Dobré odpoledne, dnes je pátek 17.1.2020
svátek slaví Drahoslav,
zítra Vladislav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Velkou policejní dohru má hromadná rvačka pěti mladíků na únorovém maturitním plese jedné z prostějovských středních škol. V sále Společenského domu napadl třiadvacetiletý mladík čtyři stejně staré hosty bálu. Dva z nich po potyčce museli vyhledat lékaře a jejich zdravotní následky donutily policisty přestupek překvalifikovat na trestný čin!


Policie se dodnes zabývá případem incidentu na maturitním plese, při kterém první únorový den mladý muž fyzicky napadl čtyři vrstevníky. „Z přečinu ublížení na zdraví a přečinu výtržnictví podezírají prostějovští policisté třiadvacetiletého muže z Prostějova. Těchto skutků se měl podezřelý dopustit prvního února tohoto roku před půlnocí tím, že ve Společenském domě v Komenského ulici postupně fyzicky napadl čtyři muže ve věku od jedenadvaceti do čtyřiadvaceti let. Dva z napadených museli vyhledat lékařské ošetření. Věc policisté původně kvalifikovali jako přestupek proti občanskému soužití. Po provedeném šetření a také s ohledem na následky na zdraví poškozených byla věc překvalifikována na trestný čin,“ prozradil Večerníku František Kořínek, tiskový mluvčí Krajského ředitelství Policie Olomouckého kraje pro Územní odbor Prostějov.
S ohledem na novou právní kvalifikaci činu hrozí mladíkovi vězení! „Ve věci je konáno zkrácené přípravné řízení. V případě prokázání viny a odsouzení podezřelému hrozí trest odnětí svobody na šest měsíců až tři roky,“ dodal policejní mluvčí. (mik)

Total Comments

  • Lesy Pv
  • Národní dům
  • Pomahame tancem
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

Kdyby se o víkendu konaly komunální volby, komu byste dali svůj hlas?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Něco teplého do žaludku.

Rozlévání polévek v režii náměstkyně prostějovského primátora Milady Sokolové minulý týden opět po roce začalo. Bezdomovci u místního nádraží se na tuto tradiční charitativní akci viditelně těšili a odpovídala tomu jejich účast. Konečně dostali zase něco teplého do žaludku.

Kdo všechno jezdí po dálnici.

Tři v jednom, tak by se dala charakterizovat běžná policejní kontrola řidiče, který uháněl po dálnici směrem k Prostějovu. Na skle neměl dálniční známku a vozidlo nemělo platnou technickou prohlídku. Ale co je úplně nejhorší, řidič byl pod vlivem extáze a marihuany…

Kdo všechno jezdí po dálnici. Tři v jednom, tak by se dala charakterizovat běžná policejní kontrola řidiče, který uháněl po dálnici směrem k Prostějovu. Na skle neměl dálniční známku a vozidlo nemělo platnou technickou prohlídku. Ale co je úplně nejhorší, řidič byl pod vlivem extáze a marihuany…

Total Comments

Osobnost týdne

ANDREJ BABIŠ
02 babisPremiér České republiky a šéf nejsilnější politické strany ANO 2011 navštívil během své inspekční cesty po Olomouckém kraji také Prostějov. A nechal se slyšet, že naše město si ostatní mohou brát za vzor.

Total Comments

Číslo týdne

832

Smutný rekord ohlásila prostějovská nemocnice. Ve zdejší porodnici se totiž v roce 2019 narodilo právě jen něco přes osm stovek dětí, což je nejméně za posledních třináct let! Vymřeme snad?

Total Comments

Výrok týdne

„JÁ BYCH TENTO VÝROK OZNAČIL ZA NEHORÁZNOST“

Tiskový mluvčí Petry Kvitové Karel Tejkal takto okomentoval slova Radima Žondry, že si tenistka způsobila zranění sama…

Total Comments