Příjemnou noc, dnes je pátek 10.7.2020
svátek slaví Libuše a Amálie,
zítra Olga
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Facky a urážky padaly v jednom prostějovském bytě mezi mladými partnery. Pětadvacetiletý muž neudržel nervy na uzdě a při přetahování o mobilní telefon uhodil svoji životní družku. Incident se odehrál před jejich malým dítětem. Zasáhnout museli strážníci, kteří násilníka na přání napadené ženy z bytu vypoklonkovali.Podle zprávy prostějovských strážníků došlo k napadení v sobotu 4. ledna. „Před desátou hodinou vyjížděla hlídka řešit napadení mezi partnery, které se událo v bytě nedaleko centra města. Na místě byla zkontaktována oznamovatelka., kterou byla čtyřiadvacetiletá žena. Ta popsala napadení od přítele, který jí nejprve vzal mobilní telefon a poté ho nechtěl vrátit. Když se o mobil přetahovali, roztrhl ženě župan a dal jí facku. Ta následně utekla i s malým dítětem z bytu a celou událost oznámila od sousedů na policii,“ popsala konflikt Tereza Greplová, tisková mluvčí Městské policie Prostějov.
Při objasňování celého incidentu vyšlo najevo, že za vše mohou osobní spory v jejich partnerském soužití. „Následkem toho neudržel agresor nervy na uzdě a došlo k fyzickému útoku. Žena požadovala, aby se muž z bytu odstěhoval. Za přítomnosti strážníků dotyčný vrátil mobilní telefon, odevzdal klíče od bytu a z místa odešel. Pár se dohodl, že celou situaci dořeší, až se oba uklidní,“ dodala Greplová s tím, že svým jednáním je pětadvacetiletý muž podezřelý z přestupku proti majetku a občanskému soužití. „Záležitost byla postoupena příslušnému správnímu orgánu k dořešení. O tom byli oba hlídkou poučeni,“ prozradila mluvčí.


Total Comments

  • Makovec
  • Rock memory of
  • Elite
  • Farmářské trhy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Půjdete v tomto týdnu do Prostějova na tenis?

P3_moravian_husserle
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Uzavírka zatím bez problémů.

Už druhým týdnem je v platnosti uzavírka jedné z nejfrekventovanějších ulic v Prostějově. Zatímco dělníci už pracují na rekonstrukci povrchu vozovky na Vápenici, doprava v centru Prostějova nijak nekolabuje a řidiči v klidu využívají objízdných tras. Jen aby to tak vydrželo.

Místo basy podmínka.

Vrchní soud v Olomouci byl zcela jiného názoru než Krajský soud v Brně. Bývalý předseda mládežnického hokejového klubu LHK Jestřábi spolek Michal Tomiga uspěl u odvolacího soudu, který mu za dotační podvod ve známé kauze změnil pětiletý nepodmíněný trest na tříletou podmínku.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Jiří Vrba

Nestor pivínské zábavy se stal Největším Hanákem! Divadelník ze spolku Větřák Jiří Vrba dosáhl vítězství v prestižní anketě vyhlašované Hanáckou Kyselkou.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

100


Další „stovkařce“ v Prostějově přišel osobně poblahopřát první náměstek primátora Jiří Pospíšil. Paní Božena Zikušková oslavila kulaté narozeniny v plné svěžesti a pohodě.

8 000 000

 

Total Comments

Výrok týdne

„JAK MŮŽETE VYCHOVÁVAT DĚTI, KDYŽ OBA FETUJETE A KRADETE?!“

Soudce Okresního soudu v Prostějově Petr Vrtěl se v případě Ondřeje Smékala přiklonil k nejvyššímu možnému trestu, tedy dvouletému trestu domácího vězení.

Total Comments

-