Dobrý večer, dnes je sobota 25.1.2020
svátek slaví Miloš,
zítra Zora
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 To jsou způsoby! Mladík z Konicka se odvděčil svému kamarádovi za ubytování velice podivným způsobem, kdy jej okradl o notebook. Měla to být údajně pomsta za to, že jej „bytný“ udal partnerce...


Z přečinu krádeže podezírají koničtí policisté čtyřiadvacetiletého muže z Konicka. Tohoto skutku se měl podezřelý dopustit začátkem měsíce března v rodinném domě v nejmenované obci na Konicku. „V té době měl sedmadvacetiletý muž svého o tři roky mladšího známého nechat přespat ve svém bytě. Ten se mu za to odvděčil tím, že mu z bytu odcizil notebook značky Lenovo. Tím měla poškozenému vzniknout škoda vyčíslená na 3 400 korun. Po skutku se podezřelý zdržoval neznámo kde, proto na něj byl Okresním státním zastupitelstvím v Prostějově vydán souhlas k zadržení. Po vypátrání a zadržení se podezřelý muž k činu přiznal. Jako důvod krádeže uvedl pomstu za to, že poškozený měl jeho partnerce vyzradit, že užívá drogy,“ uvedl František Kořínek, tiskový mluvčí Krajského ředitelství Policie Olomouckého kraje.
Jak dodal, ve věci je konáno zkrácené přípravné řízení. „V případě prokázání viny a odsouzení podezřelému za přečin krádeže hrozí trest odnětí svobody až na dva roky,“ sdělil policejní mluvčí.

Total Comments

  • gatta
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U ANDĚLA V TYLOVĚ ULICI?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

K charitě se přidávají další.

Rovněž během uplynulého týdne pokračovala před místním nádražím v Prostějově charitativní akce v podobě rozlévání polévek bezdomovcům. Je potěšitelné, že k Miladě Sokolové s přidávají i majitelé občerstvení, kteří v sobotu lidem bez domova dovezli pochoutky s kebabem.

Smrt osobností.

 

Prostějovskou společnost zasáhly v posledních dnech hned dvě nešťastné zprávy. Zemřela dlouholetá prostějovská komunální politička, členka ČSSD a ředitelka Domova pro seniory v Jesenci Zuzana Bratterová, zesnul rovněž bývalý ředitel Obchodní akademie v Prostějově Pavel Sekanina. Čest jejich památce!

Total Comments

Osobnost týdne

TEREZA DOČKALOVÁ
03 dockalova
Držitelka dvou Cen Thálie byla hlavní postavou ve hře Nora, kterou minulé úterý přijelo do Prostějova představit pražské Divadlo pod Palmovkou.

Total Comments

Číslo týdne

1 801 797

Bravo! Téměř dva miliony korun přinesla letošní tříkrálová sbírka z celého Prostějovska, čímž byl zase o něco více překonán loňský rekord. Konická charita získala 579 028 korun, prostějovská 1 222 769 korun.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SE PROBUDILA, TAK KOLEM MĚ BYLY PLAMENY…“

Desetiletá Laura Čurejová vzpomíná na oheň, který pohltil celý dům její rodiny ve Vrbátkách a ona sama se ocitla v Dětském domově v Prostějově...

Total Comments