Dobré dopoledne, dnes je čtvrtek 9.4.2020
svátek slaví Dušan,
zítra Darja
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Hodně horkou krev v těle čtyřiatřicetileté dámy chladili minulé úterý strážníci městské policie přímo na ulici v okrajové části Prostějova. Žena se čtyři roky po rozchodu pustila do svého expřítele a velice vehementně po něm požadovala vyšší alimenty. Matce malého dítěte teď hrozí tučná pokuta u správního orgánu.


V úterý 12. listopadu řešili prostějovští strážníci čtyři roky trvající spor, který se vyhrotil. „V odpoledních hodinách vyjížděli prověřit oznámení o konfliktu mezi mužem a ženou v okrajové části města. Na ulici byla zkontaktována dohadující se dvojice. Jednalo se o osoby ve věku čtyřiatřiceti let. Při zjišťování skutečného stavu věci oznamovatel uvedl, že žena je jeho bývalá přítelkyně, se kterou má problémy od jejich rozchodu, což je čtyři roky. Dále uvedl, že bývalá přítelkyně požaduje finanční prostředky nad rámec soudem určených alimentů na společnou dceru. To muž odmítl akceptovat. Konflikt se mezi dvojicí vyhrotil natolik, že se žena pokusila bývalého přítele napadnout i fyzicky,“ potvrdila incident Tereza Greplová, tisková mluvčí Městské policie Prostějov.
Svým jednáním je čtyřiatřicetiletá žena důvodně podezřelá z přestupku proti občanskému soužití. „Záležitost byla předána příslušnému správnímu orgánu k dořešení. Zde dotyčné hrozí pokuta do výše dvaceti tisíc korun,“ upozornila Greplová. 

Total Comments

  • Kominek
  • Naděje Podhorná
  • Kalendář
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_pomoc_vecernik

Anketa - hlavní

Co vám nejvíce chybí v době koronavirových zákazů?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Zdražení nájemného odloženo!

Potěšující zpráva pro všechny, kteří aktuálně bydlí v městském bytě. Jak Večerník už během února letošního roku informoval, prostějovští radní rozhodli o poměrně razantním zdražení nájemného. Minulý týden se ale konšelé platnost tohoto opatření rozhodli odložit na neurčito.

Mladí nejdou příkladem.

Mnozí omladinu chválí za jejich příkladný přístup k nouzovému stavu i za to, že na rozdíl od jedinců ze starší generace nosí poctivě roušky. Ovšem případ kouření na dětském hřišti za Penny marketem na sídlišti Hloučela, kdy skupinka několika mladíků měla roušky bůhvíkde, svědčí o něčem úplně jiném.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR HANZLÍK

S jedním z nejznámějších prostějovských disidentů a chartistů se minulý týden rozloučila prostějovská veřejnost. Známý antikomunista a normalizační diskžokej zemřel ve věku 75 let.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

11 630 000

Přesně takovou sumu peněz hodlá už letos proinvestovat prostějovský magistrát v rámci první etapy rekonstrukce Sídliště B. Šmerala. Stavební investice je rozdělena na pět etap do tří let a městskou pokladnu má stát v součtu bezmála osmačtyřicet milionů korun.

Total Comments

Výrok týdne

„MATKOU PANA PETRÁŠKA NENÍ“

Spisovatelka a publicistka Blanka Kovaříková na adresu prostějovské rodačky Manon Chaufour, která měla vztah s Janem Werichem.

Total Comments