Dobrý podvečer, dnes je neděle 27.9.2020
svátek slaví Jonáš,
zítra Václav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Zničeným zařízením pokoje penzionu u centra Prostějova skončila v pondělí 6. května večer ostrá řežba mezi dvěma ubytovanými cizinci. Zranění muži před strážníky konflikt i způsobenou škodu nezapírali. Vzápětí po prověření všech okolností případu je majitel penzionu neprodleně vyhodil!


„Konfliktem mezi ubytovanými hosty v penzionu u centra města se zabývali strážníci ve večerních hodinách. Na místě kontaktovali recepční, která uvedla, že došlo k poškození vybavení pokoje a hosté jsou cizinci,“ konstatoval Petr Zapletal, strážník Městské policie Prostějov.
Hlídka se okamžitě dala do prověřování celého případu. „Ubytovaní muži ve věku osmatřicet a čtyřiatřicet let na pokoji nejdříve společně popíjeli alkohol a vedli běžnou konverzaci. Poté však mezi nimi začala hádka, což vyvrcholilo fyzickým napadením ze strany staršího z dvojice mužů. Během konfliktu mezi oběma zúčastněnými došlo k poškození vybavení i nábytku pokoje a také k rozbití skleněné výplně okna. Oba měli v obličeji i na těle drobné oděrky, avšak lékařské ošetření odmítli,“ informoval dále Zapletal.
Majitel penzionu se s oběma cizinci vůbec nepáral. „Dotyční dostali okamžitou výpověď z ubytování pro porušení smluvních podmínek daného penzionu. Jeho majitel byl informován, jakým způsobem může vymáhat náhradu škody za poničené věci. Hlídky dohlédly na jejich odchod,“ uzavřel strážník Městské policie s tím, že celá událost byla zadokumentována a přestupkové jednání oznámeno příslušnému správnímu orgánu.

Total Comments

  • Vinotéka Hruška
  • ČSSD
  • Interforst
  • Bellis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak byste řešili vzrůstající pandemii koronaviru?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Smích s klasikou.

Koronavir – nekoronaavir, prostějovská veřejnost chce žít! Není proto divu, že letní promítání na nádvoří zámku mělo značnou diváckou kulisu. A co dávali? No přece klasickou českou komedii Postřižiny! A organizátoři vsadili na dobrou kartu, když se rozhodli pro film nedávno zesnulého režiséra Menzla!

 

Lidová tvořivost před volbami.
Předvolební kampaně politických stran a hnutí nabírají na intenzitě a s tím také množství různých billboardů či plakátů v ulicích města. A stejně jako před každými volbami se tyto propagační záležitosti stávají terčem vandalů. Mnoha politikům tak přibyly vousy, vlasy, dokonce mají propíchnuté oči...

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Petr JANDA

Nestárnoucí rocker řádil uplynulou sobotu večer se svým Olympicem na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě. Jak? Jako zamlada!

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

47 722

Město Prostějov má v tuto chvíli přesně tolik obyvatel. Jejich počet rok od roku klesá a doby, kdy jsme se chlubili více než padesátitisícovým městem, jsou dávno pryč.

33

Total Comments

Výrok týdne

„ONI POTŘEBUJÍ MASY, KTERÉ BY DĚLALY BEZ REPTÁNÍ TO, CO CHTĚJÍ. TO JSME JIM KAZILI...“

Jednadevadesátiletý Ladislav „Bor“ Šín, který byl u znovuzaložení skautů v Konici v roce 1991, takto promluvil ke komunistům.

Total Comments

-