Dobré ráno, dnes je pondělí 16.12.2019
svátek slaví Albína,
zítra Daniel
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Na první pohled banální případ sousedských sporů řeší nyní prostějovští policisté. Cihly a kameny pod plotem jsou totiž pro sousedy z malé obce prostějovského regionu takovým jablkem sváru, že na jeho rozřešení si oznamovatelka pozvala strážce zákona!

„Údajné schválnosti se měl dopustit muž z obce na Prostějovsku tím, že manipuloval cihlami a kameny umístěnými pod plotem mezi dvěma pozemky. Věc policistům oznámila majitelka sousední zahrady, která se domnívá, že kameny a cihly umístěné sousedem pod plotem stále více přesahují do jejího pozemku. To má způsobovat právě soused s úmyslem ženě uškodit. Dle jejího tvrzení si v minulosti dokonce měla o kameny nerovnoměrně umístěné pod plotem a zasahující na její pozemek zničit travní sekačku. Žena se také domnívá, že soused neoprávněně vstupuje na její pozemek, přičemž mělo dojít také k poškození porostu květin,“ popsal jádro sváru mezi sousedy František Kořínek, tiskový mluvčí Policie ČR, územního odboru Prostějov.
Složitý případ sousedských sporů se pokusí rozplést policisté obvodního oddělení Prostějov 2. „V případě prokázání schválnosti muži za přestupek proti občanskému soužití hrozí pokuta až 20 tisíc korun,“ vyjádřil se k možnému potrestání mluvčí prostějovské policie.


Total Comments

  • Soledo
  • Lázně Slatinice
  • Zima PV
  • Kendrion
  • Praktik
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VNÍMÁTE DÍVKY, KTERÉ SI NECHÁVAJÍ PLATIT OD MUŽŮ ZA "OTROCTVÍ"?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Máme rozpočet i vyhlášky.

Důležité úterní jednání prostějovského zastupitelstva se nijak neprodlužovalo. Komunální politici celkem racionálně projednali a schválili nejdůležitější dokument města. Na světě je tak nejen rozpočet města Prostějov na rok 2020, ale i nové vyhlášky o hazardu, odpadu či psech.

I tak se dá vydělávat!

Nová móda se rozšiřuje mezi prostějovskými dívkami, které hodlají využívat nejen své přirozené krásy, ale i tvrdé povahy. Jak jinak než přes internet si našly přivýdělek, který je hodně za hranou mravního chování, nicméně nese to. A tak mladé holky poroučí mužům a inkasují „lehce“ vydělané peníze...

Total Comments

Osobnost týdne

ONDŘEJ HAVELKA

49 havelkaFenomenální zpěvák, herec a tanečník se ve čtvrtek představil se svým Melody Makers prostějovským fanouškům na prknech divadla. A jak jinak než především swingovou hudbou z třicátých let.

Total Comments

Číslo týdne

 3 528

Výtěžek z prodeje vlastnoručně vyrobených pamlsků při nedávném Restaurant Day věnoval PROSTĚJOVSKÝ Večerník psímu útulku Voříšek v Čechách pod Kosířem. Odměnou byl ve čtvrtek veselý psí štěkot.

Total Comments

Výrok týdne

„JDU SI ZAKOUŘIT, TO SE NEDÁ POSLOUCHAT!“

První náměstek prostějovského primátora Jiří Pospíšil si od výtek opozice musel dát během zastupitelstva nejednu „rauchpauzu“

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments