Dobré dopoledne, dnes je pondělí 16.9.2019
svátek slaví Ludmila,
zítra Naděžda
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Policisté stíhají šestapadesátiletého muže z nejmenované obce prostějovského regionu za útok jeho vlastního psa. Rozzuřené a špatně hlídané zvíře koncem února letošního roku atakovalo ženu, které ošklivě pokousalo obličej. Postižená i přes lékařskou péči bude mít trvalé následky. Majiteli psa teď hrozí kriminál. A co je horší, podle svědků nešlo zdaleka o první agresi na jiného člověka...„Z přečinu těžkého ublížení na zdraví z nedbalosti podezírají policisté obvodního oddělení Prostějov 2 šestapadesátiletého muže z obce na Prostějovsku. Muži policisté kladou za vinu, že řádně nezabezpečil svého psa rasy švýcarský salašnický pes. V důsledku toho došlo koncem února tohoto roku v jeho rodinném domě k napadení devětapadesátileté ženy, která u něj byla na návštěvě. Nezajištěný pes poškozenou pokousal v obličejové části hlavy. I přes lékařskou péči ženě po zranění zůstane trvalá deformace části obličeje,“ poskytl médiím tuto zprávu František Kořínek, tiskový mluvčí Krajského ředitelství Policie Olomouckého kraje.
Majitel psa, kterého si řádně nezabezpečil, se teď zcela jistě ocitne před soudem a reálně mu hrozí dvouleté vězení. „Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření z přečinu těžkého ublížení na zdraví z nedbalosti, za který podezřelému v případě odsouzení hrozí trest odnětí svobody až na dvě léta. Ve věci je konáno zkrácené přípravné řízení. V rámci provedeného prověřování policisté mimo jiné zjistili, že bylo již řešeno několik případů drobných útoků tohoto psa na lidi,“ doplnil Kořínek.


Total Comments

  • Basket
  • Floria Dušičky
  • Dny evropského dědictví
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Kdo je podle vás největším fotbalistou prostějovské historie?

P3_aplaus
Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sláva se povedla.

Jen velice příznivé ohlasy sbíral po páteční akci u příležitosti 115. výročí založení prostějovského fotbalového klubu předseda současnéh 1.SK František Jura. Povedl se jak zápas legend, na který zavítaly více jak tři tisícovky příznivců, tak i slavnostní galavečer. A přijel i Karel Brückner s Ivo Viktorem!

Mizivý zájem.

 Hodně málo návštěvníků zavítalo v letošní letní sezóně do prostějovského aquaparku, ale také na vrahovické koupaliště. Ve vedení Domovní správy, která areály provozuje, tak panuje nespokojenost. Ostatně, není se co divit, když jde o druhý nejhorší ročník za čtrnáct let jexistence nových „Koupelek“...

Total Comments

Osobnost týdne

KATEŘINA DRÁBKOVÁ
36 drabkova
Rodačka z Určic během prázdnin ušla pěšky od hranic z Mexika přes Kalifornii, Oregon a Washington až do kanadského Vancouveru ohromných 1920 mil za 104 dní! Tomu se říká cestovatelská vášeň.

Total Comments

Číslo týdne

4000
Burza volného času má v Prostějově dlouholetou tradici. Akce se koná každoročně od roku 2004 a pravidelně ji navštíví spousta lidí. I letos tomu nebylo jinak. Na prezentaci kroužků a aktivit se přišlo podívat přes čtyři tisíce lidí.

Burza volného času má v Prostějově dlouholetou tradici. Akce se koná každoročně od roku 2004 a pravidelně ji navštíví spousta lidí. I letos tomu nebylo jinak. Na prezentaci kroužků a aktivit se přišlo podívat přes čtyři tisíce lidí.

Total Comments

Výrok týdne

„TO SI NEUMÍM PŘEDSTAVIT. ZUBY BY JÍ VYPADLY...“
Žena z Horního Štěpánova takto u prostějovského soudu odmítala tvrzení, že by její maminka pokousala manžela, neboť má zubní násadu.

Total Comments