Dobré dopoledne, dnes je pátek 24.5.2019
svátek slaví Jana,
zítra Viola
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Možná by se jednalo o běžnou pranici mezi dvěma zamilovanými muži, kteří se hádají o jednu a tutéž ženu. Takových už všude na světě bylo... Jenže v Kostelci na Hané si to přímo venku na náměstí rozdali dva opilí chlápci a všechno skončilo i potyčkou s policisty. Ti pak staršího z obou mužů spoutali, protože ten nebyl schopen a hlavně ochoten prokázat svoji totožnost. Kromě vysněné ženy tak nyní u správního orgánu může přijít díky pokutě o značnou částku peněz.Neuposlechnutí výzvy policistů bylo zcela zbytečné. Teď už to ví i jeden z mužů, kteří se porvali na kosteleckém náměstí. Pokud tedy už vystřízlivěl. „V úterý sedmého května před jednadvacátou hodinou došlo v centru města Kostelec na Hané k incidentu mezi dvěma muži ve věku devětadvacet a sedmatřicet let. Starší z mužů měl mladšího fyzicky napadnout z důvodu sporu o náklonnost mladé ženy,“ sdělil na úvod František Kořínek, tiskový mluvčí Krajského ředitelství Policie Olomouckého kraje pro Územní odbor Prostějov.
„Po úderu čelem do hlavy napadený muž upadl na zem, ale zranění neutrpěl. Na místo přivolaní policisté staršího, zjevně opilého muže vyzvali k prokázání totožnosti, ten však jakoukoliv spolupráci odmítl i po výzvě s výstrahou, že proti němu bude použito donucovacích prostředků a následně bude ke zjištění totožnosti předveden na obvodní oddělení,“ pokračoval Kořínek.
Tak se následně stalo. „S využitím hmatů a chvatů policisté muže zajistili a předvedli na obvodní oddělení Prostějov 2. Odtud byl po provedení nezbytných úkonů po dvaadvacáté hodině propuštěn,“ informoval policejní mluvčí.
Pro své jednání je nyní chlapík podezřelý z přestupků proti veřejnému pořádku a proti občanskému soužití. Za ty mu hrozí pokuta až do výše 30 tisíc korun. „K dořešení bude věc postoupena příslušnému správnímu orgánu,“ doplnil František Kořínek.


Total Comments

 • KSČM
 • Noc Kostelů
 • Interforst
 • Lázně Skalka
 • Hořava
 • Basic
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI JADRAN?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Nejsme bezohlední.

Pětačtyřicetiletý Marek Mlčoch děkuje v aktuálním čísle nejen svým blízkým, ale i širokému aparátu záchranářů za svůj život, minulé úterý zavolala na linku 156 žena, která si povšimla seniora s jízdním kolem. Ten v Kolářových sadech bezvládně spadl na zem. Díky včasnému příjezdu sanitky se nestalo nic vážného. Tleskáme!

Skoro nejrizikovější fanoušci.

Vedení prostějovské policie ostře zkritizovalo chování části přívrženců hokejových Jestřábů při utkáních druhé nejvyšší soutěže. Za násilnosti, výtržnosti a majetkové trestné činy už Okresní soud v Prostějově vydal těm nejdivočejším sedm zákazů vstupu do haly, když se hraje zápas!

Total Comments

Osobnost týdne

Jan PŘEUČIL
20 preucil
Fenomenální herec společně se svojí manželkou Evou Hruškovou pobavil ve čtvrtek své fanoušky nejen v prostějovském divadle, ale o den dříve i starší příznivce v domově seniorů v Nerudově ulici při neformální besedě.

Total Comments

Číslo týdne

320 000 000

Tak to je darda! Přesně takto astronomickou sumu požaduje společnost Manthellen po prostějovském magistrátu za údajné porušení obchodní smlovy. Jak známo, záležitost se týká kauzy kolem výstavby Galerie Prostějov v prostoru U Špalíčku.

Total Comments

Výrok týdne

„NESUĎTE, ABYSTE NEBYLI SOUZENI!“

Takto při předávání Cen města Prostějova odpovídal jeden z vyznamenaných exprimátor Miroslav Pišťák na kritiku některých současných opozičních zastupitelů města

Total Comments