Dobré odpoledne, dnes je středa 23.10.2019
svátek slaví Teodor,
zítra Nina
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Vrátil se z vězení a s největší pravděpodobností tam zamíří znovu. Sedmadvacetiletý mladík se dostal zcela lehce do domu svého otce v jendé z obcí na Prostějovsku a po vylámání interiérových dveří se zmocnil finanční hotovosti. Přestože měl od nemovitosti svého rodiče klíč, policisté jej podezírají z vloupání a následné krádeže. Kvůli recidivě mladíkovi teď hrozí až tři roky kriminálu.„Z přečinu porušování domovní svobody a přečinu krádeže podezírají policisté obvodního oddělení Prostějov 2 sedmadvacetiletého muže z Prostějova. Tohoto skutku se měl podezřelý dopustit v sobotu třetího srpna tohoto roku tím, že s pomocí shodného klíče neoprávněně vnikl do domu svého otce v obci na Prostějovsku. Tam poté násilím překonal jedny uzamčené interiérové dveře a odcizil finanční hotovost sedm tisíc korun,“ informoval František Kořínek, tiskový mluvčí Krajského ředitelství Policie Olomouckého kraje.
Okradený otec vše ihned nahlásil na policii a vyšetřování okolností případu vloupání bylo velice krátké. „Provedeným šetřením se jako podezřelého podařilo ustanovit syna poškozeného muže, který se také policistům k činu doznal. Protože byl mladý muž v minulosti pro obdobné jednání již pravomocně odsouzen, hrozí mu za tento skutek trest odnětí svobody na šest měsíců až tři léta,“ prozradil mluvčí prostějovské policie František Kořínek.


Total Comments

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI HOTEL TENNIS CLUB?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Razantní postup policistů.

Když se po dálnici projíždí chlapík v kradeném luxusním autě, je opilý a ještě k tomu pod vlivem kokainu, nemůže to věstit nic dobrého. A právě takového šílence zadrželi s namířenými pistolemi policisté u dálničního sjezdu na Brodek u Prostějova. Policistům patří za rychlý zásah palec nahoru.


Dostal pěstí za močení.

Policie v těchto dnech šetří případ napadení čtrnáctiletého chlapce. Ten se totiž vyčůral za keř u polorozpadlé budovy za místním nádražím v Prostějově. Pěstí do obličeje jej uhodil bezdomovec za to, že chlapec vykonal svoji potřebu u studny, ze které bere bezdomovecká komunita vodu k pití.

Total Comments

Osobnost týdne

EWA FARNA
42 farna
Užívá si mateřské dovolené, ale přesto vystupuje. Populrání zpěvačka koncertovala minulé úterý v prostějovském divadle. Kromě svých tradičních hitů fanouškům zazpívala i zbrusu nové songy.

Total Comments

Číslo týdne

 120

Prostějovské gymnázium Jiřího Wolkera slavilo během uplynulého víkendu ostošest. A tato tradiční střední škola měla skutečně co slavit, vždyť od chvíle jejího vzniku uplynulo už úctyhodných sto dvacet let.


Total Comments

Výrok týdne

„Z PŮVODNĚ DESETIMINUTOVÉHO PROGRAMU Z TOHO DOKÁŽÍ UDĚLAT TŘÍHODINOVÉ DIVADLO!“

Jeden z koaličních zastupitelů takto komentoval úterní průběh mimořádného jednání prostějovského zastupitelstva

Total Comments