Dobrý večer, dnes je sobota 25.1.2020
svátek slaví Miloš,
zítra Zora
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram
 Scéna jako vystřižená z italského filmu! Policisté z obvodního oddělení v Konici řešili žárlivou scénu plnou násilí v jedné vesničce tohoto regionu. Mladý muž se totiž dozvěděl, že jeho životní partnerka odešla za svým přítelem pro „to jedno“. Zhrzený chlápek nelenil a vtrhl do cizího domu, ve kterém oba načapal. Při čem, o tom se raději policisté nezmiňují. Facky ale padaly jedna za druhou...

Jak policisté během uplynulého týdne informovali, hlídka konických policistů měla skutečně co dělat, aby zabránila ještě horším následkům. „Z přečinu porušování domovní svobody a přestupků proti občanskému soužití podezírají policisté třiatřicetiletého muže z obce na Konicku. Těchto skutků se měl podezřelý dopustit po obdržení informace o návštěvě své družky v domě známého ve stejné obci. Zhrzený na nic nečekal a do neuzamčeného domu neoprávněně vnikl. V domě měl poté fyzicky napadnout svou družku i třiačtyřicetiletého muže, se kterým se tam zdržovala,“ potvrdil František Kořínek, tiskový mluvčí Krajského ředitelství Policie Olomouckého kraje.
Není známo, zda při incidentu došlo ke zranění někoho ze tří účastníků bitky, ale zhrzeného muže teď čeká vysvětlování před správním orgánem a dokonce i soud! „Za přestupek proti občanskému soužití podezřelému hrozí pokuta až do výše deseti tisíc korun. Ovšem za přečin porušování domovní svobody mu u soudu hrozí trest odnětí svobody až na dva roky,“ přitakal policejní mluvčí.

Total Comments

  • gatta
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U ANDĚLA V TYLOVĚ ULICI?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

K charitě se přidávají další.

Rovněž během uplynulého týdne pokračovala před místním nádražím v Prostějově charitativní akce v podobě rozlévání polévek bezdomovcům. Je potěšitelné, že k Miladě Sokolové s přidávají i majitelé občerstvení, kteří v sobotu lidem bez domova dovezli pochoutky s kebabem.

Smrt osobností.

 

Prostějovskou společnost zasáhly v posledních dnech hned dvě nešťastné zprávy. Zemřela dlouholetá prostějovská komunální politička, členka ČSSD a ředitelka Domova pro seniory v Jesenci Zuzana Bratterová, zesnul rovněž bývalý ředitel Obchodní akademie v Prostějově Pavel Sekanina. Čest jejich památce!

Total Comments

Osobnost týdne

TEREZA DOČKALOVÁ
03 dockalova
Držitelka dvou Cen Thálie byla hlavní postavou ve hře Nora, kterou minulé úterý přijelo do Prostějova představit pražské Divadlo pod Palmovkou.

Total Comments

Číslo týdne

1 801 797

Bravo! Téměř dva miliony korun přinesla letošní tříkrálová sbírka z celého Prostějovska, čímž byl zase o něco více překonán loňský rekord. Konická charita získala 579 028 korun, prostějovská 1 222 769 korun.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SE PROBUDILA, TAK KOLEM MĚ BYLY PLAMENY…“

Desetiletá Laura Čurejová vzpomíná na oheň, který pohltil celý dům její rodiny ve Vrbátkách a ona sama se ocitla v Dětském domově v Prostějově...

Total Comments