Dobrý večer, dnes je sobota 11.7.2020
svátek slaví Olga,
zítra Bořek
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Kuriózní případ nyní řeší prostějovská policie. Kuriózní v tom, že okradený majitel škodovky sám ještě při vyšetřování případu obdržel od strážců zákona pokutu! Muž z Přerova odstavil svoji porouchanou Škodu Felicii u Ohrozimi a nechal ji tam stát několik týdnů. Když se vrátil pro auto, našel ho zcela „očesané“, dokonce i bez pneumatik. Vše nahlásil na policii, ale problém byl v tom, že své auto měl bez platné technické prohlídky...„V pondělí 21. října oznámil čtyřiatřicetiletý muž z Přerovska odcizení součástek z jeho Škody Felicie, kterou podle svých slov z důvodu poruchy asi před deseti dny odstavil na polní cestě nad obcí Ohrozim. Odstavený a nehlídaný automobil si vyhlédl dosud nezjištěný pachatel a odcizil z něho zadní kola včetně pneumatik, víčko palivové nádrže, ochranné těsnicí lišty dveří, boční směrová světla, přední znak Škoda, airbag řidiče, plastový kryt spínací skříňky, autorádio, hlavu řadicí páky, výplně zadních dveří, autobaterii, nádržku na chladicí kapalinu a z interiéru i velký technický průkaz. Výši škody, kterou tím způsobil, majitel nedokázal vyčíslit,“ informoval o případu František Kořínek, tiskový mluvčí Krajského ředitelství Policie Olomouckého kraje.
Následné vyšetřování však ukázalo trošku jiné okolnosti. „Při provedeném šetření všech okolností případu policisté zjistili, že vozidlo na místě stojí nejméně již od prvních dnů tohoto měsíce a již v době jeho odstavení nemělo platnou technickou kontrolu. Tím se jeho majitel dopustil přestupku, za který mu policisté uložili pokutu tisíc korun,“ prozradil policejní mluvčí.
Strážci zákona ale samozřejmě pátrají i po zloději, který odstavenou škodovku zcela „očesal“.


Total Comments

  • Makovec
  • Rock memory of
  • Elite
  • Farmářské trhy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Půjdete v tomto týdnu do Prostějova na tenis?

P3_moravian_husserle
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Uzavírka zatím bez problémů.

Už druhým týdnem je v platnosti uzavírka jedné z nejfrekventovanějších ulic v Prostějově. Zatímco dělníci už pracují na rekonstrukci povrchu vozovky na Vápenici, doprava v centru Prostějova nijak nekolabuje a řidiči v klidu využívají objízdných tras. Jen aby to tak vydrželo.

Místo basy podmínka.

Vrchní soud v Olomouci byl zcela jiného názoru než Krajský soud v Brně. Bývalý předseda mládežnického hokejového klubu LHK Jestřábi spolek Michal Tomiga uspěl u odvolacího soudu, který mu za dotační podvod ve známé kauze změnil pětiletý nepodmíněný trest na tříletou podmínku.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Jiří Vrba

Nestor pivínské zábavy se stal Největším Hanákem! Divadelník ze spolku Větřák Jiří Vrba dosáhl vítězství v prestižní anketě vyhlašované Hanáckou Kyselkou.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

100


Další „stovkařce“ v Prostějově přišel osobně poblahopřát první náměstek primátora Jiří Pospíšil. Paní Božena Zikušková oslavila kulaté narozeniny v plné svěžesti a pohodě.

8 000 000

 

Total Comments

Výrok týdne

„JAK MŮŽETE VYCHOVÁVAT DĚTI, KDYŽ OBA FETUJETE A KRADETE?!“

Soudce Okresního soudu v Prostějově Petr Vrtěl se v případě Ondřeje Smékala přiklonil k nejvyššímu možnému trestu, tedy dvouletému trestu domácího vězení.

Total Comments

-