Dobré poledne, dnes je pondělí 20.1.2020
svátek slaví Ilona,
zítra Běla
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Když si vyjede člověk v Portugalsku opilý na kole, dostanete pokutu minimálně 250 eur. Chlapík, kterého policisté odchytili, jak si na kole frčí po dálnici, by se určitě nedoplatil. Otázkou je, zda-li by to po půldruhém měsíci takzvaně „v lihu“ vůbec zaregistroval...Předminulou sobotu 17. srpna před osmou hodinou policisté přijali oznámení o cyklistovi, který měl na nájezdu z Konečné ulice v Prostějově zamířit na dálnici D46 ve směru na Olomouc. „Asi o pět minut později policisté cyklistu skutečně zastavili na dálnici, konkrétně na 29. kilometru. Osmadvacetiletý cizinec byl zjevně pod vlivem alkoholu, což se potvrdilo i provedenými dechovými zkouškami. Těmi policisté u muže změřili hodnoty 1,93 a 1,92 ‰ alkoholu v dechu,“ informoval František Kořínek, tiskový mluvčí Krajského ředitelství Policie Olomouckého kraje.
Policisté byli zvědaví, kolik toho muž vypil. Jeho odpověď zaskočila i zkušené muže zákona. „Muž jim odpověděl, že pije už asi měsíc a půl bez přestávky a sám už neví, kolik toho vlastně vypil,“ prozradil Kořínek.
Další jízda mu sice byla zakázána a jeho přestupek k dořešení postoupí příslušnému správnímu orgánu. Ten přestupci za toto jednání může uložit pokutu až do výše 50 tisíc korun.


Total Comments

  • Lesy Pv
  • Národní dům
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U ANDĚLA V TYLOVĚ ULICI?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Něco teplého do žaludku.

Rozlévání polévek v režii náměstkyně prostějovského primátora Milady Sokolové minulý týden opět po roce začalo. Bezdomovci u místního nádraží se na tuto tradiční charitativní akci viditelně těšili a odpovídala tomu jejich účast. Konečně dostali zase něco teplého do žaludku.

Kdo všechno jezdí po dálnici.

Tři v jednom, tak by se dala charakterizovat běžná policejní kontrola řidiče, který uháněl po dálnici směrem k Prostějovu. Na skle neměl dálniční známku a vozidlo nemělo platnou technickou prohlídku. Ale co je úplně nejhorší, řidič byl pod vlivem extáze a marihuany…

Kdo všechno jezdí po dálnici. Tři v jednom, tak by se dala charakterizovat běžná policejní kontrola řidiče, který uháněl po dálnici směrem k Prostějovu. Na skle neměl dálniční známku a vozidlo nemělo platnou technickou prohlídku. Ale co je úplně nejhorší, řidič byl pod vlivem extáze a marihuany…

Total Comments

Osobnost týdne

ANDREJ BABIŠ
02 babisPremiér České republiky a šéf nejsilnější politické strany ANO 2011 navštívil během své inspekční cesty po Olomouckém kraji také Prostějov. A nechal se slyšet, že naše město si ostatní mohou brát za vzor.

Total Comments

Číslo týdne

832

Smutný rekord ohlásila prostějovská nemocnice. Ve zdejší porodnici se totiž v roce 2019 narodilo právě jen něco přes osm stovek dětí, což je nejméně za posledních třináct let! Vymřeme snad?

Total Comments

Výrok týdne

„JÁ BYCH TENTO VÝROK OZNAČIL ZA NEHORÁZNOST“

Tiskový mluvčí Petry Kvitové Karel Tejkal takto okomentoval slova Radima Žondry, že si tenistka způsobila zranění sama…

Total Comments