Dobré odpoledne, dnes je čtvrtek 2.4.2020
svátek slaví Erika,
zítra Richard
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Že mu není hanba, „silákovi“... Do provozovny prostějovské herny se v noci z úterý na středu minulého týdne dopotácela žena, jejíž obličej byl celý zakrvácený. Než padla na zem do mdlob, obsluha herny stačila přivolat strážníky městské policie. Těm se postižená svěřila, že ji přítel kopal do hlavy! Důvod je zatím neznámý.


„Před půlnocí ve středu 13. listopadu se na linku 156 obrátila obsluha herny s tím, že do provozovny přišla žena s krvavým zraněním v obličeji. Oznamovatelka strážníkům po jejich příjezdu přímo na místě označila zraněnou ležící ženu. Dotyčná měla tržnou ránu na hlavě. Ženě strážníci poskytli první pomoc a přivolali lékaře. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že zranění třiatřicetileté ženě způsobil její přítel, a to tak, že ji několikrát kopl do hlavy,“ sdělila Tereza Greplová, tisková mluvčí Městské policie Prostějov.
Strážníci okamžitě zahájili pátrání po násilníkovi. „V místě bydliště se ovšem strážníkům nepodařilo agresora kontaktovat. Svým jednáním je jednatřicetiletý muž důvodně podezřelý z přestupku proti občanskému soužití. Záležitost byla postoupena příslušnému správnímu orgánu k dořešení,“ konstatovala Greplová.

Total Comments

  • Kominek
  • Naděje Podhorná
  • Kalendář
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_pomoc_vecernik

Anketa - hlavní

Co říkáte na nezodpovědné jedince, kteří nedodržují vládní nařízení a tím ohrožují sebe i své okolí?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Rozdávají roušky.

Do rozdávání ochranných roušek se zapojila také městská policie a ochrannou pomůcku před koronavirem jste si mohli vyzvednout i přímo na dvoře radnice. Přímo od strážníků se dočkali také obyvatelé domů s pečovatelskou službou. Přidali se také ostatní, pomáhají jednotlivci i celé firmy a další subjekty.

Proboha, co dělal?!

Během minulého pondělí odpoledne zmasakroval starší řidič osobního vozidla Volvo dva elektrorozvaděče v Dolní ulici v Prostějově poté, co v opilosti vyjel ze silnice. Z místa nehody ujel, ale za pár minut jej policisté dohonili na křižovatce ve Svatoplukově ulici. Senior jim nadýchal 0,8 promile...

Total Comments

Osobnost týdne

THUAN DINH DUC

Vietnamský obchodník a majitel prodejny v centru Prostějova je jedním z nejobětavějších pomocníků v této těžké době koronavirového temna. On a jeho manželka ušili a zdarma rozdali již tisíce ochranných roušek.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

630

Uplynulý pátek jsme si připomenuli přesně 630 let od „povýšení“ Prostějova na město. Jak historici ví, stalo se tak udělením práva výročního trhu. Magistrát měl k oslavě výročí připraveno celoroční program, první akce již však musely být odloženy.

Total Comments

Výrok týdne

„MĚLA JSEM I ČTYŘICET ZÁCHVATŮ NĚKOLIK HODIN V KUSE...“

Čtrnáctiletá Vanessa Reiterová musela v životě zvládnout nepříjemnou nemoc, nyní obsadila v krajském kole Dívka roku bronzovou příčku. 

Total Comments

Z_Kalendar