Dobrý podvečer, dnes je pátek 24.1.2020
svátek slaví Milena,
zítra Miloš
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Facky a urážky padaly v jednom prostějovském bytě mezi mladými partnery. Pětadvacetiletý muž neudržel nervy na uzdě a při přetahování o mobilní telefon uhodil svoji životní družku. Incident se odehrál před jejich malým dítětem. Zasáhnout museli strážníci, kteří násilníka na přání napadené ženy z bytu vypoklonkovali.Podle zprávy prostějovských strážníků došlo k napadení v sobotu 4. ledna. „Před desátou hodinou vyjížděla hlídka řešit napadení mezi partnery, které se událo v bytě nedaleko centra města. Na místě byla zkontaktována oznamovatelka., kterou byla čtyřiadvacetiletá žena. Ta popsala napadení od přítele, který jí nejprve vzal mobilní telefon a poté ho nechtěl vrátit. Když se o mobil přetahovali, roztrhl ženě župan a dal jí facku. Ta následně utekla i s malým dítětem z bytu a celou událost oznámila od sousedů na policii,“ popsala konflikt Tereza Greplová, tisková mluvčí Městské policie Prostějov.
Při objasňování celého incidentu vyšlo najevo, že za vše mohou osobní spory v jejich partnerském soužití. „Následkem toho neudržel agresor nervy na uzdě a došlo k fyzickému útoku. Žena požadovala, aby se muž z bytu odstěhoval. Za přítomnosti strážníků dotyčný vrátil mobilní telefon, odevzdal klíče od bytu a z místa odešel. Pár se dohodl, že celou situaci dořeší, až se oba uklidní,“ dodala Greplová s tím, že svým jednáním je pětadvacetiletý muž podezřelý z přestupku proti majetku a občanskému soužití. „Záležitost byla postoupena příslušnému správnímu orgánu k dořešení. O tom byli oba hlídkou poučeni,“ prozradila mluvčí.


Total Comments

  • gatta
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U ANDĚLA V TYLOVĚ ULICI?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

K charitě se přidávají další.

Rovněž během uplynulého týdne pokračovala před místním nádražím v Prostějově charitativní akce v podobě rozlévání polévek bezdomovcům. Je potěšitelné, že k Miladě Sokolové s přidávají i majitelé občerstvení, kteří v sobotu lidem bez domova dovezli pochoutky s kebabem.

Smrt osobností.

 

Prostějovskou společnost zasáhly v posledních dnech hned dvě nešťastné zprávy. Zemřela dlouholetá prostějovská komunální politička, členka ČSSD a ředitelka Domova pro seniory v Jesenci Zuzana Bratterová, zesnul rovněž bývalý ředitel Obchodní akademie v Prostějově Pavel Sekanina. Čest jejich památce!

Total Comments

Osobnost týdne

TEREZA DOČKALOVÁ
03 dockalova
Držitelka dvou Cen Thálie byla hlavní postavou ve hře Nora, kterou minulé úterý přijelo do Prostějova představit pražské Divadlo pod Palmovkou.

Total Comments

Číslo týdne

1 801 797

Bravo! Téměř dva miliony korun přinesla letošní tříkrálová sbírka z celého Prostějovska, čímž byl zase o něco více překonán loňský rekord. Konická charita získala 579 028 korun, prostějovská 1 222 769 korun.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SE PROBUDILA, TAK KOLEM MĚ BYLY PLAMENY…“

Desetiletá Laura Čurejová vzpomíná na oheň, který pohltil celý dům její rodiny ve Vrbátkách a ona sama se ocitla v Dětském domově v Prostějově...

Total Comments