Dobrý podvečer, dnes je úterý 20.8.2019
svátek slaví Bernard,
zítra Johana
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Na první pohled banální případ sousedských sporů řeší nyní prostějovští policisté. Cihly a kameny pod plotem jsou totiž pro sousedy z malé obce prostějovského regionu takovým jablkem sváru, že na jeho rozřešení si oznamovatelka pozvala strážce zákona!

„Údajné schválnosti se měl dopustit muž z obce na Prostějovsku tím, že manipuloval cihlami a kameny umístěnými pod plotem mezi dvěma pozemky. Věc policistům oznámila majitelka sousední zahrady, která se domnívá, že kameny a cihly umístěné sousedem pod plotem stále více přesahují do jejího pozemku. To má způsobovat právě soused s úmyslem ženě uškodit. Dle jejího tvrzení si v minulosti dokonce měla o kameny nerovnoměrně umístěné pod plotem a zasahující na její pozemek zničit travní sekačku. Žena se také domnívá, že soused neoprávněně vstupuje na její pozemek, přičemž mělo dojít také k poškození porostu květin,“ popsal jádro sváru mezi sousedy František Kořínek, tiskový mluvčí Policie ČR, územního odboru Prostějov.
Složitý případ sousedských sporů se pokusí rozplést policisté obvodního oddělení Prostějov 2. „V případě prokázání schválnosti muži za přestupek proti občanskému soužití hrozí pokuta až 20 tisíc korun,“ vyjádřil se k možnému potrestání mluvčí prostějovské policie.


Total Comments

  • Nezamyslice
  • Sportovní hry
  • Basic
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK JSTE V LETNÍM OBDOBÍ SPOKOJENI S RESTAURAČNÍMI SLUŽBAMI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Total Comments

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Total Comments

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Total Comments

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...

Total Comments