Dobrý večer, dnes je sobota 14.12.2019
svátek slaví Lýdie,
zítra Radana a Radan
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Nekupuj zajíce v pytli, radili nám už naši opatrní předci. Tohoto pravidla se ale zřejmě nedržel muž z Prostějova, který skočil na špek podvodníkovi z Moravských Budějovic. Po zaplacení čtyři šicích strojů obdržel pouze jeden, pak se po prodejci slehla zem...


„Z přečinu podvodu podezírají prostějovští policisté muže z Moravských Budějovic. Tohoto skutku se měl podezřelý dopustit tím, že se v listopadu roku 2016 smluvně zavázal k prodeji čtyř kusů šicích strojů značky Minerva v hodnotě třiadvaceti tisíc korun. Kupujícím byl tehdy padesátiletý muž z Prostějova. Ten v listopadu 2016 v Moravských Budějovicích při převzetí prvního stroje zaplatil celou částku s tím, že zbylé si vyzvedne později. Po jeho odjezdu s ním však prodejce přestal komunikovat, zbylé stroje nedodal a nevrátil ani přijaté peníze,“ popsal případ František Kořínek, tiskový mluvčí Krajského ředitelství Policie Olomouckého kraje pro Územní odbor Prostějov.
Jakmile Prostějovan přišel na to, že byl podveden, sdělil své podezření na policii. „Ve věci byly zahájeny úkony trestního řízení pro uvedený přečin. Podezřelému v případě prokázání viny a odsouzení hrozí trest odnětí svobody až na dva roky,“ dodal Kořínek.

Total Comments

  • Soledo
  • Lázně Slatinice
  • Zima PV
  • Kendrion
  • Praktik
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VNÍMÁTE DÍVKY, KTERÉ SI NECHÁVAJÍ PLATIT OD MUŽŮ ZA "OTROCTVÍ"?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Máme rozpočet i vyhlášky.

Důležité úterní jednání prostějovského zastupitelstva se nijak neprodlužovalo. Komunální politici celkem racionálně projednali a schválili nejdůležitější dokument města. Na světě je tak nejen rozpočet města Prostějov na rok 2020, ale i nové vyhlášky o hazardu, odpadu či psech.

I tak se dá vydělávat!

Nová móda se rozšiřuje mezi prostějovskými dívkami, které hodlají využívat nejen své přirozené krásy, ale i tvrdé povahy. Jak jinak než přes internet si našly přivýdělek, který je hodně za hranou mravního chování, nicméně nese to. A tak mladé holky poroučí mužům a inkasují „lehce“ vydělané peníze...

Total Comments

Osobnost týdne

ONDŘEJ HAVELKA

49 havelkaFenomenální zpěvák, herec a tanečník se ve čtvrtek představil se svým Melody Makers prostějovským fanouškům na prknech divadla. A jak jinak než především swingovou hudbou z třicátých let.

Total Comments

Číslo týdne

 3 528

Výtěžek z prodeje vlastnoručně vyrobených pamlsků při nedávném Restaurant Day věnoval PROSTĚJOVSKÝ Večerník psímu útulku Voříšek v Čechách pod Kosířem. Odměnou byl ve čtvrtek veselý psí štěkot.

Total Comments

Výrok týdne

„JDU SI ZAKOUŘIT, TO SE NEDÁ POSLOUCHAT!“

První náměstek prostějovského primátora Jiří Pospíšil si od výtek opozice musel dát během zastupitelstva nejednu „rauchpauzu“

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments