Dobré odpoledne, dnes je čtvrtek 27.2.2020
svátek slaví Alexandr,
zítra Lumír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Těsně po třinácté hodině v úterý 21. května při hlídkové činnosti zjistili policisté obvodního oddělení z Němčic nad Hanou jedoucího cyklistu po chodníku v Nezamyslicích, který ohrožoval chodce. Po jeho zastavení policisté u muže mimo jiné provedli dechovou zkoušku, načež změřili hodnotu 0,42 promile alkoholu v dechu. Sedmačtyřicetiletý muž s výsledkem zkoušky souhlasil a přiznal vypití dvou odlivek vodky. Ty měl dle svých slov vypít asi před půlhodinou ve Vrchoslavicích, odkud poté přejel do Nezamyslic. Další jízdu policisté muži zakázali. Necelé čtyři hodiny poté muže kontrolovala jiná hlídka stejného oddělení. Tentokrát k tomu došlo v Mořicích a pozornost policistů k sobě muž přilákal tím, že při jízdě na kole v ruce držel pivní lahev. Provedenou dechovou zkouškou policisté v tomto případě změřili hodnotu 0,21 promile. S výsledkem zkoušky muž opět souhlasil a přiznal vypití jednoho piva bezprostředně před kontrolou. Také v tomto případě policisté muži další jízdu zakázali. Pro své jednání je muž nyní podezřelý z přestupků podle zákona o silničním provozu, za což mu hrozí pokuta od 2 500 do 20 000 korun.

Total Comments

  • Doka izol
  • Ples Jevíčko
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V ZAHRANIČNÍCH RESTAURACÍCH?

P3_mnamky
2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Domy po cikánech zmizí.

Až tři miliony korun hodlají v Hradčanech-Kobeřicích investovat do demolice ohyzdných nemovitostí, které v obci zůstaly po vystěhování nepřizpůsobivých občanů a jsou zcela neobyvatelné. Po zbourání domů hodlají místní zastupitelé na uvolněném místě vybudovat okrasný park.

Radary zpět do akce!

V tichosti a režimu přísného utajení upekli prostějovští radní plán, dle něhož se v co nejzazší době má na silnicích opět měřit formou tzv. ptačích budek Ty jsou přitom již dobrých devět roků mimo provoz a v posledních letech se mluvilo o jejich zcela odlišném využití. A ejhle, bude se prý znovu fotit!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ VYKOUKAL
06 pawlovska

To jsou věci! Sportovní manažer Jestřábů se uplynulou sobotu vrátil po osmi sezónách na led a ve věku, kdy brzy oslaví 49. narozeniny, se stal nejstarším hráčem historie, který oblékl dres Prostějova v soutěžním utkání.

Total Comments

Číslo týdne

104

Úctyhodných sto čtyř roků se takřka dožila Josefa Schlesingerová, která byla nejstarší občankou města Prostějova. Minulé úterý bohužel její srdce dotlouklo.

Total Comments

Výrok týdne

„DVA MĚSÍCE JEDL MIXOVANOU STRAVU“

U Okresního soudu v Prostějově vypovídala v případu Jiřího Otáhala alias „kanibala“ jeho exmilenka. A z některých slov šel mráz po zádech…

Total Comments