Dobrý večer, dnes je středa 22.1.2020
svátek slaví Slavomír,
zítra Zdeněk
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Ze tří žen pracujících na čerpací stanici pohonných hmot se vyklubaly neskutečné straky, které bezmála rok okrádaly svého chlebodárce! Ten jim však nakonec přišel na to, že si nejen z benzínky braly cigarety bez placení jako v nějaké ukrajinské trafice, ale nejstarší ze zlodějek si zároveň pravidelně odebírala „malou domů“ z tržeb. Za zpronevěru všem třem strakám teď hrozí až dvouletý kriminál.Z přečinu zpronevěry podezírají policisté tři ženy ve věku od 21 do 40 let. „Tohoto skutku se měly podezřelé dopouštět po dobu několika měsíců v období od června 2017 do května 2018 tím, že jako pracovnice obsluhy čerpací stanice v obci na Prostějovsku zpronevěřovaly postupně části zboží i peníze z tržeb. Dvě ženy zpronevěřily větší množství cigaret, každá v objemu přibližně 120 krabiček v hodnotě v obou případech bezmála jedenácti tisíc korun. Nejstarší z podezřelých pak postupně z tržeb zpronevěřila finanční hotovost ve výši třiceti tisíc korun,“ sdělil František Kořínek, tiskový mluvčí Krajského ředitelství Policie Olomouckého kraje pro Územní odbor Prostějov.
Jak mluvčí dodal, podařený trojlístek ani nezapíral, vše jim bylo prokázáno. „Všechny podezřelé se k činu doznaly a způsobenou škodu se zavázaly nahradit. Ve věci je konáno zkrácené přípravné řízení. V případě odsouzení jim za přečin zpronevěry hrozí trest odnětí svobody až na dvě léta,“ potvrdil František Kořínek.


Total Comments

  • Lesy Pv
  • Národní dům
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U ANDĚLA V TYLOVĚ ULICI?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

K charitě se přidávají další.

Rovněž během uplynulého týdne pokračovala před místním nádražím v Prostějově charitativní akce v podobě rozlévání polévek bezdomovcům. Je potěšitelné, že k Miladě Sokolové s přidávají i majitelé občerstvení, kteří v sobotu lidem bez domova dovezli pochoutky s kebabem.

Smrt osobností.

 

Prostějovskou společnost zasáhly v posledních dnech hned dvě nešťastné zprávy. Zemřela dlouholetá prostějovská komunální politička, členka ČSSD a ředitelka Domova pro seniory v Jesenci Zuzana Bratterová, zesnul rovněž bývalý ředitel Obchodní akademie v Prostějově Pavel Sekanina. Čest jejich památce!

Total Comments

Osobnost týdne

TEREZA DOČKALOVÁ
03 dockalova
Držitelka dvou Cen Thálie byla hlavní postavou ve hře Nora, kterou minulé úterý přijelo do Prostějova představit pražské Divadlo pod Palmovkou.

Total Comments

Číslo týdne

1 801 797

Bravo! Téměř dva miliony korun přinesla letošní tříkrálová sbírka z celého Prostějovska, čímž byl zase o něco více překonán loňský rekord. Konická charita získala 579 028 korun, prostějovská 1 222 769 korun.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SE PROBUDILA, TAK KOLEM MĚ BYLY PLAMENY…“

Desetiletá Laura Čurejová vzpomíná na oheň, který pohltil celý dům její rodiny ve Vrbátkách a ona sama se ocitla v Dětském domově v Prostějově...

Total Comments