Dobré dopoledne, dnes je středa 17.7.2019
svátek slaví Martina,
zítra Drahomíra
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Bleskurychle jednali strážníci Městské policie Prostějov ve chvíli, kdy obdrželi hlášení o muži ničícím auta na parkovišti v centru města. Po pár minutách jej dopadli i s kamenem v ruce, kterým poškodil několik vozidel. Vandal se snažil strážníkům namluvit, že kámen drží v ruce jen pro štěstí...


„V úterý třiadvacátého dubna ve večerních hodinách byla přijata v rozmezí několika minut dvě oznámení o muži, který na parkovišti v ulicích Komenského a Křížkovského v Prostějově bouchá do zaparkovaných vozidel a ničí je. Na místo byla okamžitě vyslána hlídka. K zadržení pachatele přispěli všímaví lidé, kterým patří velké poděkování za okamžité oznámení na linku tísňového volání 156. Strážníci čtyřiatřicetiletého muže při útěku omezili na osobní svobodě,“ uvedla Tereza Greplová, tisková mluvčí Městské policie Prostějov.
Jak dodala, muž strážníkům lhal, přestože důkaz byl zcela zřetelný. „V ruce měl i kámen, kterým poškodil dvě zaparkovaná vozidla. Strážníkům tvrdil, že ho má pro štěstí. Jelikož vzniklo důvodné podezření na spáchání trestného činu, vyžádala si hlídka příjezd Policie ČR. Policistům byl pachatel předán na místě k dalším úkonům. Majitelé poškozených vozidel byli zkontaktováni a vyrozuměni o vzniklé situaci a dalším postupu,“ doplnila Greplová.

Total Comments

  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments