Dobrý večer, dnes je čtvrtek 27.2.2020
svátek slaví Alexandr,
zítra Lumír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Žárlivou scénu jako vystřiženou z filmu museli předminulou neděli řešit strážníci městské policie v jednom z domů v Prostějově. Dvaapadesátiletý chlapík se dobýval do bytu jiného muže, u kterého přespávala jeho manželka. Protože nikdo neotvíral, rozzuřený a zhrzený manžel začal řádit jako tajfun...Manželské nesrovnalosti řešili strážníci v neděli 3. listopadu odpoledne. „Před šestnáctou hodinou bylo prostřednictvím linky 156 přijato sdělení o muži dobývajícím se do bytu oznamovatele. Na uvedené místo byla ihned vyslána hlídka. Ta zjistila, že oznamovatel umožnil své známé ubytování u sebe v bytě. Žena odešla od svého manžela, který se ale dozvěděl, kde nyní momentálně bydlí. Snažil se ji kontaktovat, ale ona s ním nechtěla mluvit. To jej zřejmě velice rozčílilo a v důsledku toho poškodil domovní zvonek, jehož část strážníci nalezli venku na chodníku. Dále kopal do vchodových dveří od bytu, do kterých následně vyryl dva obrazce ve tvaru kosočtverce,“ popsala řádění podvedeného manžela Tereza Greplová, tisková mluvčí Městské policie Prostějov.
Všichni asi víme, co kosočtverce s čárkou uprostřed naznačují... Jeden byl o velikosti zhruba 30 centimetrů, druhý o něco menší. Co bylo dál? „Z místa muž odešel ještě před příjezdem hlídky. Poškozený vyčíslil způsobenou škodu na dva tisíce korun. Záležitost byla postoupena příslušnému správnímu orgánu, kde může poškozený vymáhat náhradu za způsobenou škodu. Dvaapadesátiletý muž je důvodně podezřelý z přestupku proti majetku,“ doplnila Greplová s tím, že zhrzenému manželovi může u správního orgánu hrozit pokuta až do výše 50 000 korun.


Total Comments

  • Doka izol
  • Ples Jevíčko
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V ZAHRANIČNÍCH RESTAURACÍCH?

P3_mnamky
2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Domy po cikánech zmizí.

Až tři miliony korun hodlají v Hradčanech-Kobeřicích investovat do demolice ohyzdných nemovitostí, které v obci zůstaly po vystěhování nepřizpůsobivých občanů a jsou zcela neobyvatelné. Po zbourání domů hodlají místní zastupitelé na uvolněném místě vybudovat okrasný park.

Radary zpět do akce!

V tichosti a režimu přísného utajení upekli prostějovští radní plán, dle něhož se v co nejzazší době má na silnicích opět měřit formou tzv. ptačích budek Ty jsou přitom již dobrých devět roků mimo provoz a v posledních letech se mluvilo o jejich zcela odlišném využití. A ejhle, bude se prý znovu fotit!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ VYKOUKAL
06 pawlovska

To jsou věci! Sportovní manažer Jestřábů se uplynulou sobotu vrátil po osmi sezónách na led a ve věku, kdy brzy oslaví 49. narozeniny, se stal nejstarším hráčem historie, který oblékl dres Prostějova v soutěžním utkání.

Total Comments

Číslo týdne

104

Úctyhodných sto čtyř roků se takřka dožila Josefa Schlesingerová, která byla nejstarší občankou města Prostějova. Minulé úterý bohužel její srdce dotlouklo.

Total Comments

Výrok týdne

„DVA MĚSÍCE JEDL MIXOVANOU STRAVU“

U Okresního soudu v Prostějově vypovídala v případu Jiřího Otáhala alias „kanibala“ jeho exmilenka. A z některých slov šel mráz po zádech…

Total Comments