov ocitlo i na samém vrcholu hodnocení Měst pro byznys také v celé České republice. Prostějov se tak stal nejlepším městem v celém tuzemsku, které dokáže vytvořit ty správné podmínky pro firmy, podnikatele a živnostníky.

K výbuchu nic nového.

Minulé pondělí uspořádalo vedení Policie ČR - územního odboru Prostějov tiskovou konferenci, na které kromě jiných kauz informovalo také o pokračujícím prověřování okolností tragického výbuchu domu v Mostkovicích. Nic nového jsme se ale nedozvěděli, případ stále není uzavřen...

Total Comments

Osobnost týdne

VLADIMÍR ČÍŽEK
19 cizek
Řidič kamionu obdržel minulé pondělí ocenění z rukou šéfa prostějovské policie i zástupce organizace BESIP za to, že 5. března zablokoval svým nákladním vozidlem provoz na dálnici D46 u Prostějova a zabránil tak fatálním následkům, které mohl způsobit řidič jedoucí v protisměru.

Total Comments

Číslo týdne

23

Už po třiadvacáté v řadě měli Prostějované možnost na náměstí T. G. Masaryka sledovat nádherné skvosty historických vozidel. Nedělní přehlídku i následnou tradiční projížďku napříč městem sledovaly stovky spokojených návštěvníků.

Total Comments

Výrok týdne

„POSEČKEJTE MI PROSÍM, JÁ SE TOTIŽ V SOBOTU VDÁVÁM!“

Večerník požádal ředitelku Barboru Prágerovou o odpovědi na otázky k tématu fungování kina Metro 70,
obdrželi jsme však velice roztomilou omluvu.

Total Comments