Dobré poledne, dnes je neděle 15.12.2019
svátek slaví Radana a Radan,
zítra Albína
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Hodně vyhrocený případ domácího násilí řešili předminulý pátek strážníci městské policie. Sousedé je přivolali kvůli tomu, že se ve vedlejším bytě ozývaly duté rány a vzápětí i křik spojený s voláním o pomoc. Strážníci dorazili na místo neskutečného incidentu právě včas...


„V pátek sedmého června strážníci vyjížděli po třiadvacáté hodině prověřit oznámení o rušení nočního klidu. Na místě kontaktovali oznamovatelku, která uvedla, že v jednom z bytů dochází k hádce mezi partnery a je slyšet křik ženy. Hlídce se podařilo ihned zkontaktovat obyvatele zmíněného bytu, jednalo se o třiadvacetiletou ženu a devětadvacetiletého muže. Ke slovnímu napadení ze strany muže došlo z důvodu neodpovídání na SMS zprávy, které zasílal své partnerce. Ta podle svého tvrzení nemohla na zprávy reagovat, jelikož spala. S takovou odpovědí se ale násilník nespokojil a fyzicky ženu povalil na zem, následně ji rukou udeřil přes přiložený polštář do obličeje,“ popsala celý případ a neurvalé chování násilníka Tereza Greplová, tisková mluvčí Městské policie Prostějov.
Napadená žena měla viditelný otok pod pravým okem. „Vzhledem k poranění byla hlídkou převezena do nemocnice na vyšetření. Agresor se odmítl k celé věci vyjádřit. Záležitost byla postoupena příslušnému správnímu orgánu. K projednání přestupku je však třeba souhlasu napadené osoby, o čemž byli oba hlídkou poučeni,“ dodala Greplová s tím, že správní orgán má možnost za přestupek proti občanskému soužití uložit pokutu až do výše 20 000 korun.

Total Comments

  • Soledo
  • Lázně Slatinice
  • Zima PV
  • Kendrion
  • Praktik
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VNÍMÁTE DÍVKY, KTERÉ SI NECHÁVAJÍ PLATIT OD MUŽŮ ZA "OTROCTVÍ"?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Máme rozpočet i vyhlášky.

Důležité úterní jednání prostějovského zastupitelstva se nijak neprodlužovalo. Komunální politici celkem racionálně projednali a schválili nejdůležitější dokument města. Na světě je tak nejen rozpočet města Prostějov na rok 2020, ale i nové vyhlášky o hazardu, odpadu či psech.

I tak se dá vydělávat!

Nová móda se rozšiřuje mezi prostějovskými dívkami, které hodlají využívat nejen své přirozené krásy, ale i tvrdé povahy. Jak jinak než přes internet si našly přivýdělek, který je hodně za hranou mravního chování, nicméně nese to. A tak mladé holky poroučí mužům a inkasují „lehce“ vydělané peníze...

Total Comments

Osobnost týdne

ONDŘEJ HAVELKA

49 havelkaFenomenální zpěvák, herec a tanečník se ve čtvrtek představil se svým Melody Makers prostějovským fanouškům na prknech divadla. A jak jinak než především swingovou hudbou z třicátých let.

Total Comments

Číslo týdne

 3 528

Výtěžek z prodeje vlastnoručně vyrobených pamlsků při nedávném Restaurant Day věnoval PROSTĚJOVSKÝ Večerník psímu útulku Voříšek v Čechách pod Kosířem. Odměnou byl ve čtvrtek veselý psí štěkot.

Total Comments

Výrok týdne

„JDU SI ZAKOUŘIT, TO SE NEDÁ POSLOUCHAT!“

První náměstek prostějovského primátora Jiří Pospíšil si od výtek opozice musel dát během zastupitelstva nejednu „rauchpauzu“

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments