Dobré poledne, dnes je sobota 25.1.2020
svátek slaví Miloš,
zítra Zora
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Hodně vyhrocený případ domácího násilí řešili předminulý pátek strážníci městské policie. Sousedé je přivolali kvůli tomu, že se ve vedlejším bytě ozývaly duté rány a vzápětí i křik spojený s voláním o pomoc. Strážníci dorazili na místo neskutečného incidentu právě včas...


„V pátek sedmého června strážníci vyjížděli po třiadvacáté hodině prověřit oznámení o rušení nočního klidu. Na místě kontaktovali oznamovatelku, která uvedla, že v jednom z bytů dochází k hádce mezi partnery a je slyšet křik ženy. Hlídce se podařilo ihned zkontaktovat obyvatele zmíněného bytu, jednalo se o třiadvacetiletou ženu a devětadvacetiletého muže. Ke slovnímu napadení ze strany muže došlo z důvodu neodpovídání na SMS zprávy, které zasílal své partnerce. Ta podle svého tvrzení nemohla na zprávy reagovat, jelikož spala. S takovou odpovědí se ale násilník nespokojil a fyzicky ženu povalil na zem, následně ji rukou udeřil přes přiložený polštář do obličeje,“ popsala celý případ a neurvalé chování násilníka Tereza Greplová, tisková mluvčí Městské policie Prostějov.
Napadená žena měla viditelný otok pod pravým okem. „Vzhledem k poranění byla hlídkou převezena do nemocnice na vyšetření. Agresor se odmítl k celé věci vyjádřit. Záležitost byla postoupena příslušnému správnímu orgánu. K projednání přestupku je však třeba souhlasu napadené osoby, o čemž byli oba hlídkou poučeni,“ dodala Greplová s tím, že správní orgán má možnost za přestupek proti občanskému soužití uložit pokutu až do výše 20 000 korun.

Total Comments

  • gatta
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U ANDĚLA V TYLOVĚ ULICI?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

K charitě se přidávají další.

Rovněž během uplynulého týdne pokračovala před místním nádražím v Prostějově charitativní akce v podobě rozlévání polévek bezdomovcům. Je potěšitelné, že k Miladě Sokolové s přidávají i majitelé občerstvení, kteří v sobotu lidem bez domova dovezli pochoutky s kebabem.

Smrt osobností.

 

Prostějovskou společnost zasáhly v posledních dnech hned dvě nešťastné zprávy. Zemřela dlouholetá prostějovská komunální politička, členka ČSSD a ředitelka Domova pro seniory v Jesenci Zuzana Bratterová, zesnul rovněž bývalý ředitel Obchodní akademie v Prostějově Pavel Sekanina. Čest jejich památce!

Total Comments

Osobnost týdne

TEREZA DOČKALOVÁ
03 dockalova
Držitelka dvou Cen Thálie byla hlavní postavou ve hře Nora, kterou minulé úterý přijelo do Prostějova představit pražské Divadlo pod Palmovkou.

Total Comments

Číslo týdne

1 801 797

Bravo! Téměř dva miliony korun přinesla letošní tříkrálová sbírka z celého Prostějovska, čímž byl zase o něco více překonán loňský rekord. Konická charita získala 579 028 korun, prostějovská 1 222 769 korun.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SE PROBUDILA, TAK KOLEM MĚ BYLY PLAMENY…“

Desetiletá Laura Čurejová vzpomíná na oheň, který pohltil celý dům její rodiny ve Vrbátkách a ona sama se ocitla v Dětském domově v Prostějově...

Total Comments