Dobré odpoledne, dnes je pátek 23.8.2019
svátek slaví Sandra,
zítra Bartoloměj
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Možná by se jednalo o běžnou pranici mezi dvěma zamilovanými muži, kteří se hádají o jednu a tutéž ženu. Takových už všude na světě bylo... Jenže v Kostelci na Hané si to přímo venku na náměstí rozdali dva opilí chlápci a všechno skončilo i potyčkou s policisty. Ti pak staršího z obou mužů spoutali, protože ten nebyl schopen a hlavně ochoten prokázat svoji totožnost. Kromě vysněné ženy tak nyní u správního orgánu může přijít díky pokutě o značnou částku peněz.Neuposlechnutí výzvy policistů bylo zcela zbytečné. Teď už to ví i jeden z mužů, kteří se porvali na kosteleckém náměstí. Pokud tedy už vystřízlivěl. „V úterý sedmého května před jednadvacátou hodinou došlo v centru města Kostelec na Hané k incidentu mezi dvěma muži ve věku devětadvacet a sedmatřicet let. Starší z mužů měl mladšího fyzicky napadnout z důvodu sporu o náklonnost mladé ženy,“ sdělil na úvod František Kořínek, tiskový mluvčí Krajského ředitelství Policie Olomouckého kraje pro Územní odbor Prostějov.
„Po úderu čelem do hlavy napadený muž upadl na zem, ale zranění neutrpěl. Na místo přivolaní policisté staršího, zjevně opilého muže vyzvali k prokázání totožnosti, ten však jakoukoliv spolupráci odmítl i po výzvě s výstrahou, že proti němu bude použito donucovacích prostředků a následně bude ke zjištění totožnosti předveden na obvodní oddělení,“ pokračoval Kořínek.
Tak se následně stalo. „S využitím hmatů a chvatů policisté muže zajistili a předvedli na obvodní oddělení Prostějov 2. Odtud byl po provedení nezbytných úkonů po dvaadvacáté hodině propuštěn,“ informoval policejní mluvčí.
Pro své jednání je nyní chlapík podezřelý z přestupků proti veřejnému pořádku a proti občanskému soužití. Za ty mu hrozí pokuta až do výše 30 tisíc korun. „K dořešení bude věc postoupena příslušnému správnímu orgánu,“ doplnil František Kořínek.


Total Comments

  • Memoriál Otmara Malečka
  • Nezamyslice
  • Sportovní hry
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK JSTE V LETNÍM OBDOBÍ SPOKOJENI S RESTAURAČNÍMI SLUŽBAMI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Total Comments

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Total Comments

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Total Comments

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...

Total Comments