Dobré ráno, dnes je čtvrtek 9.4.2020
svátek slaví Dušan,
zítra Darja
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Chtěli zapít závěr pracovního dne, ovšem vzbudili nejen pohoršení na vsi. Dva dělníci ze stejné firmy se opili natolik, že si starší z nich přivodil zranění. Byl však natolik agresivní, že lékaři ze záchranky, kteří mu chtěli pomoci, byli nuceni přivolat policisty. Ti šestapadesátiletého zraněného násilníka zpacifikovali a raději jej „doprovodili“ do špitálu.„Ve středu devátého října krátce po půlnoci jsme přijali oznámení ze Záchranné služby Olomouckého kraje o potřebě asistence u agresivního pacienta v obci na Prostějovsku. Policisté na místě zjistili zraněného šestapadesátiletého muže a jeho o dvacet let mladšího kamaráda. Policisté u zraněného muže na místě potvrdili totožnost a vzhledem k jeho agresivnímu chování provedli asistenci při jeho převozu do prostějovské nemocnice,“ sdělil František Kořínek, tiskový mluvčí Krajského ředitelství Policie Olomouckého kraje pro Územní odbor Prostějov.
Zraněný muž i jeho kamarád byli zjevně pod vlivem alkoholu, ale podrobit se dechové zkoušce odmítli. Kolik a jakého alkoholu uvést odmítli také. „Provedeným šetřením policisté zjistili, že muži brigádně pracují u stejné firmy. Předchozího večera po skončení práce je jejich nadřízený odvezl do místa bydliště jednoho z nich. Konec pracovního dne se rozhodli oslavit a tak společně několik hodin poté popíjeli alkohol. Když chtěl starší z mužů odejít na toaletu, nezvládl chůzi po schodech, bez cizího zavinění upadl a z asi dvanácti stupňů se skutálel na betonovou dlažbu. Prvotní pomoc mu poskytl jeho kolega, který poté zavolal sanitku,“ informoval o průběhu incidentu se zraněním mluvčí prostějovské policie František Kořínek. Jak na samý závěr potvrdil, po prověření všech okolností případu policisté vyloučili cizí zavinění a věc odložili.

Total Comments

  • Kominek
  • Naděje Podhorná
  • Kalendář
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_pomoc_vecernik

Anketa - hlavní

Co vám nejvíce chybí v době koronavirových zákazů?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Zdražení nájemného odloženo!

Potěšující zpráva pro všechny, kteří aktuálně bydlí v městském bytě. Jak Večerník už během února letošního roku informoval, prostějovští radní rozhodli o poměrně razantním zdražení nájemného. Minulý týden se ale konšelé platnost tohoto opatření rozhodli odložit na neurčito.

Mladí nejdou příkladem.

Mnozí omladinu chválí za jejich příkladný přístup k nouzovému stavu i za to, že na rozdíl od jedinců ze starší generace nosí poctivě roušky. Ovšem případ kouření na dětském hřišti za Penny marketem na sídlišti Hloučela, kdy skupinka několika mladíků měla roušky bůhvíkde, svědčí o něčem úplně jiném.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR HANZLÍK

S jedním z nejznámějších prostějovských disidentů a chartistů se minulý týden rozloučila prostějovská veřejnost. Známý antikomunista a normalizační diskžokej zemřel ve věku 75 let.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

11 630 000

Přesně takovou sumu peněz hodlá už letos proinvestovat prostějovský magistrát v rámci první etapy rekonstrukce Sídliště B. Šmerala. Stavební investice je rozdělena na pět etap do tří let a městskou pokladnu má stát v součtu bezmála osmačtyřicet milionů korun.

Total Comments

Výrok týdne

„MATKOU PANA PETRÁŠKA NENÍ“

Spisovatelka a publicistka Blanka Kovaříková na adresu prostějovské rodačky Manon Chaufour, která měla vztah s Janem Werichem.

Total Comments