Dobrý podvečer, dnes je sobota 17.8.2019
svátek slaví Petra,
zítra Helena
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Nekupuj zajíce v pytli, radili nám už naši opatrní předci. Tohoto pravidla se ale zřejmě nedržel muž z Prostějova, který skočil na špek podvodníkovi z Moravských Budějovic. Po zaplacení čtyři šicích strojů obdržel pouze jeden, pak se po prodejci slehla zem...


„Z přečinu podvodu podezírají prostějovští policisté muže z Moravských Budějovic. Tohoto skutku se měl podezřelý dopustit tím, že se v listopadu roku 2016 smluvně zavázal k prodeji čtyř kusů šicích strojů značky Minerva v hodnotě třiadvaceti tisíc korun. Kupujícím byl tehdy padesátiletý muž z Prostějova. Ten v listopadu 2016 v Moravských Budějovicích při převzetí prvního stroje zaplatil celou částku s tím, že zbylé si vyzvedne později. Po jeho odjezdu s ním však prodejce přestal komunikovat, zbylé stroje nedodal a nevrátil ani přijaté peníze,“ popsal případ František Kořínek, tiskový mluvčí Krajského ředitelství Policie Olomouckého kraje pro Územní odbor Prostějov.
Jakmile Prostějovan přišel na to, že byl podveden, sdělil své podezření na policii. „Ve věci byly zahájeny úkony trestního řízení pro uvedený přečin. Podezřelému v případě prokázání viny a odsouzení hrozí trest odnětí svobody až na dva roky,“ dodal Kořínek.

Total Comments

  • Nezamyslice
  • Basic
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Kde jste byli/nebo budete na dovolené?

První volba: pondělí 12. srpen 2019 6:42

Poslední volba: sobota 17. srpen 2019 10:08

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Pokácené stromy budou nahrazeny.

Už nějaký ten týden slouží chodcům i cyklistům podchod pod mostem v Olomoucké ulici. Kvůli této stavební investici ale muselo město nechat pokácet spoustu letitých stromů podél říčky Hloučely. Radnice ale zanedlouho vysadí stromy nové a k nim přibydou i tisíce keřových rostlin.

Naprosto směšný trest.

Senát Okresního soudu v Prostějově se minulé pondělí zabýval případem Jiřího Hrdličky, který jako řidič kamionu plně naloženého betonovými panely havaroval koncem ledna na dálnici u Prostějova. Policistům nadýchal tři promile alkoholu. Za jízdu v opilosti „vyfasoval“ pouhou podmínku!

Total Comments

Osobnost týdne

KONTAKT
32 kontakt
Nestárnoucí a dnes již legendární prostějovská rocková kapela se kromě jiných postarala v sobotu o kvalitní průběh Guláš Rock Festu na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě.

Total Comments

Číslo týdne

200 000
Vedení magistrátu počítá s nákupem dvou set tisíc kusů papírových kelímků, do kterých budou prodejci punče a dalších nápojů při vánočních trzích na náměstí T. G. Masaryka nalévat nápoje. Používání jiných kelímků bude zakázáno. Ekologie je holt na prvním místě...

Total Comments

Výrok týdne

„JE TADY HROZNÝ SMRAD, PŘIJĎTE SI TO VYFOTIT!“
Po pohnojení pole v blízkosti Určické ulice byla tamní obyvatelka natolik rozrušena, že při telefonátu do redakce Večerníku si neuvědomila, že smrad prostě fotit nelze...

Total Comments