Příjemnou noc, dnes je středa 23.9.2020
svátek slaví Berta,
zítra Jaromír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Hodně vyhrocený případ domácího násilí řešili předminulý pátek strážníci městské policie. Sousedé je přivolali kvůli tomu, že se ve vedlejším bytě ozývaly duté rány a vzápětí i křik spojený s voláním o pomoc. Strážníci dorazili na místo neskutečného incidentu právě včas...


„V pátek sedmého června strážníci vyjížděli po třiadvacáté hodině prověřit oznámení o rušení nočního klidu. Na místě kontaktovali oznamovatelku, která uvedla, že v jednom z bytů dochází k hádce mezi partnery a je slyšet křik ženy. Hlídce se podařilo ihned zkontaktovat obyvatele zmíněného bytu, jednalo se o třiadvacetiletou ženu a devětadvacetiletého muže. Ke slovnímu napadení ze strany muže došlo z důvodu neodpovídání na SMS zprávy, které zasílal své partnerce. Ta podle svého tvrzení nemohla na zprávy reagovat, jelikož spala. S takovou odpovědí se ale násilník nespokojil a fyzicky ženu povalil na zem, následně ji rukou udeřil přes přiložený polštář do obličeje,“ popsala celý případ a neurvalé chování násilníka Tereza Greplová, tisková mluvčí Městské policie Prostějov.
Napadená žena měla viditelný otok pod pravým okem. „Vzhledem k poranění byla hlídkou převezena do nemocnice na vyšetření. Agresor se odmítl k celé věci vyjádřit. Záležitost byla postoupena příslušnému správnímu orgánu. K projednání přestupku je však třeba souhlasu napadené osoby, o čemž byli oba hlídkou poučeni,“ dodala Greplová s tím, že správní orgán má možnost za přestupek proti občanskému soužití uložit pokutu až do výše 20 000 korun.

Total Comments

  • Hradišťan
  • Vinotéka Hruška
  • ČSSD
  • Interforst
  • Bellis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak byste řešili vzrůstající pandemii koronaviru?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Smích s klasikou.

Koronavir – nekoronaavir, prostějovská veřejnost chce žít! Není proto divu, že letní promítání na nádvoří zámku mělo značnou diváckou kulisu. A co dávali? No přece klasickou českou komedii Postřižiny! A organizátoři vsadili na dobrou kartu, když se rozhodli pro film nedávno zesnulého režiséra Menzla!

 

Lidová tvořivost před volbami.
Předvolební kampaně politických stran a hnutí nabírají na intenzitě a s tím také množství různých billboardů či plakátů v ulicích města. A stejně jako před každými volbami se tyto propagační záležitosti stávají terčem vandalů. Mnoha politikům tak přibyly vousy, vlasy, dokonce mají propíchnuté oči...

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Petr JANDA

Nestárnoucí rocker řádil uplynulou sobotu večer se svým Olympicem na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě. Jak? Jako zamlada!

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

47 722

Město Prostějov má v tuto chvíli přesně tolik obyvatel. Jejich počet rok od roku klesá a doby, kdy jsme se chlubili více než padesátitisícovým městem, jsou dávno pryč.

33

Total Comments

Výrok týdne

„ONI POTŘEBUJÍ MASY, KTERÉ BY DĚLALY BEZ REPTÁNÍ TO, CO CHTĚJÍ. TO JSME JIM KAZILI...“

Jednadevadesátiletý Ladislav „Bor“ Šín, který byl u znovuzaložení skautů v Konici v roce 1991, takto promluvil ke komunistům.

Total Comments

-