Příjemnou noc, dnes je pátek 6.12.2019
svátek slaví Mikuláš,
zítra Ambrož a Benjamín
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Kuriózní případ nyní řeší prostějovská policie. Kuriózní v tom, že okradený majitel škodovky sám ještě při vyšetřování případu obdržel od strážců zákona pokutu! Muž z Přerova odstavil svoji porouchanou Škodu Felicii u Ohrozimi a nechal ji tam stát několik týdnů. Když se vrátil pro auto, našel ho zcela „očesané“, dokonce i bez pneumatik. Vše nahlásil na policii, ale problém byl v tom, že své auto měl bez platné technické prohlídky...„V pondělí 21. října oznámil čtyřiatřicetiletý muž z Přerovska odcizení součástek z jeho Škody Felicie, kterou podle svých slov z důvodu poruchy asi před deseti dny odstavil na polní cestě nad obcí Ohrozim. Odstavený a nehlídaný automobil si vyhlédl dosud nezjištěný pachatel a odcizil z něho zadní kola včetně pneumatik, víčko palivové nádrže, ochranné těsnicí lišty dveří, boční směrová světla, přední znak Škoda, airbag řidiče, plastový kryt spínací skříňky, autorádio, hlavu řadicí páky, výplně zadních dveří, autobaterii, nádržku na chladicí kapalinu a z interiéru i velký technický průkaz. Výši škody, kterou tím způsobil, majitel nedokázal vyčíslit,“ informoval o případu František Kořínek, tiskový mluvčí Krajského ředitelství Policie Olomouckého kraje.
Následné vyšetřování však ukázalo trošku jiné okolnosti. „Při provedeném šetření všech okolností případu policisté zjistili, že vozidlo na místě stojí nejméně již od prvních dnů tohoto měsíce a již v době jeho odstavení nemělo platnou technickou kontrolu. Tím se jeho majitel dopustil přestupku, za který mu policisté uložili pokutu tisíc korun,“ prozradil policejní mluvčí.
Strážci zákona ale samozřejmě pátrají i po zloději, který odstavenou škodovku zcela „očesal“.


Total Comments

 • Box
 • Konstrukta
 • Zima PV
 • Kendrion
 • Praktik
 • Hopi
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI BĚLECKÝ MLÝN?

P3_restaurace_lazne
Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Skutečně pomohli a chránili.

Policejní eskortu z Prostějova, která vezla po dálnici D1 v Praze dopadeného pachatele trestného činu spáchaného v prostějovské ubytovně, potkala nečekaná situace. Naši policisté se stali svědky nehody dvou osobních vozidel. Zastavili a vyprostili dvě zraněné osoby z převrácené škodovky. Bravo!

Sdílená kola zmizí z města.

 Vedení radnice kvůli velkému zájmu občanů prodloužilo smlouvu s provozovatelem, lidé tak budou moci oproti původnímu plánu používat sdílená kola i během listopadu a prosince. Jenže poté kola na půjčení na dva měsíce zmizí a znovu se objeví až 1. března. Stroje prý potřebují servis...

Total Comments

Osobnost týdne

ILONA CSÁKOVÁ

48 csakovaPáteční slavnostní rozsvícení vánočního stromu na náměstí T. G. Masaryka zpestřila svým nádherným vystoupením před tisícovkami Prostějovanů právě tato skvělá muzikálová zpěvačka.

Total Comments

Číslo týdne

 69 356 000

Už na zítřejším zasedání zastupitelstva se bude projednávat rozpočet Prostějova na příští rok. Jak Večerník už minulý týden zjistil, ke schválení míří rozpočet se schodkem za bezmála 70 milionů korun.

Total Comments

Výrok týdne

„CHČIJE A JE MI ZIMA. TAK SE TAK BLBĚ NEPTEJ!“

Na otázku Večerníku, jak jde život, měl bezdomovec stojící před místním nádražím zcela jasnou odpověď...

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments