Dobré ráno, dnes je pondělí 30.3.2020
svátek slaví Arnošt,
zítra Kvido
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Na sklonku minulého týdne požádala prostějovská policie o zveřejnění pátrací relace po Milanu Jelínkovi, kterého hledají strážci zákona po celé České republice. Muž podezřelý z rozsáhlé majetkové trestné činnosti by se podle některých indicií mohl pohybovat i na Prostějovsku.


„Prostějovští policisté už od 11. května tohoto roku pátrají po dvaapadesátiletém Milanu Jelínkovi, který je k trvalému pobytu hlášen ve Zlíně. Tam se však dlouhodobě nezdržuje, ale pohybuje se v komunitách osob bez domova po celém území České republiky. Není vyloučen ani jeho výskyt v okolních státech. Při svém pohybu se věnuje majetkové trestné činnosti a důvodně se domníváme, že by se mohl pohybovat také v Prostějově a jeho okolí,“ uvedl František Kořínek, tiskový mluvčí Krajského ředitelství Policie Olomouckého kraje.
Po Milanu Jelínkovi v současnosti pátrají policisté z několika útvarů napříč celou Českou republikou. „Hledaný muž má štíhlou, 173 centimetrů vysokou postavu, šedomodré oči a světle hnědé vlnité vlasy. Ty v minulosti nosil v délkách od krátkých až po středně dlouhé. Používá dioptrické brýle a nejčastěji obléká sportovní, trampské či vojenské oblečení. U sebe nosí lovecký nůž a zavírací nůž, nikdy však nebyl řešen pro násilnou trestnou činnost,“ upozornil František Kořínek, který požádal celou prostějovskou veřejnost o spolupráci při pátrání. „Jakoukoliv informaci k uvedené osobě prosím podejte policistům na bezplatnou linku 158,“ vyzývá mluvčí prostějovské policie.

Total Comments

  • Komínek
  • Basic
  • Naděje Podhorná
  • Kalendář
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_pomoc_vecernik

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ RYCHLÁ OBČERSTVENÍ V PROSTĚJOVĚ?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Rozdávají roušky.

Do rozdávání ochranných roušek se zapojila také městská policie a ochrannou pomůcku před koronavirem jste si mohli vyzvednout i přímo na dvoře radnice. Přímo od strážníků se dočkali také obyvatelé domů s pečovatelskou službou. Přidali se také ostatní, pomáhají jednotlivci i celé firmy a další subjekty.

Proboha, co dělal?!

Během minulého pondělí odpoledne zmasakroval starší řidič osobního vozidla Volvo dva elektrorozvaděče v Dolní ulici v Prostějově poté, co v opilosti vyjel ze silnice. Z místa nehody ujel, ale za pár minut jej policisté dohonili na křižovatce ve Svatoplukově ulici. Senior jim nadýchal 0,8 promile...

Total Comments

Osobnost týdne

THUAN DINH DUC

Vietnamský obchodník a majitel prodejny v centru Prostějova je jedním z nejobětavějších pomocníků v této těžké době koronavirového temna. On a jeho manželka ušili a zdarma rozdali již tisíce ochranných roušek.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

630

Uplynulý pátek jsme si připomenuli přesně 630 let od „povýšení“ Prostějova na město. Jak historici ví, stalo se tak udělením práva výročního trhu. Magistrát měl k oslavě výročí připraveno celoroční program, první akce již však musely být odloženy.

Total Comments

Výrok týdne

„MĚLA JSEM I ČTYŘICET ZÁCHVATŮ NĚKOLIK HODIN V KUSE...“

Čtrnáctiletá Vanessa Reiterová musela v životě zvládnout nepříjemnou nemoc, nyní obsadila v krajském kole Dívka roku bronzovou příčku. 

Total Comments

Z_Kalendar